Nieruchomości

239 037 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 790 000 zł355 m² 5 042,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowo pięknie położony dom w górskich terenach kotliny kłodzkiej. duży doinwestowany dom z wyjściem na zagospodarowany ogród z oczkiem wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 826 zł37 m² 12 157,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę w urokliwej okolicy .W pobliżu lasy i tereny spacerowe. Działkę obejmuje plan zagospodarowania ,który pozwala na budownictwo mieszkaniowe z cichymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 000 zł117 m² 19 991,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament Z widokiem na zieleń | 117 m | Gdynia - Mały Kack | Apartamenty na Polanie Przestrzeń, elegancja i cisza w sercu zielonej Gdyni. Na sprzedaż unikalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w samym Centrum Cieszyna. Mieszkanie ok. 100 m od Rynku w Cieszynie. Mieszkanie na parterze o powierzchni 62 m2. Idealne do zamieszkania w centrum lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 751 m² 227,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agora Nieruchomości poleca: wyjątkową działkę budowlaną na sprzedaż w Płocku, osiedle Góry Miasto: płock Osiedle: góry Ulica: podleśna Pow. gruntu: 1751m2 Rodzaj działki: budowlana (objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 zł/m²2 000 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu terenu o powierzchni 2000 m2 zlokalizowanej na działce 33/17 w Niemczy, dojazd z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł277 m² 1 010,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo- magazynowo- produkcyjny. 277 m | Działka 9,85 ar | Teren ogrodzony | Tułowice | ul. Przemysłowa. Idealny pod biznes/inwestycję w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł637 m² 249,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki nad jeziorem w Steklnie. Steklno położone około 50 minut drogi od Szczecina oraz około 13 minut od Gryfina. W miejscowości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 564 m² 115,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w gminie Poczesna w miejscowości Nowa Wieś przy ul. Częstochowskiej. Działka daje możliwość zabudowy budynkiem mieszkalnym lub usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 140 m 2 położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Ciechocinka. Ścisłe centrum części uzdrowiskowej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł61 m² 87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm lub osób prowadzących działalność gospodarczą. Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo. Apartament o pow. 61 mkw położony.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,42 m² 521 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 24, muszyna Powierzchnia najmu: 10,42 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 815/27 o pow. 1 407 m2 Cena: 50 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł37,20 m² 16 397,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 37,2 m2. Składa się z: - salonu 17m2, - sypialni 11m2, - oddzielnej kuchni 4,7m2, - łazienki 3m2 z kabiną prysznicową, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł810 m² 117,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| położenie: jura krakowsko-częstochowska, janów, ul. Lelowska Parametry: pow.810m2, działka narożna położona u zbiegu ul. Nadrzecznej i ul. Lelowskiej o wymiarach 14m x 57m.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł84,10 m² 4 982,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal użytkowy na parterze z witryną okienną. Lokal składa się z poczekalni wraz z recepcją, kilku pomieszczeń do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 400 zł36,17 m² 11 097,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 170 m , położony na dużej działce 2422 m przy ul. Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. To nieruchomość z realnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł46,80 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do Zakupu Pięknie Wykończone Mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach w dzielnicy Sośnica w przyjemniej spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na parterze niskiego Wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kopań,zachodniopomorskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:381 m²

Tylko U nas! Oferta na wyłączność! Dobre Nieruchomości prezentują : Piękny domek rekreacyjny w miejscowości Kopań k/darłowa. Idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji między jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferta sprzedaży pięknie położonego siedliska w gminie Grodzisk powiat Siemiatycki. Duża działka 6000 m2 , na działce dom drewniany z bala , oraz murowany budynek gospodarczy i drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł147 m² 5 136,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 218 zł51,61 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokale mieszkalne i usługowe w Milanówku. Centrum Milanówka, wszystko na wyciągnięcie ręki, szkoła, przedszkole, przychodnia, stacja pkp 4min, wkd ok. 1km, blisko targowisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,30 m² 59,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Dostępne od 1 czerwca 2026 r. Lokalizacja wiślane tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,22 m² 6 471,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Częstochowy przy ul. Sułkowskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł75,11 m² 10 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szukasz domu, który łączy komfort życia z funkcjonalnym układem i nowoczesnym standardem? Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 75,11 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 219 000 zł101,65 m² 11 992,13 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł68 000 m² 73,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa w skali kraju nieruchomość inwestycyjna. 68 000 metrów kwadratowych terenu przeznaczonego pod usługi hotelarsko-gastronomiczne, mieszkalne oraz pod wyciągi narciarskie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 731 m²

Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3731 m2 zabudowaną domem wraz z budynkami produkcyjno-usługowymi. Działka o regularnym kształcie, zabudowana domem o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł46,70 m² 7 751,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na popularnym osiedlu Górczyn jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gorzowa. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

44,59 zł/m²111 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal użytkowy w korzystnej lokalizacji oraz z dostępem do parkingu. W cenie czynszu najmu wliczone 1 miejsce postojowe dedykowane specjalnie dla Ciebie lub Twojego klienta;.

Szczegóły ogłoszenia

72,18 zł/m²66,50 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w sąsiedztwie centrum handlowego. Na powierzchnię 66,5 m2 składa się: - duża sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł62 m² 11 129,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie na Ołbinie. Mieszkanie charakteryzuje się korzystnym układem, który można jeszcze dopasować do swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł250 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

#dom #nasprzedaż #obornikiśląskie #nieruchomości Zapraszam do zakupu nieruchomości w wyjątkowym miejscu Obornik Śląskich! Dom znajduje się na ulicy Orkana (bardzo dobry dojazd z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,17 m² 8 917,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zapraszam do kontaktu! Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji Nowoczesne, kameralne osiedle położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł80,90 m² 4 944,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezkonkurencyjna Widoczność! 80,9 m Potencjału, twoja Witryna na Głównej Arterii Malborka (sienkiewicza 15) Szukasz miejsca na biznes, które obroni się sam swoją lokalizacją? Ten lokal to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate Prezentuje wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament w prestiżowym kompleksie Babka Tower. To idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących luksus, bliskość centrum oraz.