Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 000 zł32 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania kameralne mieszkanie typu studio o powierzchni użytkowej 32 m2, 2 pokojowe na Al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

603 092 zł30,77 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25 W pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bartoszewo

Bartoszewo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż piękny dom o łącznej powierzchni 220m2, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Bartoszewo, tuż przy jeziorze. Ta nieruchomość oferuje nie tylko przestronne wnętrza, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

4 810 520 zł33 176 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka inwestycyjna pod budownictwo wielorodzinne z wydanymi warunkami zabudowy pod 16 bloków. Działka w pełni uzbrojona o powierzchni 33 176 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50,14 m² 24 930,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży apartamentu W kołobrzegu Z widokiem na morze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego na 5 piętrze z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 170 zł77,55 m² 11 904,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jasny, wygodny dom dla każdej rodziny. Dom jest rewelacyjnie położony, w odległości 3 minutowego spaceru Szkoła Europejska, kilka minut jazdy samochodem do pozostałych szkół międzynarodowych.W.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 281 m² 30,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna w Drohojowie (gmina Orły) Działka nr ew. 170 z Potencjałem! Lokalizacja i Otoczenie: działka nr ewidencyjny 170, położona w malowniczym Drohojowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł73 m² 7 945,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie Stoprocent Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 73m2 z tarasem w północno- zachodniej części Rzeszowa. Gotowe na już!.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł10 428 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 1,0428 ha położona w atrakcyjnej miejscowości Dębnica Kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37,42 m² 37,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane w sercu Gostynia. To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum z dostępem do prywatnej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł62,24 m² 20 067 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przestronny apartament 62,24 + taras 22m2. ul. Czerwone Maki 49. Opcjonalnie dwa stanowiska postojowe w hali garażowej. Lokalizacja: ul. Czerwone Maki 49. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł163 m² 6 687,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, gotowego do wprowadzenia domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ulicy Wilczyńskiego w Sokołowie Podlaskim. Budynek usytuowany w I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 109 zł70,52 m² 17 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja nieruchomości w cenionej dzielnicy Piecki-Migowo to propozycja dla osób, które poszukują wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,40 m² 9 493,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,4 m , położone przy ul. Swojskiej w dzielnicy Bukowe-Klęskowo! Lokal znajduje się w zadbanym budynku z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł240 m² 2 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Oferujemy na sprzedaż dwa atrakcyjne budynki mieszkalne, idealne dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem. -Pierwszy budynek ma wymiary 16m x 10m i składa się z 10 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

894 700 zł69,07 m² 12 953,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,09 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta Wrocław Biskupin (śródmieście, wielka Wyspa). To.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł73,37 m² 6 119,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie 73 m w nadmorskim Mielnie przy ulicy Wakacyjnej Szukasz miejsca blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł81,60 m² 7 659,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Słoneczne widoki z przestronnego mieszkania na ul.Grunwaldzkiej 90 (wejście przez klatkę 92) Przed prezentacją zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomosci:.

Szczegóły ogłoszenia

25,71 zł/m²350 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyny - hala magazynowa o powierzchni 350 mkw plus około 50 mkw socjal i małe biuro. Czyste, suche, z niepylącą posadzką, pomieszczenie biurowe i pomieszczenie socjalne. Położne.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 356 m² 106,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Kaźmierzów (wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, powiat polkowicki, gmina Polkowice ).

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Widna duża kuchnia. Kuchenka elektryczna z piekarnikiem. (brak na zdjęciu). Przestronna wykafelkowana łazienka z wanną. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł58,90 m² 19 507,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy, przy ul. Bitwy pod Płowcami w Sopocie. Nieruchomość znajduje się zaledwie 350 metrów od plaży! Do.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł32,07 m² 28 500,16 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola mieszkanie/lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. Lokal z dużym balkonem (pow.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,73 m² 6 190,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy kawalerkę w ścisłym centrum miasta. 1. Opis nieruchomości: kawalerka o powierzchni 34,73 m usytuowana jest na 2. piętrze w bloku przy ul. Plac Św. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

97 500 zł6 035 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania położony na terenie bydgoskiego Parku Przemysłowego. Otwarta przestrzeń daje możliwość dowolnej aranżacji w zależności od potrzeb przyszłego najemcy. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł52 m² 16 711,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu pięknie położony zestaw dwóch sąsiadujących kawalerek (tzw. Dwupak inwestycyjny) w ścisłym Śródmieściu tuż przy Motławie. Dwie kawalerki są świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72,61 m² 13 069,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Budynek: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 15,11 ara, położone w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w miejscowości Pustków (gmina Dębica).

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł130 m² 5 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w ciszy, a jednocześnie zachować szybki dostęp do miasta. Najważniejsze cechy nieruchomości: dom o ogromnym potencjale Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł186 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny, zlokalizowany w urokliwej części Zielonki koło Bydgoszczy. Dobry dojazd do Bydgoszczy, komunikacja miejska, w pobliżu przedszkole oraz sklepy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Mikołowa, przy ul. Młyńskiej. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: ok. 38 m - 2 pokoje - 3 piętro - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 160 zł43,01 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania piękny, wysoki lokal usługowy z dużymi witrynami, położony w prestiżowej lokalizacji, obok Dworca Fabrycznego, ec1 i Bramy Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 016 m² 108,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej gruszów mały Cena: 110 000 zł Powierzchnia: 10,16 ar (1016 m ) Wymiary: ok. 35 m szerokości | ok. 28 m długości Warunki zabudowy: wydane Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 2 400 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 277 m²

Uwarunkowania planistyczne Działka numer 28/2,30/5,35/10 (po podziale 53/11 i 53/12), 40/1 oraz 40/2 położona w Tarnowie obr.229 zlokalizowane są na terenie nie objętym Miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

897 zł138 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal o powierzchni 138,00 m2, zlokalizowany w budynku ekspedycji towarowej stacji pkp Sieradz, przy czynnej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 452 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż bardzo ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 1.452m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok 22m x 66m. Po.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 159 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o swoim wymarzonym domu poza miastem, ale jednocześnie chcesz mieć bardzo dobry dojazd do Gorzowa? Chcesz szybko ruszyć z budową? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

105 140 zł3 004 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedliskowe działki w Porbadach niby wieś, a jednak jak sypialnia Olsztyna, gdzie natura spotyka się z wygodą codziennego życia. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 266 m²

Oferuję do sprzedaży siedlisko w miejscowości Nowa Huta, w bezpośredniej bliskości rezerwatu przyrody Zamczysko, w leśnictwie Widełki na terenie Cisowsko-Orłowińskiego Parku.