Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 080 000 zł39,74 m² 27 176,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - doskonała, prestiżowa lokalizacja - jedyna taka inwestycja w Polsce - 20 minut samochodem od Śródmieścia Gdańska - Wysoki potencjał inwestycyjny - elitarny charakter - Droga ekspresowa S7.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 830 m² 143,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 38,3 ara zlokalizowana w miejscowości Wola Zabierzowska, gm. Niepołomice. Działka częściowo zadrzewiona w kształcie wielokąta o wym. ok: 35m/.

Szczegóły ogłoszenia

681 500 zł2 350 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Golkowice / Wieliczka Jeśli szukasz nieruchomości o rosnącej wartości, ta oferta jest dla Ciebie! Położona w Golkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Luksusowa willa w wysokim standardzie | 450 m | 7 pokoi | duża działka 1200 m | sauna | instalacja fotowoltaiczna | osiedle zamknięte Elegancka, wolnostojąca willa położona na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,5 m , położonej na 2. piętrze dwupiętrowego budynku, na rynku wtórnym. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świętochłowice Centrum - ul. Wojska Polskiego! 1500 zł uwaga : bez prowizji - koszty agencji nieruchomości pokrywa właściciel. Atrakcyjna lokalizacja - dzielnica Zgoda. Do wynajęcia przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana mn | prostokąt | dojazd S19 | światłowód | widok na las Szukasz miejsca do budowy domu na wsi? Z niczym niezakłóconym widokiem na las? Z dobrym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł140 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Są nieruchomości "pod klucz". I są takie, które czekają na kogoś, kto nada im nowe życie. Nieruchomość dla osób szukających ciszy, przestrzeni i prywatności, które szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł265 m² 1 698,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom (kamieniczka) w zabudowie szeregowej posadowiona w bliskiej odległości od Mieroszowskiego rynku. Nieruchomość po kapitalnym remoncie. w skład budynku wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

55,42 zł/m²720 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa przy Starym Rynku na wynajem w biurowcu Kupiec Poznański. Powierzchnia nowa, do aranżacji wg potrzeb i oczekiwań Klienta, dobrze doświetlona, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:18/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł107 m² 168,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

[pl/eng] Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament z niepowtarzalnym widokiem na park Skaryszewski. To niezwykła oferta dla osób poszukujących wysokiego standardu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²59,02 m² 1 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jaśle przy ul. Metzgera. Przedmiotem najmu są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł83,37 m² 5 625,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Mam przyjemność zaprezentować nowy, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Wilkowicach. Nieruchomość zbudowana z najwyższej jakości materiałów! Budynek oddawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł42,59 m² 5 282,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m , zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:986 m²

Stylowy dom 140 m2 z antresolą i kominkiem | projekt Jerzego Dziuby | działka 1025 m2 | Izbica, blisko Zalewu Zegrzyńskiego Są domy, które po prostu spełniają swoją funkcję i są.

Szczegóły ogłoszenia

234 960 zł979 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z wz Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja Małkowo, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 814 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 5814 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, zlokalizowanej w jednej z dzielnic Konina - osadzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł390 m² 8 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Przedmiotem oferty jest stylowa willa z poprzedniego stulecia położona na osiedlu Karłowice. Dom o powierzchni użytkowej 192,50 mkw. ( całkowita około 390 mkw.) , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł74 m² 1 013,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon handlowo-usługowy w sercu Wrocanki! Mam przyjemność zaprezentować Państwu murowany pawilon handlowo-usługowy o powierzchni około 74 m , usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł262,40 m² 11 814,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Ługi, gmina Otyń, dom wolnostojący o powierzchni 264,4m2 cena 3 100 000 zł. Na sprzedaż piękna nieruchomość z pełnym wyposażeniem meblowym wraz ze sprzętem agd i rtv To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

61,03 zł/m²426 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal pod klub lub restaurację 7M wysokości 426 m2 starówka toruń Lokal znajduje się na toruńskiej starówce, na ul. Strumykowej, w dawnym Kinie Orzeł Lokal jest wyremontowany i przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,44 m² 8 098,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z miejscem parkingowym w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Krakowa i Katowic?. Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł31,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kłobuckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²135 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Budynek położony na obrzeżach miasta Bezproblemowe parkowanie, duży plac magazynowy Blisko A1.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł27 m² 14 259 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku na os. Na Stoku 15 w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania to 27m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²250 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 250 m , położony na parterze budynku o charakterze industrialnym. Lokal został przygotowany pod działalność gastronomiczną restaurację,.

Szczegóły ogłoszenia

816 000 zł5 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciche / gmina czarny dunajec Działka rolna o powierzchni 5100 m2 zlokalizowana w malowniczym zakątku z przepięknym, panoramicznym widokiem na Tatry oraz na masyw górski należący do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł29,92 m² 8 856,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Kępnie - w cenie miejsce postojowe! kwadrat prezentuje nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Piłsudskiego w Kępnie. To doskonałe połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł8 100 m² 83,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Baczyna, 8100 m Ofertą sprzedaży jest duża, malowniczo położona działka o powierzchni 8100 m , zlokalizowana w miejscowości Baczyna (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł887 m² 134,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, ul. Klonowa, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 119.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł355 m² 5 042,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowo pięknie położony dom w górskich terenach kotliny kłodzkiej. duży doinwestowany dom z wyjściem na zagospodarowany ogród z oczkiem wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 826 zł37 m² 12 157,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę w urokliwej okolicy .W pobliżu lasy i tereny spacerowe. Działkę obejmuje plan zagospodarowania ,który pozwala na budownictwo mieszkaniowe z cichymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 000 zł117 m² 19 991,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament Z widokiem na zieleń | 117 m | Gdynia - Mały Kack | Apartamenty na Polanie Przestrzeń, elegancja i cisza w sercu zielonej Gdyni. Na sprzedaż unikalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w samym Centrum Cieszyna. Mieszkanie ok. 100 m od Rynku w Cieszynie. Mieszkanie na parterze o powierzchni 62 m2. Idealne do zamieszkania w centrum lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 751 m² 227,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agora Nieruchomości poleca: wyjątkową działkę budowlaną na sprzedaż w Płocku, osiedle Góry Miasto: płock Osiedle: góry Ulica: podleśna Pow. gruntu: 1751m2 Rodzaj działki: budowlana (objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 zł/m²2 000 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu terenu o powierzchni 2000 m2 zlokalizowanej na działce 33/17 w Niemczy, dojazd z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł277 m² 1 010,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo- magazynowo- produkcyjny. 277 m | Działka 9,85 ar | Teren ogrodzony | Tułowice | ul. Przemysłowa. Idealny pod biznes/inwestycję w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł637 m² 249,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki nad jeziorem w Steklnie. Steklno położone około 50 minut drogi od Szczecina oraz około 13 minut od Gryfina. W miejscowości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 564 m² 115,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w gminie Poczesna w miejscowości Nowa Wieś przy ul. Częstochowskiej. Działka daje możliwość zabudowy budynkiem mieszkalnym lub usługowym.