Nieruchomości

239 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 000 zł822 m² 462,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu leśnego z mnóstwem terenów spacerowych, ścieżek rowerowych i innych atrakcji leśnych. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł175 950 m² 9,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 17,6 hektara z zabudowaniami do remontu - zabytkowym pałacem, zespołem budynków folwarcznych i przepięknym parkiem krajobrazowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł93 m² 4 946,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Koszyce Wielkie - Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej na piętrze z ogródkiem. Atrakcyjna lokalizacja, teren Zamknięty, ogródek, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, rekuperacja Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2, po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120m2 (powierzchnia całkowita 140m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Gnieźnie, przy ul. Żwirki i Wigury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,40 m² 5 592,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

***rezerwacja*** Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu, dzielnicy Stroszek na trzecim piętrze w niskim bloku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł13,80 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikalna nieruchomość Wołcza Wielka, gmina Miastko, powiat bytowski Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13,7986 ha, położona w miejscowości Wołcza Wielka (woj.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,70 m² 18 249,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (29,20 m ) - łazienka z wc (4,13 m ) - przedpokój Budynek : Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

14 170 zł1 300 m² 10,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 889 m²

Budynek magazynowy - podstawowe dane budynku: długość: 90,16m, szerokość: 18,10m, wysokość 3,86 / 6,50m, pow. użytkowa: 1 601,34 m2, pow. zabudowy: 1 633,70 m2, kubatura: 80 370 878,00 m3. Instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy do wynajęcia w Zakopanem. Lokal do adaptacji według potrzeb i preferencji najemcy. Składa się z przestronnego pomieszczenia, które może służyć jako biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł107 m² 34,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość jest położona w Trzebini przy ulicy 1 Maja. Przedmiotem sprzedaży jest udział   części w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1192/8 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł84,23 m² 15 386 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż 84,23 m , wysoki standard, idzikowskiego / Gądów Mały. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 84,23 m , położony przy ul. Idzikowskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Niepowtarzalne mieszkanie 2pokojowe w Łodzi! Apartamentowiec z widokiem na manufakturę. Jeśli szukasz 2-pokojowego apartamentu idealnego do życia, w rewelacyjnie skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

115 560 zł963 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tanie działki z dobrym dojazdem - gratka dla inwestorów i nie tylko. Zapraszam do zakupu działek z myślą o lokowaniu kapitału To doby start dla potomnych lub zabezpieczenie swojej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 595 m² 55,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży 2 działki w miejscowości Gralewo - każda w cenie 55 zł/m2 ,za 1 szt. Działki czekają na wydanie warunków zabudowy! Szukasz idealnego miejsca na spokojne życie.

Szczegóły ogłoszenia

32,47 zł/m²15,40 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal na I piętrze w zmodernizowanym dworcu w Siedlcach. Powierzchnia najmu 15,40 m2. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 000 zł95,26 m² 11 893,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,24 m (ok. 105 m po podłodze), położone przy ul. Gajowej w Ząbkach, na 3. i 4. kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł122 m² 22 950,82 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament o pow. 121,91m2 usytuowany na ósmym piętrze w nowym budynku apartamentowym na Sadybie. To jedno z najpiękniejszych warszawskich osiedli charakteryzujące się doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 399 000 zł139,78 m² 10 008,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł5 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 709 m²

Kompleks handlowo-usługowy w Głogowie strefa przemysłowo-handlowa Polecamy na sprzedaż atrakcyjny kompleks nieruchomości o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zlokalizowany w Głogowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł87,61 m² 7 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rzeszowskie Kąty | ul. Pogwizdowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem i tarasem, usytuowane na kameralnym osiedlu w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł19 m² 67,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia wyremontowana kawalerka przy ul. Kruczej 24 - idealne dla singla, pary lub dwóch osób, ceniących bliskość centrum i spokój osiedla. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 zł114 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam na wynajem magazyn w super lokalizacji na ulicy Strzeszyńskiej. Szybki wyjazd na drogę w kierunku zachodnim, wschodnim oraz północnym. Obiekt chroniony i monitorowany 114m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 284 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

kameralne położenie, łatwy dojazd do Wałbrzycha Nota prawna: opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 600 m² 4 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż wolnostojący

Obejrzyj film -> Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż świetnie prosperujący HOTEL CZARNA PERŁA.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 1 i 2 piętro w odnowionej kamienicy w zacisznej okolicy w Zielonej Górze. Na 108m2 rozdysponowano trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

345 424 zł5 260 m² 65,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, 0% prowizji Na sprzedaż działka budowlano-rolna, z ogromnym potencjałem zabudowy. Nieruchomość daje szerokie możliwości realizacji nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł270 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, wawer, anin. Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie ul. Raciborskiego 14, ślichowice. Usytuowane na 2 piętrze w bloku o powierzchni 41m2. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63 m² 15 079,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie przeznaczone pod działalność gospodarczą. - przedszkole. Lokal idealny np. na prowadzenie działalności, konsultacji, zajęć, wydarzeń.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Dom wolnostojący z ładnym widokiem Rudnik, gm. Dobczyce. Prezentuję ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej ok. 145 m (całkowitej 200 m ), położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 427 zł27,87 m² 20 754,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 055 m² 82,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie działkę o powierzchni 2055 m2 w miejscowości Zbychowo! To idealne miejsce dla osób pragnących posiadać działkę w cichej, zielonej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:498 m²

Numer oferty W agencji: sd/ aw/mr/308/2017 idealne dla inwestorów! Oferujemy wolnostojący dom w cichej, zielonej okolicy o powierzchni 280mkw, na działce o powierzchni ok. 500 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56,24 m² 11 735,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach, przy ulicy Powstańców, osiedle Leśna Polana. Powierzchnia 56,24 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Przestronny salon (20,5 m2), oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 539 m² 90,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

8 działek na sprzedaż - Sołtyski, gmina Ryjewo | Życie blisko natury, historii i spokoju. Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie poranny śpiew ptaków, szum lasu i bliskość rzek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,81 m² 12 274,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie inwestycyjne z ogródkiem | ul. Słupska 45, poznań Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, nowoczesność i kontakt z naturą? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych - z pełnym wyposażeniem, a po pracy pozwoli Ci na spacer w lesie? Ta oferta w Pabianicach jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Nie przegap tej okazji! Mamy do zaoferowania domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 70 m2. Domek do całkowitej aranżacji z zewnątrz oraz wewnątrz. Lokalizacja: przystań Pomorzany ul.