Nieruchomości

239 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

54,19 zł/m²133,93 m² 7 257 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego w Częstochowie przy ul. św. Rocha 98. Cechy nieruchomości: - powierzchnia użytkowa ~ 133.93.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż gustownie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie w Krośnie przy ulicy Szklarskiej o powierzchni 43,00 m . Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 205 000 zł72,30 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,3m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku z 2004r. Zamknięte, chronione osiedle zlokalizowane przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 939 zł42,03 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na II piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa cena Opole /zaodrze Oferta na wyłączność! Świetnie utrzymana nieruchomość w stylu dworskim zlokalizowana w zachodniej części Opola. Posiadłość o powierzchni ok. 1500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł330 m² 39,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, przestronny dom na pograniczu Wilanowa i Mokotowa. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 145 m² 1 266,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Nowa cena! Nieruchomość tylko 80 m od Starego Zamku. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, oznaczonej geodezyjnie jako działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,67 m² 6 687 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o pow. 59,67m2, położone na IV piętrze bloku w Nowym Sączu na os. Sucharskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Sopot,pomorskie

1 945 000 zł117,84 m² 16 505,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Apartament w Sopocie Dolnym - Chmielewskiego 117 m | 4 pokoje | 2 balkony | możliwość podziału na dwa apartamenty Atuty nieruchomości Wyjątkowa lokalizacja w sercu Sopotu Dolnego -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:401 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w Szpęgawie, 2 km od Tczewa idealna propozycja dla osób szukających niewielkiego, zadbanego domu z własną działką.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł24 000 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąka na sprzedaż - bezpośrednio przy Rzece Parsęta. Oferujemy do sprzedaży 2,40 ha ziemi rolnej w której skład wchodzi łąka łiv i riv. Oferowana działka gruntu położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 371 m² 2 844,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Hotel ,restauracja, sala weselna- dochodowy biznes z ogromnym potencjałem. Na sprzedaż w pełni funkcjonujący i wysoko oceniany kompleks gastronomiczno- hotelowy z doskonałą renomą.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł112 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Poznań, łazarz przy arenie parter 112 M2 Zabytkowa kamienica z 1902 roku urzeka swoją architekturą i niepowtarzalnym klimatem epoki. Już od wejścia zachwyca oryginalna, ponad 100-letnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł182 m² 4 670,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122m2, z działką 500 m2, położony 30 min od Warszawy. Nieruchomość dla osób, które szukają nowego domu z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł12 729 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***świetna inwestycja *** okazja *** dostęp do rzeki *** Dobry Dom oferuje na sprzedaż ziemię rolną w mieście Suwałki przy ul. Sianożęć. Nieruchomość składa się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł9 700 m² 2,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Huwniki, gmina Fredropol Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni 0,97 ha, położony w malowniczej miejscowości Huwniki. Idealna propozycja dla rolników, inwestorów, czy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł690 m² 434,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Położona w malowniczej okolicy Puszczy Kampinoskiej działka leśno-budowlana o pow. 690m2, to raj dla miłośników przyrody i spokoju z bezpośrednim dostępem do niezliczonych tras.

Szczegóły ogłoszenia

16,49 €/m²130,05 m² 2 145 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 130,05 m, zlokalizowany w biurowcu z całodobowym dostępem oraz recepcją działającą 24/7. Budynek jest wyposażony w windę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł69,38 m² 8 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wombat Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży - komorów (okolice świdnicy) Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie, w pełni odnowione mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,60 m² 11 886,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 54.6 m znajduje się na spokojnym, przestronnym osiedlu z dużym, zielonym podwórkiem i placem zabaw dla dzieci. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł46,20 m² 3 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły z 1980 roku, przy ul. Robotniczej w Koniecpolu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 049 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną oddaloną od Stepnicy o 4 km. Nieruchomość o powierzchni 1049 m2, w kształcie prostokąta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy, polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł32 m² 16 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

449 750 zł1 285 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o pow. 1285 m kw położona przy asfaltowej drodze gminnej w Woli Przypkowskiej (gmina Tarczyn) blisko Alei Krakowskiej i trasy S7, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kielce,świętokrzyskie

1 800 000 zł268,40 m² 6 706,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:653 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej 268,40 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 653 m2 w Kielcach na Baranówku. Dom w trakcie budowy. Cena obejmuje stan aktualny domu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecam wyjątkowy Dom z piętrem i poddaszem mieszkalnym, położony w miejscowości Cedry Wlk. przy trasie na Pruszcz Gdański. Dom łączy w sobie komfort życia rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł79,61 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 79,61 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 030 000 zł13 500 m² 150,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajdująca się w pierwszej linii zabudowy przy trasie 92 przeznaczenie z mpzp: - tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej jednorodzinnej - przeznaczenie podstawowe: usługi -.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł30,79 m² 20 753,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

: krótko: wyjątkowe studio na 10 piętrze z fenomenalnym widokiem na Warszawę. : dla kogo? Dla wymagających klientów: singla lub pary dla których liczy się bliskość biznesowej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł125,84 m² 7 867,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ekskluzywną ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w prestiżowej lokalizacji, na terenie Przytok Golf Resort. Realizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140,96 m² 7 732,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 140,97 m , z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

630 zł10 m²

 

Piętro:suterena/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokoje dla wymagających! Wirtualny spacer 3D po mieszkaniu /spacer/ Bezpośrednio od właściciela Żadnych dodatkowych ukrytych opłat. Wszystko nowe! Pokój wielkości ok 12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 550 zł51,30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych kosztów I speak.

Szczegóły ogłoszenia

19,17 zł/m²300 m² 5 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia w budynku dworca w Zwardoniu. Budynek znajduje się przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 853 m² 420,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Gotowy kompleks warsztatowo-magazynowy z zapleczem mieszkalnym ul. Poznańska Biuro Nieruchomości myhouse.Expert ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość komercyjną o szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego mieszczącego się w centrum Bydgoszczy, lokal usytuowany jest na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy, jego powierzchnia użytkowa to 63 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł952 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane o powierzchni 952m 2 każda. Działki zlokalizowane są w miejscowości Lubowidz gm. Nowa Wieś Lęborska , na rozwijającym się osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 635 m² 299,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1635 m , położona w miejscowości Niwy, gm. Osielsko. Grunt objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o oznaczeniu mn co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

192 185 zł1 615 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/5 o powierzchni 1615 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł30,74 m² 12 849,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka 30,74 m | Centrum Zabrza | rynek pierwotny | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny lokal mieszkalny położony przy ul. Franklina Roosevelta 22 w Zabrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.