Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Siennicy ul. Strażacka. Wymiary: 1000m2 ( ok 34mx29m) Kupując działkę nabywasz udział w drodze wewnętrznej. Przeznaczenie : Nieruchomość objęta jest mpzp-.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł850 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lędziny Goławiec ul. Ziemowita Do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej części Lędzin- dzielnicy Goławiec, działki znajdują się w spokojnym otoczeniu, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

99,73 zł/m²62,17 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wlvcm8470 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego w Katowicach w nowoczesnym budynku Sokolska Tower. Powierzchnia lokalu wynosi 62,17m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

427 700 zł26 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z tarasem - noho Nadgórników 16, katowice Cena: 427 700 zł (16 443 zł/m ) | Powierzchnia: 26,09 m | Piętro: 8/11 | Układ: open space - salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47,90 m² 6 263,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w malowniczych Januszkowicach (gmina Długołęka). To oferta pełna możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie | 61,80 m | panorama miasta + Beskidy | Os. Pionierów Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 61,80 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł46 m² 13 695,65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świnoujście - na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe , w ścisłym centrum miasta. W pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o pow. 46m2 , zlokalizowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²94 m² 6 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na wynajem wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 90 m , zlokalizowany na I piętrze nowoczesnego biurowca Pracownia Podgórze przy ul. Ignacego.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 675 m² 47,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa gmina Kłomnice przy ulicy Mstowskiej. Zaznaczona działka: pow. 1675m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł420 m² 9 761,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przedwojenna kamienica z 1935 roku (nadbudowana i remontowana w 2018r.), położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części Pragi- Południe. Budynek podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł76,73 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*** piękne - nowoczesne mieszkanie Z klimatem*** Polecam Państwu przestronne, umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie - nieruchomość, która znajduje się w Apartamentowcu z 2014 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 031 m² 134,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w spokojnej okolicy zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 065 000 zł172,33 m² 11 982,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment narożny | 172m2, 5 pokoi, taras 20m2, garaż w bryle domu | stan deweloperski premium wg indywidualnego projektu | przestronny ogródek | kameralne, zamknięte, bezpieczne osiedle : Dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł106 m² 7 358,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom, który łączy przestrzeń, światło i codzienny komfort 104 m pełne harmonii i 1000 m2 działki. Jaszkowo Cena: 780 000 zł w ofercie domy do wyboru. Projekt Swen 2 Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł2 120 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentacje atrakcyjnie położonej działki budowlanej o powierzchni 2120 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Skórzewo na terenie powiatu Nakielskiego, nieco.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,59 m² 6 447,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej! Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 3/4 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoi osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 108 m2 nieruchomości zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł13 324 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki w miejscowości Leszczyniec 1.33ha, 6km(5min) od budowanej drogi S3 obok Kamiennej Góry. Brak mpzp. Możliwa zabudowa jednorodzinna, domki pod turystykę. Rudawski Park Krajobrazowy zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł60,80 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie z dużym salonem - Rumia, ul.Dolna Metraż: 60,80 m Balkon: 5,27 m Piętro: 3 Budynek: B4 Układ: 3 pokoje + kuchnia w salonie Status: rynek pierwotny - 0% prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

228 800 zł1 040 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w Sosnówce Na działce nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, w studium jest pod mu (zabudowy mieszkaniowej i usług) oraz ut (usługi.

Szczegóły ogłoszenia

53 950 zł2 158 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w bliskiej odległości od miasta Płoty. Nieruchomość o powierzchni 2158 m2, w kształcie prostokąta. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Złockie,małopolskie

420 000 zł1 821 m² 230,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W złockiem Działka budowlana położona w ustronnym miejscu w Złockiem w gminie Muszyna to nieruchomość o szczególnych walorach.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł58,20 m² 5 841,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w centrum Głogowa, w solidnej kamienicy z cegły. Lokal jest ciepły, funkcjonalny i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł319,36 m² 10 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 194 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży nieruchomości, która znajduje się w malowniczej miejscowości Dys. Na przestronnej działce o powierzchni 8000 m znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 656 m² 117,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w Puńcowie cisza, zieleń i świetna lokalizacja! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gronowo Górne

Gronowo Górne,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Czy może wystąpić dylemat, co jest większym atutem, dom czy działka? Odpowiedz dla każdego będzie inna, więc wnioski. do samodzielnego wyciągania. Zapraszamy do zapoznania się z kolejną.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł67,61 m² 13 829,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 8 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23b w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 67,61 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 500 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka o powierzchni ok. 15 arów, pod zabudowę, położona w Niesułowicach, gm. Olkusz. Idealna pod Twój wymarzony dom. Trapezowy kształt (82 22 73 18 m) i lekkie nachylenie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,90 m² 9 304,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe M W doskonałej lokalizacji powierzchnia: 48,9m2 czynsz do spółdzielni: ok 968 zł w tym: zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, woda 2m 3 stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

93,30 zł/m²41,80 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Lokal handlowy do wynajęcia w centrum Wrzeszcza przy ul. Dmowskiego - głównej ulicy łączącej dworzec Gdańsk Wrzeszcza z aleją Grunwaldzką.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł61,80 m² 25 080,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem | Praga-Południe | 61,8 m | wysoki standard Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

443 830 zł56,51 m² 7 854,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne oraz przestronne mieszkanie położone na 4 - ostatnim piętrze w kameralnym osiedlu w Chorzowie. Bez prowizji, i jakichkolwiek dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²152,77 m² 2 597 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni brutto 152,77m2 w budynku biurowym klasy A na warszawskim Mokotowie, w bliskiej okolicy Galerii Mokotów. Biurowce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 771 zł42,91 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł136 m² 1 176,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kołaczków na sprzedaż pawilon handlowy z częścią mieszkalną. Nieruchomość gruntowa o obszarze 1335 m2 użytkowanie wieczyste. Budynek parterowy, wykonanym w konstrukcji tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka wyjątkowo słoneczna z ładnymi widokami, zabudowana w miejscowości Krasne Potockie gmina Chełmiec, powiat nowosądecki. działka o średnich wymiarach 33 m na 31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł58,99 m² 8 221,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Apartamenty Dębowe to kameralna inwestycja usytuowana przy ul. Długiej w Chorzowie Batory - spokojnej, dobrze skomunikowanej części Chorzowa, w województwie śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł5 400 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna w Laskowcu przy drodze na Przytuły: - działka o powierzchni 5400m2 - Cena 45 tyś - Front - 16m; długość -357m Działka ma wyznaczone granice przez Geodetę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie 2 pokojowe, po kompletnej rewitalizacji wraz z rekonstrukcją detali architektonicznych. Wymienione wszystkie instalacje, wykończone. Kamienica na ul. Garbary 62 leży w sercu fyrtla.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł500 m² 3 380 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:830 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkaniowy zlokalizowany w Tychach przy ulicy Stefana Batorego 69. Powierzchnia działki: 830 m2 Powierzchnia całkowita budynku: około 500 m2 Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 500 m² 159,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej z możliwością dostępu do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, zwróć uwagę na tą propozycję w miejscowości Guty, 350 metrów od jeziora Kisajno na Szlaku.