Nieruchomości

239 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

240 000 zł45,50 m² 5 274,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone w Koniecpolu przy ul. Robotniczej, na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 586 m² 50,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlanej o powierzchni 1586 m2 położona w spokojnej okolicy to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy, komfortu i dogodnej lokalizacji do budowy wymarzonego domu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł80,27 m² 10 340,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Numer oferty 1979 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dwupoziomowy apartament w Szklarskiej Porębie o łącznej powierzchni 80m2. Mieszanie jest zlokalizowana w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł12 800 m² 11,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,28 ha w rzetni pod budowę plus rola i las Aby kupić tą działkę nie trzeba być rolnikiem! Szczegółowa prezentacja wraz z filmami (jak dojechać?) na stronie dzialkiwkepnie .pl.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł158,80 m² 6 926,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Dom inwestycyjny dochód pasywny wysoki standard po remoncie pawilon garaż jabłonowo pomorskie tylko W naszym biurze. Na sprzedaż dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł580 m² 6 896,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż secesyjna kamienica z potencjałem inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Bielska-Białej, na rogu ul. Partyzantów i Placu Żwirki i Wigury. Budynek obejmuje parter.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Sętal,warmińsko-mazurskie

149 000 zł3 906 m² 38,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Limeno Nieruchomości prezentuje na sprzedaż niezabudowaną działkę w miejscowości Sętal ( gmina Dywity, powiat Olsztyński ) Prezentowana działka ma nr ewidencyjny 29/5 i powierzchnię 3906.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²420 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie. Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł62,80 m² 9 697,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Gajowice. Mieszkanie o powierzchni 62,80 mkw., dwustronne, wystawa południowy wschód - zachód, bardzo widne i słoneczne. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł107,50 m² 12 083,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dom jak z filmu 3-poziomowy apartament premium w Nowe Ogrody Zamknij oczy. Poczuj zapach świeżości: klon przed wejściem, glicynia wijąca się po granitowych schodach, świerki za salonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł111,40 m² 9 829,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej | Wysoki standard | Pow. 111, 4 m2 | Bystre - Oleśnica Przedstawiam na sprzedaż unikalny, jedyny w swoim rodzaju dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 360 zł6 308 m² 190,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. Kosodrzewiny Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym budynku apartamentowym przy ul Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł146 m² 17 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1948

4 pokoje + 3 łazienki + studio 29 m Plac Unii Lubelskiej, modernistyczna kamienica z windą Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum Warszawy, generująca przychód od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

770 000 zł105 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy klimatyczne i przestronne mieszkanie usytuowane w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość o powierzchni ok. 105m mieszczące się na I piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna płaska o powierzchni 3000 mkw przy jeziorze wśród natury położona w województwie Pomorskim, w miejscowości Przęsin blisko Miastka. Przęsin to wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł260 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny segment z umeblowaniem i wyposażeniem w prestiżowej lokalizacji! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny dom, segment wybudowany w 1994 roku, który był.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,52 m² 10 480,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą , 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,52 m , położonego w Gdańsku, ul. Czermińskiego. Cena: 539 000 zł Mieszkanie dostępne do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa Stara Krowodrza, ul. Litewska. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł45 m² 4 442,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego znajdującego się przy jednym z głównych wjazdów do krośnieńskiej Starówki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł32 917 m² 7,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania sześć działek o łącznej powierzchni 3, 2917ha położonych w miejscowości Zwiernik, gmina Pilzno. Dojazd do działki asfaltowy, media : prąd, gaz , woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł226 m² 55,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia słoneczny, narożny segment na prestiżowym osiedlu Kapriola w Wilanowie. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Nowy, na dużej działce, energooszczędny, funkcjonalny, ale przede wszystkim parterowy. To podstawowe wyróżniki tego domu. Jeśli dodamy do tego minimalistyczną bryłę budynku, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 198 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1198 m położona w miejscowości Bykowce, zaledwie kilka kilometrów od Sanoka, u progu malowniczych Bieszczad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 345 zł62,15 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Fenomenalny rozkład 62,25 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania 2 Balkony Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,10 m² 60,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 38,10 m2 z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Karłowicza. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 800 zł972 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 9,72 ara, położona przy ul. Pogodnej w Jarosławiu. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł84,40 m² 7 689,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kameralne mieszkanie w bliźniaku z ogródkiem | okolica Żukowa | 84,40 m | 4 pokoje | działka 500 m przedsprzedaż - wyjątkowo dobre warunki finansowe. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł40,22 m² 5 221,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,22 m , położone na ostatnim trzecim piętrze w zadbanym budynku w Lęborku przy ul. Konopackiej (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 746 m² 237,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

ziałka budowlana Górki Wielkie 1746 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości nie szukaj dalej! Działka budowlana 1746 m, w pełni uzbrojona Wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

172 340 zł8 617 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 8617m2, w miejscowości położonej niedaleko Nowogrodu Bobrzańskiego Dobroszów Mały. Istnieje możliwość wybudowania się w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rogoźno - studzieniec/międzylesie działka budowlana o pow. 1000 m2 w pobliżu las ( 600 m , jezioro ( 1400 m ) , staw ( 200 m ) prąd : skrzynka przy działce , woda w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na wynajem na warszawskim Targówku lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej części Targówka, przy ul. Smoleńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ewa Szembek oferuje Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 83 m2 zlokalizowany w sercu Krakowa na Rynku Głównym w starej pięknej kamienicy. Lokal znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł135 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż funkcjonalny budynek dwulokalowy położony w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się części Książenic (gm. Grodzisk Mazowiecki) zaledwie ok. 20 minut od Warszawy. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł4 868 m² 36,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-leśna na sprzedaż Kołbiel, ul. Polna Na sprzedaż działka rolno-leśna położona w miejscowości Kołbiel przy ul. Polnej, w powiecie otwockim. Powierzchnia: 4868 m Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,96 m² 10 235,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 39,96 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z windą z 2010 roku na os. Manhattan. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 669 zł40,82 m² 11 677,34 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 06.2026. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 231 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 47 231 m2 , położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Oksa obok Jędrzejowa. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 888 000 zł1 260 m² 2 292,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Zainwestuj w miejsce, które zarabia od pierwszego dnia! Wyobraź sobie poranek, gdy słońce muska Roztocze, a Ty z filiżanką kawy stoisz na tarasie Motelu Eden. Wokół zapach sosnowego.