Nieruchomości

239 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 666 000 zł3 400 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Atrakcyjny teren pod inwestycję w po bliżu ścisłego centrum Bielska-Białej Grunt o powierzchni 3400m 2 , ogrodzony, położony bezpośrednio przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,02 m² 16 296,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²182,43 m² 8 209 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 182,43 m2 zlokalizowany na III piętrze w biurowcu klasy B+ przy ulicy Mogilskiej. Budynek w standardzie klasy B+, w pomieszczeniach biurowych wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł56,20 m² 5 249 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

NA sprzedaż przestronne mieszkanie W centrum miasta Chodzież, ul. Reymonta Przedstawiamy mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku mieszkalnym o powierzchni 56,20 m. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 zł95 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuje do wynajęcia halę o powierzchni 95m 2 położoną nieopodal Centrum. Lokal składa się z pomieszczenia magazynowego, biura wydzielonego na hali oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dom z pełnym umeblowaniem, o wysokim standardzie, położony w miejscowości Myszkowice gmina Bobrowniki. Parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 130m2, postawiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem 2 pokojowy Apartament o powierzchni 46m zlokalizowany na czwartym piętrze w pięciopiętrowym nowym bloku w dzielnicy Parkitka Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł59,86 m² 9 338,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna elegancja w sercu Nowej Dęby designerskie mieszkanie z tarasem i dwoma miejscami postojowymi Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 59,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł71 m² 14 070,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament W inwestycji valor Nowoczesny apartament | 3 sypialnie | Unikalny design | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bytom,śląskie

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczny lokal biurowo-usługowy na poddaszu - bytom centrum - zaraz przy C.H. Agora Do wynajęcia lokal o powierzchni około 70 m2, usytuowany na poddaszu - trzypiętrowej kamienicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł36,74 m² 9 662,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w spokojnej części Złej Wsi blisko natury, z pełną infrastrukturą Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

150 700 zł1 370 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane pod Łodzią! Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa ofertą trzech działek budowlanych : 30/47 - o powierzchni : 1780,00 m2 , 30/48 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł293,94 m² 4 759,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:983 m²

Przed Państwem Nowa Oferta - Tylko u Nas Dom Rybnik - Grabownia Jednorodzinny Dom wolnostojący wraz z garażem w bryle nie podpiwniczony - wybudowany na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 250 zł45 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł74,35 m² 9 414 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze niskiego, kameralnego budynku wielorodzinnego w Stargardzie przy ulicy Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł65,66 m² 8 224,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem - Zabajka, głogów Małopolski Biuro Rzeszowskie Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

991 216 zł60,44 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł203 m² 4 876,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący położony w cichym, zielonym zakątku Lubachowa, kilka kilometrów od Świdnicy. Powierzchnia użytkowa domu to 203 m 2. W skład parteru.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 277 m² 394,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 2277 m2 położoną przy ul. Wodnika w obrębie Tomaszkowo w gminie Stawiguda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

33,75 zł/m²800 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   atrakcyjny lokal do wynajęcia Na wynajem lokal usytuowany w pobliżu centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł310 m² 1 451,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana kompleksem budynków produkcyjno-usługowych, położona w miejscowości Janówek, gm. Wierzbno. Działki: - nr 259/7 - ok. 1 534 m - nr 259/8 - ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł111 m² 5 045,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie 5-pokojowe usytuowane na I piętrze w zadbanej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 111m2 składają się następujące pomieszczenia: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 035 zł36,83 m² 15 097,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,83 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 022 m² 160,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.985194, 21.129500 Sierzchów, ul. Słoneczna Numery Ewidencyjne 202/3 lub 202/4 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 700 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 4700 m2 zlokalizowana w Woli Żydowskiej, w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna o wym. 35m (front) x 5,50m x 78m x 64m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł51 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 51 m , położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Katowic. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł2 019 m² 465,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana w Zalesiu Górnym - pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą! Działka posiada zgodę na "odlesienie" (wyłączenie z produkcji leśnej), dzięki której można na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł67,77 m² 8 041,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 9 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł121,17 m² 14 021,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji wyjątkowego apartamentu przy ul. Łokietka o powierzchni użytkowej 121 m2 oraz 2 tarasów o pow. 61 m2 oraz 43 m2! Apartament posiada niezależny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

73,47 zł/m²49 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mint Property prezentuje ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 49 m , usytuowanego na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem od ul. Dietla.Nieruchomość jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

137 700 zł1 377 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż W ciekawej lokalizacji. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1377 m2, położoną we Mstowie przy ulicy Wolności. Działka z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł990 m² 297,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Działka budowlana położona przy ulicy Jaśminowej róg Bławatkowej bardzo blisko Jeziora Wielkie Tarpno. Wszystkie media wzdłuż działki.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,63 m² 6 565,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią w centrum Białegostoku. Nieruchomość położona jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł67,20 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację. Roma tel:   Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Nakle nad Notecią. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 67,2 mkw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

71,80 zł/m²59,89 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia mieszkanie na funkcję biurową o powierzchni 59,89 m2. Lokal mieści się na parterze w kamienicy na Warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

41,94 zł/m²620 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu funkcjonalnej powierzchni komercyjnej.Lokal o łącznej powierzchni ok. 620 m , zlokalizowany w przyziemiu nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł150 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż 100 m2 powierzchni mieszkalnej (+50 m2 dodatkowych metrów do zagospodarowania poddasza) zlokalizowane w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 135 m² 572,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce na twój dom - wśród zieleni, jezior I nowoczesnej zabudowy Spokojna, zielona okolica | Szybki dojazd do Trójmiasta | Teren płaski i suchy | Idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł48,96 m² 14 297,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe | Nova Stoczniova, zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł220,20 m² 4 087,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 248 m²

Zapraszam Państwa do obejrzenia domu po termomodernizacji z zabudową gospodarczą oraz polem ornym. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Łyszkowice, gmina Koniusza, powiat.