Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Kopernik! Komfortowe! Wysoki stadard! Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Saturna 51,6m2| 2 pokoje| kuchnia | łazienka z wc | 3 piętro | duży balkon Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,70 m² 16 254,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

> atuty prestiżowa lokalizacja | Garbary | blisko Starego Rynku | Ataner | apartamentowiec | miejsce postojowe | zielone patio | winda | ogrzewanie miejskie | oddzielna kuchnia z oknem | funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł36,42 m² 9 335,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle pod Jabłonią - Twoje miejsce w sercu Mszczonowa Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową Osiedle pod Jabłonią , położoną w samym centrum Mszczonowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie, jednostronne, o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Jałtańskiej 4 na osiedlu Stegny (mokotów). Lokal mieści się na 8. piętrze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł234,54 m² 8 015,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom z 2016 roku o powierzchni 234,58 m , położony na działce 1000 m z pięknym ogrodem. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł63,76 m² 10 649,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim gotowy do odbioru. To.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie ul. Pleśniarowicza, rzeszów Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 025 zł44,90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

E-m27 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 44,90 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty plus balkon. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 645 zł91,20 m² 17 441,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Perła krakowskiego modernizmu Projekt Stefana Birkenfelda | Wysokość 325 cm | Oryginalne dębowe parkiety | Nowoczesna winda | Południowa ekspozycja | Balkon Nieruchomość bez wyposażenia, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ulicy Stanisława Mitery, nieopodal Ronda Matecznego w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Świetna komunikacja miejska (do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 127200 m2 z możliwością zabudowy bliźniaczej w Żółwinie. Działka przy drodze asfaltowej. Szerokość od drogi ok 230 m, długość ok 460.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł240 m² 4 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Dom z widokiem w Krasnobrodzie o powierzchni 240 m znajduje się na działce 1109 m . Dom gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z kuchnią ) o powierzchni 44 m2 położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

98 825 zł2 195 m² 45,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite poleca Na wynajem powierzchnia magazynowo-usługowa ok. 2195m2 znajdująca się w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego, przy trasie S8. Dodatkowe informacje: powierzchnia magazynu 1950 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 222 zł40,80 m² 15 544,66 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego ze świetnym połączeniem w każdą część miasta? To 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł2 326 m² 337,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy Lublina Doskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł84 m² 3 630,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Sprzedaż na wyłączność! Kategoria: dom Lokalizacja: trójca, gmina Zgorzelec Powierzchnia: 84 m2 Pokoje: 4 Powierzchnia działki : 4,74 a największe zalety! Dobra lokalizacja - do centrum Zgorzelca.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje 62 m balkon Osiedle Ptasie - Katowice Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,60 m² 5 687,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł3 100 m² 122,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 31 arów, położona w malowniczej miejscowości Zawóz, gmina Solina. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na realizację trzech.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 800 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9800 m położona w miejscowości Wykroty gmina Nowogrodziec w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Bolesławiec Zgorzelec dk94 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł56,50 m² 16 371,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Umeblowany apartemet przy ścisłym centrum i terenach zielonych nad wartą Tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej. Na sprzedaż cichy 2-pokojowy apartament o powierzchni 56,5 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł122 m² 8 188,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Grodzewo|nowoczesny dom energooszczędny | gotowy do zamieszkania | pompa ciepła + pv | komfort I oszczędność Na sprzedaż nowoczesny, w pełni funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł7 886 m² 41,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobra inwestycja! Do sprzedania działka leśna w prężnie rozwijającej się okolicy! W pobliżu zabudowane działki domami jednorodzinnymi; cicha spokojna okolica. W tej chwili plan.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Piękny dom Z góralskim klimatem Obniżka ceny o 98 000 zł! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z góralskim klimatem, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

11 475 000 zł13 500 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Wiślinka, naprzeciwko Sol Marina Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Wiślince, tuż naprzeciwko prestiżowego kompleksu Sol Marina, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115m2 oraz bardzo klimatycznego ogrodu o powierzchni 815m2 z kawałkiem lasku! Dom posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

731 500 zł209 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena_lokale inwestycyjne lub pod własną działalność biuro, magazyn, produkcja oferta właściciela nie pobieramy prowizji Pozostało już tylko kilka lokali Istnieje możliwość zakupu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 744 m² 139,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, gruntowa nieruchomość o pow. 10744 m2 położona w urokliwym miejscu w miejscowości Józefów, gmina Dąbrówka, powiat wołomiński.W sąsiedztwie zbiornik wodny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 639 zł47,26 m² 16 920 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 3 pokoje z loggią 3,84m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Smart Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny apartament na sprzedaż o powierzchni 26 m . Nieruchomość znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. Charakterystyka mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł17 613 m² 110,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam nieruchomość gruntową, składającą się z sześciu działek ewidencyjnych, o łącznej powierzchni 1,76 ha, położoną w Malborku przy ul. Toruńskiej. Teren jest niezabudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania z przemyślaną inwestycja , zlokalizowana w sosnowieckiej Niwce. Lokalizacja: niwka, ul. Tuwima - zielona część Sosnowca. Mieszkasz spokojnie, ale masz szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 337 zł31,50 m² 9 471 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal usługowy z dużym potencjałem! lokal nr.1A Lokal usługowy z dużym potencjałem - 26,98 m | Słoneczny, z witrynami! Powierzchnia całkowita: 26,98 m Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł41,57 m² 27 399,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Chłodnej 22a w prestiżowej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Woli, idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł97,81 m² 17 994,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W kameralnym budynku przy ul. Miłosza powstają zaledwie cztery ekskluzywne apartamenty, każdy o powierzchni ok. 100 m . Projekt wyróżnia się wysokością pomieszczeń do 3 metrów, dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł84 m² 5 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowy dom 84 m z ogródkiem -2 miejsca postojowe -ilkowice, gm. Żabno -stan deweloperski -energooszczędny Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom o powierzchni 84.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²240 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 240 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,92 m² 9 689,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam rozkładowe, dwustronne mieszkanie, we Wrocławiu przy ulicy Przestrzennej. Trzypokojowy lokal mieszkalny, o powierzchni 61.92 m2, położony jest na wysokim parterze budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 ,znajduje się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym/piekary C W skład.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 121 m² 93,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki Budowlane w Nowakowie, media przy działce (projekt Wodociągu, prąd) Wybuduj swój wymarzony dom w Niedźwiedziówce, gmina Stegna Kupując nieruchomość w naszym biurze, nie.