Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 000 zł638 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa działka ma kształt regularny zbliżony do trójkąta. Działka użytkowana częściowo jako pobocze drogowe porośnięte roślinnością trawiastą oraz pojedynczymi drzewami, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł4 036 m² 230,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 7 działek położony przy ul. Kasztanowej w Skierniewicach. Oferta dla inwestora - działki sprzedawane razem. Każda z działek o powierzchni ok 580m2, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł38,22 m² 2 930,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym 38,22m2 Prezentuję Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym, o pow. 38,22 m2 zlokalizowane w centrum Inowrocławia. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54,70 m² 14 076,78 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i loggią, 54,7 m Bielany, chomiczówka Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54,7 m z dodatkową piwnicą 1,22.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł70 m² 10 427,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Ofertę stanowi mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami z dbałością o każdy szczegół. Lokal usytuowany jest w niskim bloku przy ul. Skautów (boczna ul. Popiełuszki) na III.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Bronowice Mieszkanie o powierzchni 55m2 znajduję się na 1 piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

534 800 zł3 820 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 3 800 m Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3 800 m , położoną w doskonałej lokalizacji. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł38 m² 26 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu wykończony/wyposażony apartament inwestycyjny /sypialnia, pokój z aneksem, balkon/ usytuowany w kompleksie Elements Hotel w Świeradów Zdrój o powierzchni 38,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48.09 m2, zlokalizowane w Rzeszowie w dzielnicy Staromieście, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 280 m² 19,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Do wynajęcia przedstawiam halę na dowolną działalność produkcyjną, usługową, magazynową - tereny przemysłowo-usługowe oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania jako 6pu. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł29,02 m² 46,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka zaadaptowana na 2 pokoje po remoncie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni niecałych 30 m2, położone na 9 piętrze w budynku przy ul. Bojowników o Wolność i Demokrację.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów Oferujemy do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł73,30 m² 15 675,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

84,47 zł/m²45,24 m² 3 822 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Dominanta Nieruchomości oferuje na wynajem wyjątkową i ekskluzywną nieruchomość położoną w Centrum Poznania. Biuro mieści się w pięknym zabytkowym budynku w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²70 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 70m2 z zapleczem socjalnym, położony w części piwnicznej, okna aluminiowe z roletami zewnętrznymi, wejście lokalu od głównej ruchliwej ulicy, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

62,44 zł/m²105,70 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalna przestrzeń twórcza W sercu wrocławia Open space 105 m | Styl loftowy | Ponadstandardowa wysokość | Zabytkowa architektura | Doskonałe doświetlenie | Możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne 2 pokoje Wyjątkowo przestronne i ustawne wnętrza, kuchnia i sypialnia "w kwadracie" Widok na górki fordońskie Umeblowane jak na zdjęciach: w kuchni kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł34 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie 34m2 na osiedlu Piastów dzielnica Mistrzejowice w budynku z 2011 roku. Lokalizacja: osiedle paru budynków zamknięte szlabanem co gwarantuje mieszkańcom miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w standardzie premium Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł156,62 m² 11 428,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż wyjątkowo ciekawą propozycję domu w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem! Bardzo dobra oferta dla wszystkich, którym zależy mocno na.

Szczegóły ogłoszenia

8 231 040 zł102 888 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w miejscowości Witalówka, gm. Pniewy o łącznej powierzchni 10,2888 ha. Położona przy trasie E50 między Grójcem a Mszczonowem. Przeznaczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67 m² 12 671,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 3 Pokoje - w Idealnym stanie, o powierzchni 67 m z dużym Ogrodem 90 m i Tarasem. Zlokalizowane w Piasecznie, 150m od stawu w Mysiadle, 400m od.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Górniczej, idealne na inwestycję. Parametry mieszkania: - powierzchnia 36 m2 - 2 piętro w niskim 4 piętrowym bloku - 1.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł157,90 m² 6 333,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Wyobraź sobie miejsce, które pachnie świeżo parzoną kawą i ciepłym chlebem. Dom, w którym każdy poranek witany jest aromatem domowego ciasta, a wieczory spędzasz przy blasku kominka.

Szczegóły ogłoszenia

53 577 zł1 263,90 m² 42,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem w budynek specjalistyczny przeznaczony na warsztat samochodowy. Budynek z 2006 roku, w pełni wyposażony i przygotowany pod działalność mechaników samochodowych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ul. Wróblewskiego w Chorzowie (centrum). Lokal znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł8 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 88 ar w Beskidach. 0,88 Ha = 88 ar = 8 800 m2 23 km od Nowego Sącza Miejscowość Siekierczyna Budowlano rolna, z ekspozycją na południe. Widoki na las, góry i beskidzką.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowo wykończony lokal biurowo- magazynowy o pow 45 m2. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem od podwórza. Idealny na małe biuro, magazyn. Składa się z powierzchni 34 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł16 m²

 

Piętro:5/8

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przestronny pokój (16,5 m ) z balkonem w 4-pokojowym mieszkaniu przy ul. Łukowskiej 1 (praga-Południe, gocław). Internet.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł600 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana-winda, gmina barciany (warmia I mazury) Na sprzedaż działka o powierzchni 600 m , położona w miejscowości Winda , gmina Barciany , powiat Kętrzyński ,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 251 m² 79,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Cegielnia (gmina Mstów) przy ul. Leśnej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł89,71 m² 8 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy, o powierzchni 89,71 m , położony na 6-arowej działce w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji w okolicach Librantowej/k. Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60,30 m² 28 855,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Śródmieście _ muranów Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie (o pow. 60,31m2) w kameralnym apartamentowcu z 2015 roku Muranowie, przy ul. Nowolipie. Lokalizacja - zaledwie 5 minut od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lubieszyn

Lubieszyn,zachodniopomorskie

14 300 zł650 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hale o powierzchni 1385 m2 w tym jedna hala o pow.650m2 druga o pow.735m2. Hala idealna do magazynowania, działalności sprzedaży wysyłkowej, małej produkcji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40,97 m² 12 570,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł82,45 m² 11 510,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 076 m²

NA sprzedaż dom typu bliźniak ok 1 km od morza I plaży w tupadłach na granicy jastrzębiej góry I rozewia Oferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł850 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna