Nieruchomości

238 522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

990 000 zł132,40 m² 7 477,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro sprzedaży dewelopera przedstawia Państwu możliwość zakupu wyjątkowo nowoczesnych bliźniaków w malowniczej miejscowości w pobliżu Grodziska. Domy dostępne są w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

734 900 zł671 m² 1 095,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonałą oferta jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom w mieście - pod budowę domu typu bliźniak lub lokalu komercyjnego. Teren ogrodzony w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł8 239 m² 46,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż widokową działkę budowlaną w miejscowości Lubenia, powiat rzeszowski. Działka na szczycie wzniesienia, nieco odsunięta od centrum wsi, dojazd drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł140,35 m² 8 193,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż segment w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym "małe Mazury", a jednocześnie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł986 m² 130,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż gotowa do zabudowy działka w miejscowości Warnołęka (gmina Nowe Warpno) zaledwie 800 m od Zalewu Szczecińskiego. Działka jest z wydanymi warunkami zabudowy pozwalającymi na.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł33,70 m² 84,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania na warszawskiej Białołęce? Chcesz zamieszkać ze swoją połówką, a może wolisz mieć przestrzeń tylko dla siebie? Cenisz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł560 m² 5 712,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Wyjątkowa Inwestycja! Na sprzedaż znakomity, działający od wielu lat, cieszący się dobrą renomą dom wypoczynkowy Villa Malva w Karwii. Miejscowości słynącej z najpiękniejszych szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł110,72 m² 15 173,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

<!-startfragment-> Przestronne 110,72 m w sercu Wrzeszcza | Kamienica Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 110,72 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65,70 m² 14 307,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,7 m , zlokalizowane w budynku z 2020 roku. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dużą ilością miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²399 m² 11 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem - Łoniów, pow. sandomierski Powierzchnia: 399 m Piętro: parter Czynsz: 11 970 zł / miesiąc (+23% vat) Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 399 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł60 m² 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 60 m w Orzeszu przy ul. Kwiatowej. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na własną działalność handlową, usługową lub biurową. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 900 000 zł377,98 m² 18 254,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Royal Space ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży luksusowej willi w prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej, przy ulicy Wiosennej. Inwestycja Pinewood Villas II to prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe lokale mieszkanie o powierzchni 50 - 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej. Lokale po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł275,45 m² 8 894,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom piętrowy o powierzchni i całkowitej 275,45 m2 , wzniesiony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Paproty

Paproty,zachodniopomorskie

110 000 zł3 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka otoczona lasem. Malowniczo położona działka o powierzchni 3 000 mkw., w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości 70 m i szerokości 40 m. Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł36,40 m² 6 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą: -Salon -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Parchowo,pomorskie

278 000 zł1 498 m² 185,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę blisko jeziora Mausz 8 min pieszo z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 1498 m2 w Parchowskim Młynie, gmina Parchowo, powiat :bytowski,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł73 m² 33 561,64 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie z ekspozycją południową na skraju Parku Mirowskiego w strzeżonej rezydencji. Mieszkanie zaprojektowane w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²25,95 m² 804 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia jasne biuro o powierzchni 25,95 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 4 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 851 m² 99,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1851 m , położona w spokojnej i zielonej części Ozorkowa, oferuje idealne połączenie bliskości natury z wygodami codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,30 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wielkopolskiej , na osiedlu ksm. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z ok. 1970 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł48 443 m² 20,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Co jest dla inwestorów najlepszym pomysłem na lokatę kapitału? Coś na czym nie stracą. A co jest jeszcze lepszym pomysłem?! Coś na czym mogą zarobić. I to właśnie chcę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Walendów, gmina Nadarzyn o powierzchni 1000m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 30m szerokości (od drogi dojazdowej) na ok.

Szczegóły ogłoszenia

972 790 zł14 966 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Michałkowej, koło Zagórza Śląskiego. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z cudowną.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55,32 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Biesiekierz,zachodniopomorskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:824 m²

Tani dom do remontu na wsi. Przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej z lat 30, 60 m2 powierzchni użytkowej. Na parterze: 2 pokoje, kuchnia z jadalnią i łazienka. Na poddaszu: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł157 m² 5 923,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 157 m2 położony na włąsnej działce 900 m2 w nowopowstającej inwestycji deweloperskiej. Gdzie znajduje się dom? Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

39,68 zł/m²100,81 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal biurowo-usługowy na pierwszym piętrze w kamienicy przy deptaku. Lokal składa się z 2 sal sprzedaży (53m2 , 20m2) biura (15m2) łazienki z toaletą (6m2).

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł3 413 m² 188,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3413 m (numer 80/2), położona w Nowych Faszczycach, gmina Błonie. Działka ma regularny, prostokątny kształt, co znacznie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży działki rolnej, zabudowanej domkiem letniskowym całorocznym. Działka o pow. 3001 m , ma wydane aktualne warunki zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Mazurska

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

880 000 zł1 035 m² 850,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż budynek o funkcji biurowo-usługowej w centrum miasta. Działka o powierzchni 757 m zabudowana budynkiem biurowo-technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł51,97 m² 5 560,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 51,97 m2 przy ulicy Pomorskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z dużego salonu, 2 pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, na osiedlu Jar! W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

12,80 €/m²300 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany na 3 z 3 pięter nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). inne.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 380 zł7 317 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Sokołowice w gminie Oleśnica. Działka ma kształt prostokąta o bokach 143,30m x 50,09m x 134,29m x 49,88m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł82,92 m² 8 188,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

W ofercie na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni blisko 83m2 z dużą narożną działką o powierzchni ponad 380m2, położony w Zaczerniu. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 075 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży działka o powierzchni 1075 m2 w kształcie prostokąta położona w miejscowości Wawrzeńczyce, gmina Igołomia - Wawrzeńczyce. Zjazd do nieruchomości z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: na wynajem przestronny lokal o powierzchni 200 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku w centralnej części Koniecpola bezpośrednio przy Rynku. Lokal stanowi dużą, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

498 500 zł44,80 m² 11 127,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! nowa Cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,8 m położone na os. Powstańców Warszawy w Poznaniu. Lokal znajduje się w budynku z 1992 roku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²35,10 m² 1 299 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o pow. 35,10 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Ostrowie.