Nieruchomości

238 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 012 760 zł27 096 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu Nieruchomość -działkę inwestycyjną- o powierzchni - 2.7096 Ha Inwestując w tą nieruchomość, po oddaniu do użytkowania, jesteś zwolniny z podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny mieszkanie: jasne, przestronne mieszkanie o pow. 29,84 m2, wraz z zewnętrznym miejscem postojowym, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko -łostowice. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł219,20 m² 5 200,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż przestronny dom szeregowy o powierzchni użytkowej 175 m , położony na działce o powierzchni ok. 312 m w spokojnej i cenionej części Swarzędza na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł217,03 m² 9 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Wyjątkowy Dom w Prestiżowej Lokalizacji Osiedle Hubalczyków! Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle rzadko dostępnej nieruchomości położonej na jednym z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: perła w Więckowach - Dom po Generalnym Remoncie w 2025 roku! Gotowy do wprowadzenia - całe wyposażenie w cenie! Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł28 160 m² 99,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa, jedyna taka - oferta gruntu inwestycyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 22 z kierunku granicy polsko-rosyjskiej do granicy Niemiec (do granicy w Kostrzynie n/odrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 932 000 zł184 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż obiekt wolnostojący biurowo - usługowy o powierzchni całkowitej 184 m2 w Dzierżoniowie Lokal idealny do prowadzenia salonu fryzjerskiego / kosmetycznego/ biura /.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł817 m² 6 731,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Inwestycyjnie możliwość przejęcia Z najemcami! miesięczne przychody 30 000. Budynek biurowo-usługowy o pow. 817m2 położony na działce o pow.1056m2. W budynku znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 134 m² 68,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa 5234 m | przy strefie inwestycyjnej | blisko zjazdu z A1 Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 5234 m , położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł154,47 m² 14 883,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Przedstawiam Państwu nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny na sprzedaż, położony w kameralnej lokalizacji, w drugiej linii zabudowy miejscu, które zapewnia ciszę, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł57,60 m² 64,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 ***wolne od zaraz*** Lokalizacja: Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43,78 m² 8 451,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku 4 kondygnacyjnym. Bardzo dobra lokalizacja , blisko sklepy , Biedronka, aldi, punkty usługowe, rynek. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis skrócony: do wynajęcia mikro mieszkanie. Pełne wyposażenie, nawet kuchni. Brak dodatkowych kosztów. Informacje dodatkowe: -lokal posiada 18 m2 -łazienka gotowa do użytku w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 498 m² 118,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19 Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki. Cena tylko 118 zł/m2 Średnia szerokość: 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł40,06 m² 9 360,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca : Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł57 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy ul. Chojnowska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, przy ul. Chojnowskiej idealna lokalizacja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł74,36 m² 12 896,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowa nieruchomość w centrum Wrocławia lokal usługowo-mieszkalny | ul. Kościuszki / Stawowa Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 76 m , położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

149 630 zł1 151 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Pomlewie, w atrakcyjnej i przyjaznej mieszkańcom gminie Przywidz.Nieruchomość ma powierzchnię ok. 1151 mkw. i zgodnie z planem miejscowym jest przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 061 961 zł6 679 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny z dużym potencjałem w miejscowości Wiskitki, składający się dwóch działek o powierzchni 3 339 mkw. i 3 340 mkw. Nieruchomość jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł5 100 m² 2,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pyrzowice - działka na wynajem Na wynajem działka o łącznej powierzchni 5 100 m2 , położona w Pyrzowicach przy ul. Nowowiejskiej. Działka ma regularny, prostokątny kształt oraz wymiary ok.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł216,40 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:216 m²

T.M i R.Sz., Lokalizacja Centrum Wrocławia Zadbany budynek mieszkalno usługowy. Świetna lokalizacja: blisko centrum, komunikacji miejskiej i kolejowych, głównych galerii miasta. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Bielice,zachodniopomorskie

289 000 zł132 m² 2 189,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Obiekt stanowiący byłą salę gimnastyczną o powierzchni 131,7m2 w budynku, który w pozostałej części jest mieszkalny, z cegły, przedwojenny. Lokal jest nad piwnicą (wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł46 m² 15 630,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego przy ul. Hubskiej we Wrocławiu (huby). Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 000 zł76,55 m² 11 992 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²450 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dotyczy wynajmu lokalu o powierzchni 450m2, przystosowany pod gabinety medyczne ( według projektu)!położony na Chełmińskim Przedmieściu, na 2 piętrze z windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł151,84 m² 9 878,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w Straszynie przy ulicy Jana Kasprowicza. Budynek z 2008 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wojkowice

Wojkowice,dolnośląskie

90,65 zł/m²56,80 m² 5 149 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo-biurowy, znajdujący się na parterze w biurowcu (powierzchnia całkowita 56,8 m2) z windą. Lokal znajduje się w kompleksie trzech budynków trzykondygnacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 60,27 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej części Siechnic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł955 m² 90,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod swój wymarzony dom? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj się z tą ofertą! W ofercie 24 działki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70,10 m² 13 537,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Atuty: * m do przystanku autobusowego i tramwajowego; * m do obwodnicy południowej; * m do ul. Długiej; * 3 niezależne pokoje; * Gotowe do zamieszkania: * Ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 064 m² 224,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m , zlokalizowana w miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo, powiat kartuski) przy ul. Akacjowej, numer ewidencyjny 82/24. Parcela ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla wynajmujących mieszkania na pokoje lub kawalerki. Tylko 400m do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł62 m² 17 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,55 m2 + ogród znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²290 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane w kompleksie budynków przy skrzyżowaniu ulic baraniaka/chartowo/dymka. Kompleks składa się z 3 budynków , dostępne pojedyncze biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²143,45 m² 6 886 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku byłego dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł7 200 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja!. Na sprzedaż działka inwestycyjna w Mielenku koło Mielna - miejscowości słynących z najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża. Powierzchnia działki - 7270 m2; wymiary -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł83,37 m² 8 396,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

II etap inwestycji - bliźniaków przy ul. Dębickiej. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Dębickiej, w popularnej dzielnicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 , zlokalizowane w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się we frontowej części 3-piętrowej kamienicy.