Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

565 000 zł59,30 m² 9 527,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

M3 z potencjałem aranżacyjnym w zielonej części Torunia dostępne od zaraz! Prezentuję Państwu mieszkanie trzypokojowe (pow. 59,3 m ) z 2000 r, znajdujące się na 4 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł79 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny zlokalizowany w malowniczej miejscowości Grądy w gminie Leszno. Położenie: miejscowość: grądy, gmina: leszno , powiat: warszawski zachodni,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł237,50 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 237,5 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Osmeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł97,50 m² 5 015,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 3 pokojowe Powierzchnia 97,5m2, znajduje się na 3 piętrze w kamienicy na ulicy Wólczańskiej koło 500m do Politechniki Łódzkiej. Składa się z 3 pokoi w tym salonu.

Szczegóły ogłoszenia

391 380 zł31,31 m² 12 500,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament o powierzchni 31,31 m znajduje się na 1 piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 27 m2łazienki - ok 4 m2balkonu.Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Polecam Państwu dom w Gubinie do kapitalnego remontu. Dom jednopiętrowy, na każdej kondygnacji mieści się samodzielne mieszkanie o powierzchni 64 m, w którego skład wchodzą trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal użytkowy na parterze | 51,3 m2 | miejsca postojowe | Reda, ul. Spokojna cena brutto! Niskie koszty utrzymania - ogrzewanie miejskie. Szukasz idealnej przestrzeni pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 750 zł35,05 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²700 m² 43 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferujemy lokal biurowy o powierzchni 686,91m2+10% czynnik powierzchni wspólnej = 755,60 m2, istnieje możliwość podziału piętra na dwa mniejsze moduły o powierzchniach +/- 250.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Regiel

Regiel,warmińsko-mazurskie

820 000 zł155,17 m² 5 284,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:942 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, w Reglu na Osiedlu Brzozowa. Idealna propozycja dla rodziny z dala od miejskiego zgiełku. Osiedle Brzozowa to inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł110,69 m² 14 969,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Prestiżowy dwustronny apartament Z historią I klimatem Odrestaurowana kamienica | Trzy balkony | Oryginalna stolarka drzwiowa | Elementy zabytkowej zabudowy ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki rolno-budowlanej o powierzchni 6500 m , z czego około 1000 m przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł59 m² 4 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzcianka | os. Słowackiego | 3 pokoje | 58,70 m | balkon | piwnica Są mieszkania, które bronią się układem, lokalizacją i realnym potencjałem inwestycyjnym. Ta nieruchomość jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i nowoczesnego lokalu użytkowego o powierzchni 64m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Kielc przy ul. Planty. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł34,05 m² 5 168,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji dobre "na start" lub pod wynajem! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki, która mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

195 050 zł661 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,60 m² 9 866,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa! Trzy pokojowe mieszkanie w Gdyni Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania położonego w obrębie dzielnicy Cisowa , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł41,30 m² 44 794,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty- powierzchnia: 41,3 m - Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59,73 m² 5 608,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja Osiedle Staszica to jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania, które zapewnia ciszę i komfort? To rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Umińskiego 24 czeka właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł42,20 m² 14 597,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 068 m² 360,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec, o powierzchni 1068m2. Działka : o pow. 1068m2 wymiary : szer. 36m.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż piętrowy dom typu bliźniak idealny dla rodziny z dwójką dzieci. Nieruchomość jest w stanie do remontu. * pow. użytkowa 115m2 * działka.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²200 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

DO wynajęcia: nowoczesne Biuro 200 m (całe piętro) Wrocław, muchobór blisko aow! Szukasz idealnej siedziby dla swojej firmy we Wrocławiu? Prezentujemy prestiżową powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29,70 m² 77,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w nowym budynku przy ul. Zielonego Mostu w Szczecinie. Mieszkanie jest całkowicie nowe wszystkie sprzęty i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł1 224 m² 5 309,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie kolei gondolowej na Szyndzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł8,80 m² 24 090,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane w Rzeszowie Oferuję na sprzedaż dwie działki o powierzchniach 8,75 a oraz 8,86 a, położone w Rzeszowie, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 500 m² 17,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Okolice Lądka Zdrój - Orłowiec. Działka położona na wzgórzu przy lesie o pow. 22500 m kw. (ponad 2 ha) przeznaczona w planie zagospodarowania : -w części ML-2 (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 813 020 zł16 482 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kisewo pow. wejherowski. Działka siedliskowa! Kisewo wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce. Na łączny obszar 16 482 m2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na pożądanym pierwszym piętrze w bloku przy ul. Szkolnej 12 w Złotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym w rejonie ul. Mełgiewskiej w Świdniku Dużym. Ogrodzona siatką działka o wymiarach 20x50m była dotychczas wykorzystywana rekreacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 303 m² 125,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2303 m , położona w spokojnej i widokowej części Zakopanego Zwijacze. Lokalizacja: działka znajduje się w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł7 200 m² 6,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 7.200 mkw. położona jest w miejscowości Bęczków, gmina Górno w województwie świętokrzyskim. Działka rolna klasy 5 znajduje się bezpośrednio przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł74,09 m² 3 765,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 74,09 m2 usytuowane na 4 piętrze przy ulicy Ruchu Oporu. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²22,46 m² 898 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku Dworca pkp w Dęblinie. Przedmiotem oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od 1 czerwca, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Ludwika Pasteura w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

439 100 zł63 m² 6 969,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wronki

Wronki,warmińsko-mazurskie

525 000 zł100 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż urokliwie siedlisko, położone na działce o powierzchni 2400 m2, w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość zabudowana jest domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł30 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970