Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

635 000 zł62,50 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Bytnara Rudego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 3190 m (2 działki po 1595 m ) Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2016 Typ domu: wolnostojący, parterowy Stan: do zamieszkania Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł82,73 m² 19 932,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament o powierzchni 83 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2021 roku przy ul. Kajdasza na Wrocławskim Jagodnie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł47 m² 15 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na uroczym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na zdjęciu, w której można zrobić aneks kuchenny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł118,20 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

40,63 zł/m²64 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie wynajmu lokal usługowy z dostępnym parkingiem dla klientów. Całość to pomieszczenie usługowe o powierzchni 50 mkw i dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł7 218 m² 231,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowo-przemysłowa z bezpośrednim zjazdem z dk35 - Marcinowice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 7218 m?, położona w miejscowości Marcinowice,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, zlokalizowanego w miejscowości Rzeki Wielkie (ul. Mokra, gm. Kłomnice). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gruta

Gruta,kujawsko-pomorskie

280 000 zł148,41 m² 1 886,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, piętrowy dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Gruta (woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki,.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 254 m² 220,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w miejscowości Sobolewo. Powierzchnia działki ok- 1250m2. Wymiary: szerokość ok 30m Długość ok 42m Media Prąd w drodze ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 680 zł64,39 m² 22 684,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera eurostyl. Lokalizacja: doki, jako część dzielnicy Młodego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Joliot-Curie na Mokotowie, o funkcjonalnym układzie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Cena do negocjacji mozliwość zamiany na mieszkanie dwupokojowe W legionowie lub jabłonnie Z dopłatą. Do sprzedaży duży dom piętrowy idealny dla rodziny z dziećmi w pobliżu stacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł128 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronny apartament 5-pokojowy 128 m , z dwoma balkonami. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 128 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 215 m² 225,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Stróży o powierzchni 4217 m , idealna pod zabudowę domów jednorodzinnych dwulokalowych, dwukondygnacyjnych. W miejscowym palnie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł31,01 m² 15 962,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł50,77 m² 32 696,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkaj, wypoczywaj I zarabiaj - wyjątkowy apartament W jastarni Z widokiem na morze budynek I apartamenty Zatoka Komfortu to czterokondygnacyjny budynek, położony przy samej lini.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł34,80 m² 8 617,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie Mieszkanie o pow. 34,8 m 2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł54,24 m² 12 057,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o metrażu 54 m2 w inwestycji zlokalizowanej w Wieliczce - inwestycja Osiedle Solne etap 2 wybudowana przez znanego dewelopera kg Group. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

73,17 zł/m²41 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie przy Parku Dreszera | Stary Mokotów / Prestiżowy adres na biuro lub siedzibę firmy. Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni idealnej na cichą siedzibę firmy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 480 zł76,24 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament o powierzchni 76,24 m znajdujące się na 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Rewitalizacja kamienicy zakończona w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję ofertę najmu funkcjonalnego lokalu o charakterze magazynowym. Lokal znajduje się na poziomie -1 budynku biurowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł117,49 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż 3 domy w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim premium, zgorzelec, ul. Wrzosowa, bez prowizji i podatku pcc Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł13 400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 13400m2 ( zabudowa zagrodowa klasa gruntu iva, ivb) objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem rp. Uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam nieruchomość w gminie brzeziny doskonale nadającą się pod inwestycję. Na działce o pow 2200 m2 znajduje się wolnostojący; podpiwniczony dom o pow około 200 m2 oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze w 3-piętrowym budynku przy ul. Zielonej w Jaworze. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

24,15 zł/m²41,40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości w postaci lokalu biurowego nr 24 o powierzchni 41,40 m2 znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł41 m² 11 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł903 m² 349,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla dewelopera - wszystko gotowe tylko budować. Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwoulokalowego położoną.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37,20 m² 18 145,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37, 2 m2 do remontu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej. Czynsz 450zł, grunty uregulowane. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

28,49 zł/m²1 018 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Białegostoku idealna propozycja dla firm z sektora medycznego, usługowego, edukacyjnego lub biurowego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38,05 m² 9 697,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe | 38,05 m | Górczyn - Zacisze | Po remoncie Przedmiotem oferty jest sprzedaż wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200,80 m² 7 968,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Effect Home Nieruchomości Premium przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, reprezentowaną przez nasze biuro na zasadach wyłączności. Prezentujemy Państwu komfortowy, solidnie wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 598 m² 38,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Wółka Ryńska, oddalonej około 1 km od miasta Reszel. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom wolnostojący na sprzedaż -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ulicy Stalowej na Zygmuntówce, nr ewidencyjny 30/4 obręb 48; powierzchnia 1000m 2 , wymiary ok. 30x 33m, kształt prostokąt. Działka powstała z podziału nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 498 zł36,60 m² 13 948,03 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 063 669 zł94,13 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 94,13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Obra k/ Wolsztyn (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Wolsztyn) przy ul. Kwiatowej. Powierzchnia 2200 mkw. (22 ar) nr ewidencyjny działki.

Szczegóły ogłoszenia

195 900 zł2 400 m² 81,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki w miejscowości Kozłówka, gm. Kamionka, położone ok. 11km od centrum Lubartowa, o powierzchni około 20-30a. Działki przeznaczone pod zabudwę zagrodową. Do wyboru 1.