Nieruchomości

238 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 000 000 zł1 014 m² 5 917,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 913 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu hotelowo usługowego wraz z myjnią samoobsługową. Obiekt z 2012 roku, w chwili obecnej podzielony jest na cztery samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 531 zł45,43 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 715 zł38,95 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim, odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecamy Państwu przedwojenny dochodowy pensjonat, położony w zachodniej części Kołobrzegu, w bliskiej odległości od morza. Nieruchomość składa się z 12 pokoi, 8 łazienek, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł75,73 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz dużego mieszkania blisko centrum Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, designerski apartament premium.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł99 m² 18 686,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom na Wrocławskich, klimatycznych zielonych Karłowicach Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom o powierzchni ok.100 m2 + 50 m 2 piwnicy łącznie z garażem, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,62 m² 8 482,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy funkcjonalny trzypokojowy apartament z ładnym balkonem urządzony w ponadczasowym stylu i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł37,90 m² 10 527,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, komfort, który czuć od pierwszego kroku. Są mieszkania, do których po prostu się wchodzi I są takie, w których od razu czujesz, że to to. To 37,9 m po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł380 m² 2 102,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:683 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż: dom z potencjałem inwestycyjnym w Jawiszowicach Jawiszowice, ul. Trzciniec, działka nr 837/1 Województwo Małopolskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,30 m² 7 593,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży przestronne 4 pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy obok lasu. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 72,20m2 - piętro: pierwsze z 1 - ogrzewanie: piec.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²205 m² 5 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe w zabytkowej kamienicy klasy A, z windą, w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal 205m2 , na 2p., w oficynie. Układ gabinetowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł27,06 m² 96,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - piękną kawalerkę w sercu miasta. Lokalizacja: ul. Mostek 4 położona jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m na Pogodnie, dwupokojowe, położone na parterze. Mieszkanie do remontu, ale posiada duży potencjał aranżacyjny. Bezpośrednio pod mieszkaniem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***apartament W centrum idealny dla pary dostępne od zaraz*** klucze W biurze - zapraszamy na prezentacje W dogodnym terminie Please see English version below We also speak English, french,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł9 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niska cena! Na sprzedaż foremna działka położona w Łęgowie, gmina Stare Kurowo powiat strzelecko- drezdenecki. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 65x 147m Klasoużytek Pow. ŁV 0,98.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy i zagospodarowania terenu. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Obozowej na Ruczaju. Dla przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:395 m²

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 400 m , położony w prestiżowej części Żoliborza Oficerskiego, w otoczeniu zieleni, w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł74,40 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikalna oferta! Mieszkanie z urządzona działką! Mieszkanie o powierzchni 74,4 m2 sklada się z: - 4 pokoi, - przedpokoju, - oddzielnej kuchni - łazienki z wc, - balkonu Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 600 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gryfino, działka na 2 domy, dom jednorodzinny. Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2600 m2 położona 50m od ulicy Łużyckiej i 300 m od Lidla w Gryfinie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł46 m² 16 630,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: urokliwy widok na panoramę Gdańska w pełni wyposażone winda brak bliskiej zabudowy za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł290 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko U nas! atrakcyjna oferta W świetnej cenie! Jeśli szukasz domu i ważna jest dla Ciebie dobra lokalizacja to serdecznie zapraszamy na prezentację, bo to prawdopodobnie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pyskowice,śląskie

16 000 zł6 500 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia plac, położony na działce o nr geodezyjnym 1304/11 w Pyskowicach w obrębie ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 281 zł1 342 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości położonej w Suwałkach w rejonie ul. Utrata, opisanej jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł99,59 m² 10 543,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie gotowe do adaptacji po wymianie stropu, okien i remoncie balkonów. Kamienica odświeżona, wymieniono dach, częściowo wyremontowana klatka schodowa i zrekonstruowano część elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 058 m² 119,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki w miejscowości Zawada gmina Kamienica Polska, o powierzchni około 1058m2 do 1582 m2, za cenę 119zł/m2 działka /7:.

Szczegóły ogłoszenia

564 300 zł3 135 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna w Pawłowicach. Położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nie zostały wydane także.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Na jednej z urokliwych ulic Połczyna-Zdroju, przy ulicy Mickiewicza, znajduje się dom wolnostojący, który łączy w sobie przestronność, funkcjonalność i wyjątkowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł145 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom z 2012r. 6 pokoi Remont kapitalny 2026r. Nowe instalacje, geberity, prysznice, podłogówka, piec, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł15 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości ,mały Domek "oferuje na sprzedaż działkę rolna położoną w Dziwiszowie. działka może być nabyta jako inwestycja, areał działki 1,5 ha, cena 165 000 pln. Cisza jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł88,38 m² 5 985,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Nowoczesne Domy w Orlu - Komfort i Spokój w Zielonej Okolicy! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta Nasza nowa inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł732 m² 846,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Karpacz - idealna lokalizacja - działka budowlana Prezentuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,0732 ha, zlokalizowaną w doskonałym miejscu w Karpaczu przy ul. Sanatoryjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

226 300 zł3 017 m² 75,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka 3017 m2 w cichym i spokojnym miejscu w atrakcyjnej cenie w Górsku!. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł121,56 m² 5 338,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż dom jednorodzinny dwu lokalowy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Książu Śląskim. Na powierzchni niemal 120 m2 rozdysponowano :salon.

Szczegóły ogłoszenia

129 920 zł1 072 m² 121,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lutry

Lutry,warmińsko-mazurskie

999 000 zł157 m² 6 363,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 328 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem blisko jeziora Lutry, gmina Kolno, pojezierze Olsztyńskie Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lutry (gmina Kolno), w północno.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 876 m²

Uwaga: pozwolenie na produkcję miodu pitnego alkoholowego(trójniak) Wyjątkowa nieruchomość z pasieką, sklepem i domem gotowym do zamieszkania tylko 15 km od Morza Bałtyckiego! = Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia dwurodzinny dom wolnostojący, położony na niedużej działce w miejscowości Hutki Budynek po generalnym remoncie obejmującym elewację, wymianę wszystkich instalacji, okien, wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od zaraz Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe, ciche mieszkanie na Bielanach, przy ul. Aspekt. Mieszkanie 55m2 + balkon 5m2; - pokój dzienny 20m2: okna na wschód, na podłodze panele, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł1 231 m² 1 242,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Bielsku-Białej: - zaledwie 2 km od ścisłego centrum miasta, - z miejscami postojowymi na terenie, - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 200 m² 93,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3200 m2, położoną przy ulicy Łąkowej w Ołoboku. Dla przedmiotowej działki została wydana Decyzja o warunkach.