Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 000 zł3 400 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana tuż przy lesie i terenach zielonych z warunkami zabudowy (wz) - Zagorzyce, powiat Ropczycko-Sędziszowski Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,91 m² 16 696,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 50,91m2 na Bemowie. Wysoki parter w budynku 4 piętrowym z 2003 roku.Własność, bez obciążeń.W pobliżu stacja metra,Urząd.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł320 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy dom o powierzchni 320m2 - bardzo dobrze doświetlony z dużymi oknami, wykończony materiałami wysokiej jakości. Na powierzchnię domu sklada się: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 041 zł53,89 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł250 m² 11 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

- miejscowość: łabowa - Powierzchnia domu: 250 mkw - powierzchnia działki: 35 ar - Media: prąd, gaz, wodociąg, kominek - Basen połączony z domem podziemnym przejściem - Sauna sucha. - grota.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł118,53 m² 14 342,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:39 200 m²

Dom jednorodzinny, parterowy oraz budynek gospodarczo- magazynowy na działce 3,92ha oraz 3 działki rolne O pow.: 35 100m 36 500m 26 400m ŁOMNICA- FOLWARK, GMINA TRZCIANKA Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! dostępne od zaraz! świetna lokalizacja! najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Katowicach - Giszowiec - przy ul. Miłej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 072 zł75,66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł78 800 m² 4,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano leśna Wapnica koło Stargardu .Pięknie położona działka o pow. 7,88 ha z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum miasta z przeznaczeniem na pub, restauracje, dyskotekę, winiarnie itp. Duża sala o powierzchni około 190 mkw z miejscami siedzącymi, częścią barową i parkietem.

Szczegóły ogłoszenia

826 540 zł31,79 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartamnet 31.79 m2 POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PEARL. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł197,15 m² 9 125,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy nowoczesne technologie, wysoki komfort życia, dużą przestrzeń i bliskość natury, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł152,66 m² 8 515,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości Janowice przy ul. Brylantowej w gminie Stare Miasto, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł809 m² 1 359,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Obiekt usługowo-magazynowo-mieszkalny z dużym potencjałem Huszlew 77a Na sprzedaż funkcjonalna i wielozadaniowa nieruchomość komercyjna z częścią mieszkalną, położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 200 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż sąsiadujące działki budowlane zlokalizowane na terenie spokojnej wsi Powielin, gm. Winnica, powiat Pułtuski, oddalonej o około 12 km od Serocka i 30 km od Białołęki stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 095 m² 36,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bliskość jeziora i lasu. Relaks i regeneracja sił w pięknych okolicznościach przyrody. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury. Brzmi kusząco? Na pewno tak!.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł56,46 m² 13 425,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Widok na morze | Stan deweloperski | Prestiżowe Ogrody Tesoro | Pogórze, gdynia grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

759 900 zł168,10 m² 4 520,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 483 m²

Nowa niższa cena! Funkcjonalny budynek mieszkalny, jednorodzinny ( możliwość dwóch rodzin), wolnostojący, niepodpiwniczony. Budynek powstał w połowie lat 80 tych XX wieku. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 536 zł43,28 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Willa Toscana - Lokal mieszkalny M31 opis inwestycji: tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana. To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł41,83 m² 5 809,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 38,4m usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku w zielonej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Komfortowy, dwupokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Wiślane Tarasy, na 6. piętrze nowoczesnego budynku. Z mieszkania rozciąga się imponujący widok na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,20 m² 13 252,21 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaż lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 6 - Bdynek Opera w Olsztynie Budynek nowoczesny wybudowany w 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowy, przestronny penthouse z widokowym tarasem zlokalizowany w sercu Starego Miasta english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

148 200 zł821 m² 180,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zgrabna działka budowlana o powierzchni ponad 8 arów położona jest w unikatowym miejscu w Międzybrodziu Bialskim w rejonie Nowego Świata. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 000 zł5 536 m² 2 032,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Nieruchomość złożona z dwóch sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 5.536 m2. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł13 325 m² 44,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poranki w spokojnej, zielonej podwarszawskiej wsi. Przestrzeń dla dzieci i do odpoczynku na własnym ogrodzie. To wszystko znaleźć na działce nr 61/1 w miejscowości Nosy, gmina Tarczyn.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł20 900 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł53,60 m² 4 552,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,60 m2, położone na pierwszym piętrze budynku, zlokalizowane zaledwie 13 km od Stargardu. Idealne dla rodzin, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł409 m² 5 867,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Na sprzedaż Stanica Wędkarska w Zajączkowie Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna z zarybionym stawem Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży stanicy wędkarskiej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy znajdującej się na osiedlu Słowińskim. Na powierzchnię 60 m2 składają się cztery pokoje, słoneczna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Królewiec,dolnośląskie

199 000 zł7 000 m² 28,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 7000 m , położona w miejscowości Królewiec (gmina Przeworno, powiat strzeliński). Lokalizacja: - spokojna, wiejska okolica z sąsiedztwem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł146 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok.147 m , które znajduje się na popularnym osiedlu Winogrady - Os. Na Murawie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł98,50 m² 5 025,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł56 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowy, gotowy lokal z klimatyzacją Pewne miejsca już od pierwszego spojrzenia dają poczucie harmonii , światła i dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Ten apartament w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Dom całoroczny w Atenach (pow. augustowski) Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom rekreacyjny, przystosowany do użytkowania całorocznego, położony w malowniczej miejscowości Ateny.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł300 m² 5 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro nieruchomosci, mały Domek' poleca atrakcyjną ofertę zakupu kamienicy mieszkalno-usługowej W samym centrum Lubania w skąłd nieruchomosci wchodzi -suterena wys.3m2 z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60,52 m² 41,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe 4 pokojowe mieszkanie do wynajęcia W wągrowcu Oferujemy do wynajęcia 4- pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w nowym bloku przy ul. Bartscha w Wągrowcu. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m , zlokalizowany w Bartodziejach w pow. Jastrzębskim. Lokalizacja: lokalizacja tego domu to kolejny atut. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł879 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy miejscowości Konarzewo. Nieruchomość o powierzchni 879 m2. Nieruchomość usytuowana na terenie płaskim z bardzo ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zarzecze! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia,.