Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dużym, prywatnym tarasem na Saskiej Kępie przestrzeń, która pozwala naprawdę odpocząć po pracy i spędzać czas na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Rzeplin - obok Karwiany, suchy Dwór, biestrzyków. 1800 metrów kwadratowych za 500.000 zł. Nie dzielimy działki. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²77,96 m² 2 729 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Batorego 1, pszczyna Powierzchnia uż.: 77,96 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 201/34, 373/34, 374/34 o pow. 2 076,00 m2 Cena: 35,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża obniżka ceny! teraz tylko 599 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowo zlokalizowana nieruchomość inwestycyjna położona w centrum miasta Zgorzelca, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Rzeszowskie -nieruchomości posiada na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na ul. Piłsudskiego w Łańcucie. Mieszkanie o powierzchni 52,23 m2 z 2019r. zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 45m2 + piwnica, balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hit cenowy! Mieszkanie do wynajęcia , tylko dla jednej osoby- kobiety! Mile widziana: pracująca kobieta lub studentka-bez zwierząt. Mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie C.H.Manhatan , Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,16 m² 7 755,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| < rezerwacja> Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2, zlokalizowane na 9 piętrze, w 10-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

149 080 zł3 727 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną 1 km od plaży nad rzeką Wkrą w miejscowości Popielżyn Zawady, gmina Joniec. Lokalizacja: obręb 0013 - Popielżyn Zawady, gmina: joniec, powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109,60 m² 6 377,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedane kolejny etap gotowy na jesień 2026 Komfortowe piętrowe mieszkanie z ogrodem, w domu dwulokalowym, przy parku w Rogalinie. Kameralne osiedle Refugium Natura przy Rogalinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 960 zł54,14 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Inwestycja ulokowana blisko Uniwersytetu Medycznego oraz samego centrum Lublina. Budynek realizowany od lata 2024 roku z terminem realizacji na połowę.

Szczegóły ogłoszenia

160 320 zł1 002 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W firmie nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub zabudowę bliźniaczą o powierzchni 1002 m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł207,31 m² 7 669,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Nieruchomość komercyjna ul. Begonii Tychy - idealne miejsce dla Twojej inwestycji. W centrum miasta - w centrum możliwości. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż, cicha, słoneczna, kameralna, kompaktowa, kawalerka, do remontu, w dobrej lokalizacji, o pow. 16m2., na parterze, X-piętrowego bloku z windą, w Śródmieściu Oruni, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł75,60 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie w zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum! Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,50 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem położone na III piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni urządzonej wc , łazienki oraz przedpokoju o powierzchni 60,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł58,44 m² 4 141 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   pokojowe mieszkanie 56,49 m - Legnica, ul. Jaworzyńska | Duży potencjał! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł34,90 m² 20 315,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,90 m , zlokalizowanego w sercu Krakowa, w popularnej i bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Budynek Nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Bronowice w Lublinie, oferujący funkcjonalne powierzchnie biurowe dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

610 800 zł7 635 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super okazja! Działka inwestycyjna 7635 m pod produkcję, usługi i magazyn w Pierławkach, gmina Działdowo - tylko 80 zł/m! Szukasz dużej, gotowej pod biznes działki w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 582 m² 180,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Mrzezinie - blisko morza i Trójmiasta Lokalizacja: mrzezino ul. Strażacka Cena: 285 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł36,80 m² 4 619,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,80 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej, trzypiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Zielona Góra, ul. Kożuchowska Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 57 m, położone w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

97,92 zł/m²240 m² 23 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal komercyjny o łącznej powierzchni 245 m, zlokalizowany w Warszawie przy al. Jana Pawła II 45 w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 334 m² 125,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek budowlanych - kobylanka, gmina grudziądz Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój dom w spokojnej okolicy, a jednocześnie pozostaniesz blisko miasta? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł115 m² 7 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 3 lub 5 oddzielnymi sypialniami! Ilość pokoi zależna od potrzeb przyszłego właściciela, a dzięki odpowiedniemu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64,95 m² 5 927,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż przestronne wykończone mieszkanie, położone w Miłosławiu, na nowym osiedlu przy ulicy Łokietka.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m , położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł4 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 4900 m2 , położona w Janowiczach, gm. Juchnowiec Kościelny. Działka o kształcie prostokąta, płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 000 zł125 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu w otoczeniu zieleni, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest dla Ciebie! ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł3 695 m² 9,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna Czarnołęka gmina Trzcińsko Zdrój. Działka o pow. 3695 m2 położona jest w kompleksie 7 innych wydzielonych działek o podobnych powierzchniach. Cały teren jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł186 m² 4 731,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 160 metrów kw. położony w Żarkach-Letnisko, na dużej 1528 m kw., częściowo zalesionej działce. Nieruchomość oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł290 m² 6 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom w Zalesiu Dolnym o powierzchni 198 m2 plus poddasze ok. 100 m2. Działka o powierzchni 1400m2 z dojrzałym ogrodem i drzewami. Na terenie działki osobny garaż z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²288 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia biura w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku biurowym położonym w Siemianowicach Śląskich na granicy z Katowicami przy ul. Plebiscytowej.! w tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł65,20 m² 8 266,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum Goleniowa.To trzy budynki jednoklatkowe w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem wielostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł7 196 m² 29,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Z widokiem na góry lipnica wielka | ok. 72 ary atracyjne położenie W beskidzie orawsko-podhalańskim idealna pod zabudowę zagrodową lub agroturystyczną Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Choszczno,zachodniopomorskie

150 000 zł52,77 m² 2 842,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, okolice Choszczna - Wardyń, 2 pokoje, pow. użytkowa 52,77 m2, piętro 2, za cenę 150.000. zł. Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 700 m² 2 185,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:30 700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość komercyjną w Okmianach składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 30700 m2 przy drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł1 122 m² 311,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zamieszkaj na Prawobrzeżu Szczecina- świetnie skomunikowana, otoczona lasami dzielnica Sławociesze : Działka o powierzchni 1122 m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 100 m² 54,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna działka rolna w kształcie trapezu o powierzchni 3100 m2 w Zabłudowie, można uzyskać warunki zabudowy. Działka nie jest ogrodzona. Wymiary działki:71x78x25x79 m Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

91 581 zł1 029 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena działek zawiera podatek vat 23% Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Grabowo (działki w trakcie podziału): w cenie 89 zł/m2: - 28/47 (e) o powierzchni 1029 m2, - 28/48.