Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

449 000 zł63,50 m² 7 070,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Mysłowicach na osiedlu Wielka Skotnica. Główne atuty mieszkania: 3 pokoj e (64m2) - idealne dla rodziny, możliwość wydzielenia przestrzeni na sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 188 zł49,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²100 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa do 3000 m - centrum Katowice | idealna na siedzibę firmy Oferujemy na wynajem rozbudowaną powierzchnię biurową w ścisłym centrum Katowic, idealną dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł990 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł727 m² 204,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w Radomiu, w dzielnicy Długojów, przy ulicy Malenickiej. Nieruchomość o wymiarach 21m x 35m, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 €3 260 m² 1 687,12 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny budynek biurowy położony przy ulicy Tanecznej w Warszawie. Przylegający do ulicy Puławskiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, nieopodal portu lotniczego im.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł64 m² 10 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m (powierzchnia użytkowa), zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego bliźniaka w miejscowości Borek Szlachecki (gm. Skawina). Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonale usytuowane działki w miejscowości Zamek Bierzgłowski. Zgodnie ze studium, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną. Działki z wz. Usytuowane między ulicą Makową.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,97 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż mieszkanie 36,97 m z ogrodem parter, kamienica Milanówek, centrum. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,97 m , położone na parterze kameralnej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 2-pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składają się 2 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł122 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 122 m W przedwojennej kamienicy | 5 pokoi | ścisłe centrum wałbrzycha Przestronne mieszkanie z prawdziwą duszą w pięknej przedwojennej kamienicy w samym sercu Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

967 500 zł43 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe studio o powierzchni 42 m , położone na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, w prestiżowej okolicy Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł6 608 m² 60,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna, działka o pow. 6608 m/kwm2. W malowniczej wsi Michałkowa. Wieś Położona w północnej części Gór Sowich, w Gminie Walim, w Dolinie Michałowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 527 m² 78,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę w miejscowości Nowe Dąbie, 1527 m2. Klasa ziemi VI, brak mpzp, na działce brak mediów. W okolicy już powstałe zabudowania, dojazd asfaltem, ostatnie 50 m. drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł210 m² 13 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z ogrodem w zielonej części Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy dom zlokalizowany w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 516 zł53,14 m² 14 575 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 859 m² 87,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej w powiecie Będzińskim, gmina Psary ul. Graniczna. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2859m2.

Szczegóły ogłoszenia

767 040 zł45,12 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 052 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod budownictwo jednorodzinne w pobliżu lasu. Możliwość dokupienia przyległych działek. Działka położona od głównej drogi asfaltowej - 1 km. W pobliżu media. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł50,03 m² 11 792,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Marki, 3 pokoje, 50,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł101,20 m² 5 918,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament z możliwością podziału na 2 niezależne mieszkania Cena: 599 000 pln oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować lokal kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł61 200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 200 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż: dom jednorodzinny wolnostojący z budynkiem gospodarczym. prywatnym lasem oraz działką z bezpośrednim dostępem do rzeki Wierzyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 298 zł62,05 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dwie nieruchomości na jednej działce o powierzchni 2000 m2. Działka ogrodzona metalowym płotem. 1) Dom murowany z 2021 r. 100 m2. W skład wchodzi kuchnia z aneksem +salon.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł11 580 m² 36,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, duża działka w Chociszewie nad malowniczą rzeką. Wybuduj tutaj Swoją wymarzoną posiadłość. Prowizja 0%. Do Łodzi 25 minut koleją zaś autem 30 minut. Bezpośredni dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł7 341 m² 111,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod parking - Ożarowice Na sprzedaż działka o powierzchni 7341 m2 zlokalizowana w Ożarowicach. Położenie przy głównych ulicach Ożarowic zapewnia dogodny dojazd oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 132 m² 215,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Twardosławice, gmina Grabica. Teren położony praktycznie na granicy Piotrkowa Trybunalskiego i Twardosławic.

Szczegóły ogłoszenia

18 144 zł756 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowa o powierzchni 756 m.kw. Wysokość składowania 5m. Dostawy za pomocą 4 bram.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,10 m² 17 967,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m , zlokalizowane w Gdańsku Letnicy. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku z cichobieżną windą. Zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

94,55 zł/m²27,50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Dwustanowiskowy lokal fryzjerski / barber. Oferuję do podnajęcia dwustanowiskowy lokal fryzjerski o powierzchni 27,50 m 2 w dobrze prosperującym salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom na sprzedaż, urokliwie posadowiony na zagospodarowanym osiedlu, na działce o powierzchni ok. 430 m2 Lokalizacja: ~ w pobliżu trasy S5 ~ przy lesie ~ niespełna 1 km. od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²65 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal handlowo- usługowy usytuowany na pierwszym piętrze budynku handlowo- usługowego zlokalizowanego w miejscowości Blizne z oknami skierowanymi bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

3 455 zł65 m² 53,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek. 3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje. Wpełni wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zobacz wirtualny spacer: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, na spokojnym i zielonym osiedlu Piekary B przy ul. Batalionu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***2 działki budowlane ***450M do jeziora***puszcza augustowska*** Jeśli odpocząć, to tylko na Podlasiu, gdzie natura tętni życiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 200 m² 441,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w m. Marynin ul. Mazowiecka, gm. Grodzisk Mazowiecki, o powierzchni 10200 m2 o wymiarach ok. 80 x 125 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowotki

Nowotki,warmińsko-mazurskie

990 000 zł119,70 m² 8 270,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

nowoczesny i energooszczędny dom z odbiorem w 2017 r, panele fotowoltaiczne o mocy ponad 9kw, monitoring z alarmem, garaż blaszany Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 006 zł66,20 m² 11 495,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł418,37 m² 9 321,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 418 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni ponad 2200 mkw. Dom utrzymany jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 370 m² 254,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Międzywodzie koło Zastania Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej działka numer 872/128 o powierzchni 1370 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom pod lasem z potencjałem na dochód - Siedlęcin lokalizacja I klimat Szukasz ciszy, którą przerywa tylko szum drzew? Ten dom położony jest w Siedlęcinie, tuż pod ścianą lasu, na.