Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

71,84 zł/m²103 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy na Prądniku Białym. Lokal o powierzchni 103m 2 usytuowany jest na parterze jednego z bloków zlokalizowanych na Górce Narodowej. Położenie w ciągu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 280 000 zł294,35 m² 14 540,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 294 m2 na działce 1184 m2. : atuty? Gotowy do wykończenia od zaraz - nie musisz czekać na koniec budowy. Aż 80 m strefy dziennej i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 800 zł108 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 4-pokojowy apartament z 2 tarasami, garderobą, spiżarnią, pralnią | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 4-room apartment with two terraces, a walk-in closet,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł220 m² 6 359,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wyłączność - tylko u nas! Gotowy produkt inwestycyjny kamienica po kapitalnym remoncie, os. Błonie W sprzedaży unikatowa nieruchomość mała kamienica po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Maklakiewicza budynek Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł249,86 m² 2 761,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom z widokiem na zalew | Śrem, os. Helenki | ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny),.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32,90 m² 1 645 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia biuro o powierzchni 32,9 m2 na parterze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz. Dostęp do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna, klimatyczna kawalerka położona na wysokim parterze w jednej z bocznych, uliczek Białego Kamienia, całość po kapitalnym remoncie, wykończona z pietyzmem.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł95 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przyjdź, zobacz i zamieszkaj na swoim! Nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie w centrum Płocka! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł192,70 m² 1 271,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie o pow. 192,70 m2, położony w Białym Borze przy ul. Kasztanowej. Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Niezwykły dom pow 300m2, wolnostojący 2 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem mieszczący się na 735 arowej działce przy drodze powiatowej w sąsiedztwie bloków w uzdrowiskowym miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Likiec

Likiec,kujawsko-pomorskie

273 000 zł18 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,82 ha (18200 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10 w spokojnej i zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie jeziora Łąkie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 869 m² 226,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 2869 m , położonej w malowniczej miejscowości Siestrzeń, w gminie Żabia Wola. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:93 000 m²

Magazynowanie + pełna logistyka towaru/palet 200 2000 m przyjmowanie, składowanie, kompletacja, wysyłki Oferujemy outsourcing logistyczny w nowoczesnym centrum magazynowym Prologis w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł39 m² 5 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku. Przynależą do niego również balkon oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie na ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w kamienicy. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł17 790 m² 98,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oaza Spokoju i Kompleks Wypoczynkowy na Wyjątkowej Działce! cena podlega negocjacji! istnieje możliwość podziału nieruchomości na części! Marzysz o swoim własnym miejscu, gdzie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 002 m² 54,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Borowina Starozamojska, blisko drogi krajowej numer 17, z wygodnym dojazdem. Lokalizacja łączy w sobie atuty spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł116 m² 10 431,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Stylowy segment w Grodzisku Mazowieckim wysoki standard, świetna lokalizacja! Jeśli szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 600 m² 302,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży dużą działkę przemysłową w gminie Żabia Wola. Powierzchnia terenu to 6 600 m2 Wymiary 48 x 124 Media : prąd, woda Teren położony przy trasie S 8. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł54,50 m² 15 688,07 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż prezentuję nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5m2 położone w zadbanym osiedlu na Skoroszach, czyli tętniącej życiem, rodzinnej lokalizacji Ursusa. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²164,05 m² 2 953 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal użytkowy na Wrocławskim Starym Mieście! Lokal usługowy o powierzchni 164,05 m2, idealny dla osób szukających pięknej siedziby dla swojej firmy - z okien lokalu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł133,70 m² 6 507,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Dom do remontu z potencjałem - Grabno pod Ustką Są nieruchomości gotowe , a są takie, które czekają na swoją drugą historię. Ten dom należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 000 zł52,43 m² 14 419,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na terenach nadodrzańskich. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 424 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala: powierzchnia użytkowa ok 1424 mkw. Wysokość pomieszczenia od 3,8 m do 9,5 m (dach szedowy) Dostęp do hal: jedna brama z poziomu 0 wymiary: szer. 4,8m, wys. 3,2m Trzy bramy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł4 300 m² 60,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 4300 m2 przy drodze krajowej nr 119 , 1,5 km za Starym Czarnowem.W Studium Uwarunkowań i Kierunków Uwarunkowania Przestrzennego działka o symbolach - U,P / strefa.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł563 m² 1 589,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący usytuowany na działce o powierzchni 2016 m2 , zlokalizowany we wsi Cieńsza gm. Zatory, powiat pułtuski nad rzeczką Prut. Dom usytuowany na środku działki dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

182 580 zł1 020 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam działkę w miejscowości Dąbrówki gmina Wasilków w obszarze otuliny Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej,w pobliżu rzeki i plaży. Idealne miejsce do budowy Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²380 m² 4 940 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 380 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł741 m² 2 767 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, centrum Zacisza, mpzp, metro Zacisze, targówek, warszawa, mazowieckie Atrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta mpzp, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa-.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł306,40 m² 3 035,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Jednorodzinny w Więsławicach-Parcele gm. Kowal Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 132.