Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

509 000 zł49,50 m² 10 282,83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny balkon | dwa pokoje | świetna lokalizacja - centrum redy westate Gdańsk prezentuje zadbane, funkcjonalne mieszkanie z dużym, słonecznym balkonem, zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł60,40 m² 9 254,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Olsztyńskie centrum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na osiedlu Nagórki przy Ul. .Murzynowskiego w Olsztynie. Mieszkanie jest słoneczne i dwustronne ,co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł95,60 m² 6 066,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w centrum Człuchowa Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 95,6 m , zlokalizowany w centrum Człuchowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 035 zł62,53 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł9 500 m² 8,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od klienta kupującego. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o pow. 9500m 2 w miejscowości Miłków ul. Poręba gmina Bodzechów. Działka nr ewidencyjny 131 obręb 0012 Miłków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 811 zł52,84 m² 17 104,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Elbląg,warmińsko-mazurskie

600 000 zł106 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

"To twoja inwestycja nie tylko Metr Kwadratowy" Na sprzedaż wielofunkcyjna kamienica mieszkalno-usługowa o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana przy ul. 3 maja w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł39 000 m² 3,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rolna 3,9 ha murawiec-żuki, gmina terespol 2rz Cena: 120 000 zł - teraz 20 000zł taniej Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 3,9 hektara, oznaczoną numerem ewidencyjnym 51,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Skawina,małopolskie

1 490 000 zł137 m² 10 875,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nieruchomości Grzybek- oferujemy do sprzedaży w nową inwestycję obejmującej osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej. Domy znajdują się na kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł88,35 m² 1 980,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal użytkowy po remoncie z ogródkiem piwnym w dobrej lokalizacji, na osiedlu domków jednorodzinnych o pow. użytkowej 88,35 m 2 w Gorcach.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł30,68 m² 19 882,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Polecam Państwu mieszkanie usytuowane na poddaszu (III kondygnacja) kameralnego i zrewitalizowanego budynku, znajdującego się w dzielnicy Murcki przy ul. Mruczka. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 322 zł30,73 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji przy ulicy młynarskiej W goleniowie! Jedyna taka oferta w Goleniowie! Nowoczesny apartamentowiec wkomponowany w krajobraz pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł50,60 m² 2 964,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł5 600 m² 23,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 5600 m , położoną w miejscowości Bakuła, w gminie Baranowo, na terenie województwa mazowieckiego. Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 953 000 zł2 100 m² 930 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny. Nieruchomość objęta mpzp: tereny usług nieuciążliwych Podstawowe przeznaczenie nieruchomości: tereny usług nieuciążliwych lub o ograniczonej uciążliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

177 100 zł1 265 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki zdala od zgiełku, jednak z szybkim dojazdem do centrum miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości komplex oferuje do sprzedaży kompleks dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

32,08 zł/m²530 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i zadbany lokal usługowy o powierzchni ok. 530 m położony w Raszynie, w otoczeniu innych nieruchomości o podobnym, biznesowym charakterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, przestronne, zadbane I ciepłe mieszkanie na poznańskiej wildzie z łatwym dostępem do usług, w cichej lokalizacji (jedna z bocznych ulic dzielnicy)! Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,80 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Mrzeżynie, 900 m do plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł17,73 m² 11 562,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.1, taras: 2,92 m2, ogródek: 6,63 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

1 999 000 zł290 m² 6 893,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

NA sprzedaż stylowy dom wolnostojący - ul. Rycereska, gniezno Jeśli marzysz o pięknej willi z bajkowym ogrodem, cenisz jakość i architekturę, a usytuowanie domu jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł16 728 m² 209,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu teren z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji. Odkryj swoją nową inwestycję w Sosnowcu! Marzysz o idealnym miejscu na rozwój swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 488 zł93,22 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł45,90 m² 17 973,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe, 45,9 m , balkon, nowe budownictwo, kurkowa, topowa lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,9 m2, zlokalizowane na 7. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 138 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - 4 atrakcyjne działki budowlane. Kończyce Wielkie Spokojna okolica. Oferuję na sprzedaż cztery działki budowlane o zróżnicowanych powierzchniach , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 271 m² 93,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rożyńsk, działka 0,1271 ha, jezioro Druglin Duży. Jeśli szukasz działki blisko jeziora z zejściem do wody w odległości około 100 metrów ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł560 m² 1 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

M.S. Szukasz miejsca, które zarobi na siebie od pierwszego dnia? W samym sercu Świebodzic, bezpośrednio naprzeciwko tętniącego życiem miejskiego bazaru, czeka nieruchomość, która przez lata.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł926 m² 160,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rąty (gm. Somonino) - oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 926m2 z wydanymi warunkami pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Warunki i szczegółowe zasady.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł27 505 m² 14,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 2,7505m2, położona w gminie Bełżyce. Działka w części ok. 2500m2 przeznaczona pod zabudowę zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na I piętrze V - poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,82 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne 2 mieszkania O podobnym metrażu (48 m i 49 m ) obok siebie - zapytaj O ofertę Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł155,90 m² 2 245,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie naprawdę można odetchnąć - z dala od miasta, hałasu i pośpiechu - ta nieruchomość w Dłużynie Dolnej spełni te oczekiwania. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł72 m² 9 569,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie w części domu, położonym w dzielnicy Swoszowice przy ulicy Myślenickiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

63 750 zł255 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żagań, działka budowlana, cena 63 750 zł, brutto, sprzedam. Do sprzedania działka niezabudowana o powierzchni 255 m2. Uwaga! W naszej ofercie posiadamy również działki o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

1 250 000 zł162,66 m² 7 684,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż trzypoziomowy segment w bliskich Markach (ul. Opolska 21). To wspaniała alternatywa dla dużej rodziny, bądź inwestora, dająca możliwość wynajmu dwóch niezależnych mieszkań. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,20 m² 6 672,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje z garażem - Kowary ul. Górnicza! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Kowarach, przy ul. Górniczej, usytuowane na 2. piętrze trzypiętrowego budynku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,80 m² 5 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 niski blok Z balkonem Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 5 (55,80 m2) znajdujące się na ul. Warmińskiej na III piętrze niskiego bloku. Cztery pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

14,04 zł/m²79 m² 1 109 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 79,25 m2 w budynku dworca Ścinawka Średnia, przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 29 m , położona na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Parkowej w Tarnowie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie.