Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

550 000 zł164 m² 3 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 712 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż - 164 m , działka 1712 m - stan surowy otwarty, kotowice k. Wrocławia Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni 164 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

790 000 zł28 500 m² 27,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernego terenu 2,85 ha w Mierzynku Lokalizacja - Mierzynek, ul. Zacisze , gm. Lubicz; tuż przy granicy z Krobią; -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wrzos

Wrzos,mazowieckie

228 360 zł10 380 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Wrzos, gmina Przytyk Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 10 380 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wrzos.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 836 m² 106,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Daszówka, na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w otoczeniu budynków mieszkalnych i gospodarstw rolnych. Z działki rozpościera się widok na otaczające ją wzniesienia pokryte lasami.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł562 m² 462,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Ludomy, w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem do pobliskich miejscowości. Odległości: -Ryczywół - ok. 6 km -oborniki - ok. 13 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 420 zł47,80 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 47,8 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 477 m² 182,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1477 m | przy nowej drodze i moście | Krasnystaw centrum Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Krasnymstawie, idealna pod dom jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł940 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W biurze Rzeszowskie-nieruchomości na sprzedaż działka ( Las ) oznaczenie lsiii o pow 9,40 ar Zlokalizowana przy granicy obrębu Rezszów-Słocina od strony Chmielnika. Lokalizacja : - około 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Golczewo,zachodniopomorskie

590 000 zł145 m² 4 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, zrealizowany według funkcjonalnego projektu Przy Rubinowej , położony w spokojnej i malowniczej okolicy Golczewa, z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż - tylko W homemax działka budowlana W grzymalinie! Kategoria: działka budowlana - mpzp Lokalizacja: grzymalin gm. Miłkowice Powierzchnia: 2000 m2 oferuje do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł11 500 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja. Atrakcyjna cena. Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni około 11500m2 w Cząstkowie Mazowieckim gmina czosnów. Około 1500m2 przeznaczone pod zabudowę, pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

3 333 000 zł465 m² 7 167,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 610 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości Powierzchnia użytkowa budynków: 465 m Powierzchnia działki: 0,861 ha (8610 m ) Dwie niezależne części mieszkalne + rozbudowana część biurowa Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł28,15 m² 9 769,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Foxhouse oferuje na sprzedaż, przytulną kawalerkę, na III piętrze, zlokalizowaną w budynku czteropiętrowym w Bolesławcu w bardzo dobrej lokacji, przy ulicy Karola Miarki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż niesamowicie przestronne i wygodne mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu - ruczaj/czerwone Maki lokalizacja Doskonała lokalizacja, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,81 m² 7 587,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt na Osiedlu Sady. Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 243 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smugi, 32 ar, blisko Lublina Działka: - 3 linia zabudowy - działka 32a - wymiary 38/ 85,5m Dostępne media: - woda: 250m - prąd: 250m - gaz: 250m Lokalizacja: - powiat lubelski - gmina Jastków - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²700 m² 41 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie musi płacić prowizji dla biura nieruchomości - 0% Lokalizacja i ogólne informacje: prestiżowy kompleks biurowy klasy A w Poznaniu, idealnie zaprojektowany dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 59m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku na dzielnicy Bronowice. Mieszkanie dostępne od 07.01.2026 Wyposażenie: - salon z aneksem kuchennym: meble.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł53,47 m² 2 711,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,47 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł189,56 m² 6 488,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Promocja Cenowa na Maj! z 1 300 000zł na 1 230 000zł - zrób rezerwację i wpłać 1% w Maju! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego segmentu pod Warszawą,.

Szczegóły ogłoszenia

5 586 000 zł5 586 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuje Państwu działkę położoną w Pogorzelicy pomiędzy istniejącymi pensjonatami. Nieruchomość położona jest w lasku sosnowym w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,40 m² 12 637,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu przestronny apartament o powierzchni 47,40 m2, usytuowany na 5 piętrze nowoczesnego i prestiżowego apartamentowca przy ulicy Nowy Świat 3. To wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 375 €4 200 m² 251,28 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Kompleks budynków pokoszarowych, wybudowany w latach 1965-75. Kamienice 3 piętrowe ze skośnym dachem, kryte dachówką cenetową starego typu. Łącznie ok. 80 pokoi na 3 kondygnacjach, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Sikorskiego w Łęcznej. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na osiedlu Niepodległości. W okolicy nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł98 m² 6 112,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bielsko-biała okolice parku. TA oferta tylko W naszym biurze. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m , zlokalizowane na 1-piętrze klimatycznej, czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

518 999 zł48,50 m² 10 701,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w wysokim standardzie | 48,5m2 w Pabianicach - w świetnej lokalizacji! Lokal znajduję się na parterze , po generalnym remoncie i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł832 m² 108,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę domu przy mało ruchliwej ulicy? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 832 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, centrum miasta, deptak, ul.Wałowa, parter kamienicy, 25 m2, 1 pomieszczenie handlowe , plus wc. Na podłogach kafelki, ogrzewanie gazowe. Czynsz najmu ; 1000 zł ( do uzgodnienia) plus kaucja , plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,50 m² 5 397,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż | Dom w zabudowie szeregowej Boguchwała | 129 m | Garaż w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jedną.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł850 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Obiekt przemysłowo-magazynow0-biurowy O powierzchni całkowitej 850M2 mieszczący się na działce O powierzchni 5000m2! Do wynajęcia obiekt przemysłowo-magazynowo-biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł306 m² 2 124,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:873 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - funkcjonalną halę produkcyjno-usługową o powierzchni około 306 m , usytuowaną na dużej działce o powierzchni 873 m , z możliwością jej.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł250 m² 11 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, dwa w całości wykończone domy jednorodzinne, położone w pobliżu Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł36,26 m² 22 062,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,26 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2024 roku. Wykończone w wysokim standardzie. Dębowa podłoga. Markowe sprzęty firmy bosch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 168 zł47,44 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,44 m2, położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu - na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł162,60 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Polecam dom w zabudowie wolnostojącej niedaleko Tczewa - Szpęgawa, ulica Świerkowa. Nieruchomość z 2008 roku położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 500 m² 74,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do zaoferowania mamy działkę położoną w gminie nasielsk w pobliżu rzeki wkry w miejscowości cieksyn. Działka: działka nie jest ogrodzona. Przeznaczenie w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* blisko ul. Paryskiej * Obok prom Kultury * Stan idealny po remoncie * Dwa pokoje w tym pokój z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka * Doświetlone - zachodnia ekspozycja * Wysokie sufity *.

Szczegóły ogłoszenia

37,14 zł/m²350 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia, lokal usługowo handlowy położony na parterze w budynku przy ul. Mełgiewskiej Lokal w pierwszej linii zabudowy widoczny z ulicy z dużymi witrynami. Powierzchnia ok 350.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Bytyń,wielkopolskie

950 000 zł360 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Motel W bytyniu - powiat szamotulski!- nad jeziorem bytyńskim - po remoncie Bardzo dobrze prosperujący obiekt motelowy o powierzchni 360 m2 położony na działce o powierzchni 2000 m2.