Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

870 000 zł63 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Gocław przy ul. Rogalskiego o pow. 63 m2, 4-pokojowe, wykończone, po remoncie z miejscem parkingowym, piwnicą i dodatkową komórką lokatorską; na.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł277,30 m² 82,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 996 m²

Nietuzinkowa nieruchomość - duża działka z dwoma domami i prywatnym lasem Ochodze, gm. Komprachcice | 59,96 arów | 2 domy | idealna dla rodziny lub inwestycji Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Rubinkowo II | słoneczne i funkcjonalne Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta w Toruniu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł44 m² 24 522,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dla osób, które szukają światła, spokoju i jakości bez kompromisów i bez potrzeby remontu (for English - please see below) [oferta prywatna - agencjom dziękuję, proszę to.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł405 m² 4 419,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaż luksusowy dom 405 m + budynek gospodarczy w wysokim standardzie Lokalizacja: pomyków, 26-400 Przysucha Cena: 1 790 000 zł Opis nieruchomości: oferuję wyjątkowy dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł45,39 m² 22 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalny i wygodny apartament w sercu Gdańska, tuż nad Motławą - idealna inwestycja lub second home, gdańsk Śródmieście, nadmotławie Estate. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł70,69 m² 12 392,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,69 m2 znajdujące się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca. Budynek z 2021 roku z windą, posadowiony na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37 610 m² 8,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 37 610 m , położona w malowniczej miejscowości Opalenie, w gmina Gniew. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł285 m² 4 207,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) o powierzchni całkowitej ok 245 m2. Działka 350 m2. O wymiarach 10,3 m szer. x 34 m długości. Prestiżowa lokalizacja - dzielnica Wrotków.

Szczegóły ogłoszenia

155 120 zł1 108 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działki budowlane w Nowej Wsi 5 min od centrum Kolbuszowej Działki ulokowane w bardzo atrakcyjnej okolicy, blisko pełnej infrastruktury w otoczeniu lasów i łąk. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²60 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuje do wynajmu biurowy lokal trzyosobowy, położony w samym sercu Krakowa, przy Rondzie Mogilskim na 23 piętrze z dostępem 24/7. Przestrzeń biurowa: pokój biurowy do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,45 m² 12 207,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna propozycja dla rodziny. Idealna propozycja dla inwestora - lokalizacja i układ funkcjonalny zapewnia wysoki potencjał wynajmu. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,51 m² 10 455,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 52,51m2, położonego, przy ulicy Brukselska w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł360 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w Rumii, idealny zarówno dla jednej lub dwóch rodzin, jak również dla osób planujących połączenie funkcji mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł188,14 m² 4 246,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Wiercany (gm. Iwierzyce). Budynek z 2022 roku, wybudowany według funkcjonalnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²300 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz biurowych zlokalizowanych w centrum Krakowa, zaledwie 3 km od Rynku Głównego. Doskonała komunikacja i szybki dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

779 999 zł59 m² 13 220,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z dużym tarasem (21,02 m ), położone na 1. piętrze w budynku z 2018 roku. Parametry: - powierzchnia: 59 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł221 m² 7 918,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny, dopracowany w każdym detalu dom wolnostojący | 220+ m | działka 1200 m | Kolonia Warszawska Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ponad 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł105 m² 4 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Żary przestronne mieszkanie dwupoziomowe w odnowionej kamienicy ponad 100 m ! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł55,70 m² 4 649,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Wielkopolskiej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Wielkopolskiej z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł27,18 m² 5 114,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku, mieszczące się na 3 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy 11 Listopada. Rozkład pomieszczeń pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 465 m² 232,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1465 m2 w Łodzi przy ul. Kolumny okolice ulicy Kresowych Stanic. Działka położona na bardzo atrakcyjnych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł158 m² 9 905,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz idealnego miejsca, które łączy komfort, spokój i bliskość natury, a jednocześnie umożliwia szybki dojazd do Warszawy? Ta nieruchomość to prawdziwa perełka! Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 007 m² 106,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana 0,3007 ha, nr dz. 288/7 Zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Obrowo, pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł85 m² 3 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m 2 , usytuowane na piętrze budynku wielorodzinnego w miejscowości Kłodkowo, położonej niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,28 m² 7 215,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,29 m 2 , usytuowane w bloku na trzecim piętrzę w mieście Trzebiatów, które oddalone jest tylko 11 km od.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł55,76 m² 10 921,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które od razu daje poczucie tu wszystko ma swoje miejsce ? To 55,76 m przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie jest gotowe na nowych właścicieli do zamieszkania, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 169 m² 80,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Straduny na Pojezierzu Ełckim. Działki z pięknym widokiem oraz dostępem do jeziora Haleckiego (ołówka). Grunty od nr 599 do 604.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł188,95 m² 7 250,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Brak prowizji od kupującego Grunwaldzka 20 | Deptak | 79 m | Taras | Udział w kamienicy | Potencjał poddasza Grunwaldzka 20 to ścisłe serce Rzeszowa - główny deptak, kilka kroków od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

59 999 zł3 004 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Świętajno (powiat Olecki). Ostatnia dostępna działka w otoczeniu lasów i łąk z dojściem do jeziora Mulistego. Grunt nr 298/18 -.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 003 m² 42,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość gruntowa we wsi Sędki w gminie Ełk. Grunt z możliwością zabudowy oraz dostępem do jeziora Selmęt Wielki. Ostatnia dostępna działka nr 82/8.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,10 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz przestronnego mieszkania, idealnego dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję? Świetnie trafiłeś! Oferujemy mieszkanie na parterze w bardzo dogodnej lokalizacji, na osiedlu Bocianek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Poznań,wielkopolskie

3 340 000 zł193 m² 17 305,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Przestronny nowoczesny dom Z ogrodem I sauną 3 poziomy | Blisko Botanika | Świetny ogród | Prestiżowa lokalizacja To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,30 m² 9 413,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł230 m² 5 213,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dwa domy na jednej dużej działce Kicin, gmina Czerwonak Na sprzedaż prezentujemy unikalną nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Kicinie, tuż pod Poznaniem, w otoczeniu Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł142 m² 8 781,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

Uroczy dom wśród zieleni miejsce, w którym naprawdę można zwolnić. Jeśli marzysz o domu, który daje ciszę, przestrzeń i poczucie prawdziwego odpoczynku to miejsce od pierwszego kroku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż oferujemy gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy Tarnobrzega Dzików, przy ul. Senatora Wiącka 14 A. Nieruchomość łączy w sobie funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa budowlana widokowa w górach działka z mediami - Kanalizacja, gaz, prąd, woda, światłowód - gotowe - bez kosztowe podłączenie. Działka zlokalizowana w Beskidzie Wyspowym między.

Szczegóły ogłoszenia

789 180 zł75,16 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokale usługowe w nowopowstającym centrum biznesowym - Piastowska Park Piastowska Park to nowy punkt usługowy na mapie Białegostoku. Zaprojektowany w wyeksponowanym miejscu jako kompleks 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stepień

Stepień,zachodniopomorskie

78 485 zł1 427 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks czternastu działek gruntu, położony w miejscowości Stepień , gmina Biały Bór, powiat Szczecinecki Działki oznaczone jako grunty rolne , położone przy drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,52 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowe, nigdy nie zamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,52m2 usytuowane na 9 piętrze bloku wybudowanego w 2024 roku.