Nieruchomości
239 020 ogłoszeń
Od najnowszych
Mieszkanie 3-pokojowe Kielce
Kielce,świętokrzyskie
309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²
266 757 zł19,91 m² 13 398 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 2-pokojowy, ul. Twarda
Gdańsk,pomorskie
530 000 zł46,15 m² 11 484,29 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Kanałowa
Ujście,wielkopolskie
1 290 000 zł358 m² 3 603,35 zł/m²
Działka rolna Przemyśl
Przemyśl,podkarpackie
13 585 zł2 717 m² 5 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka
Warszawa,mazowieckie
760 000 zł37,80 m² 20 105,82 zł/m²
Działka rolna przy lesie
Rurzyca,zachodniopomorskie
111 540 zł1 014 m² 110 zł/m²
Działka leśna
Kwiatkowice-Las,łódzkie
265 000 zł5 409 m² 48,99 zł/m²
625 000 zł2 311 m² 270,45 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Poznań,wielkopolskie
14 091 000 zł243 m² 57 987,65 zł/m²
Dom z garażem Gardzko
Gardzko,lubuskie
389 000 zł150 m² 2 593,33 zł/m²
29 000 000 zł72 500 m² 400 zł/m²
Działka budowlana Krusze
Krusze,mazowieckie
210 000 zł913 m² 230,01 zł/m²
Rynek pierwotny
870 873 zł72,60 m² 11 995,50 zł/m²
Dom z tarasem Miłków
Miłków,dolnośląskie
595 000 zł102,48 m² 5 806,01 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Giżycka
Wrocław,dolnośląskie
2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny
Warzymice,zachodniopomorskie
799 000 zł57,46 m² 13 905,33 zł/m²
Rynek pierwotny
992 200 zł121 m² 8 200 zł/m²
828 000 zł63 m² 13 142,86 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina
Kielce,świętokrzyskie
245 000 zł28,80 m² 8 506,94 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska
Warszawa,mazowieckie
1 085 000 zł84 m² 12 916,67 zł/m²
Działka budowlana Lalin
Lalin,podkarpackie
250 000 zł6 826 m² 36,62 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Potok
Potok,podkarpackie
120 000 zł1 719 m² 69,81 zł/m²
Lokal handlowy Warszawa
Warszawa,mazowieckie
29,12 zł/m²340 m² 9 900 zł
Działka budowlana Mogilany
Mogilany,małopolskie
750 000 zł1 331 m² 563,49 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska
Kielce,świętokrzyskie
427 000 zł49,17 m² 8 684,16 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Jacka
Poznań,wielkopolskie
1 950 zł34 m² 57,35 zł/m²
Biurowiec Ostróda
Ostróda,warmińsko-mazurskie
1 880 000 zł2 436 m² 771,76 zł/m²
497 000 zł3 800 m² 130,79 zł/m²
Garaż, ul. Jagiellońska
Stargard,zachodniopomorskie
47 900 zł15,81 m² 3 029,73 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Facimiech
Facimiech,małopolskie
180 000 zł902 m² 200 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostroroga
Leszno,wielkopolskie
460 000 zł56,10 m² 8 199 zł/m²