Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

590 976 zł61,56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł4 720 m² 18,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grodzisko dolne - działka pod lasem- 47,20 ara Z warunkami zabudowy działka Z warunkami zabudowy W grodzisku dolnym klasa gruntu lzr/rivb,lzr/riva,rivb,riva wymiary 103/ 46,30 warunki.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł51,80 m² 16 795,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal jest odświeżony, gotowy do wprowadzenia i daje naprawdę komfortową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł288,70 m² 3 280,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Ten wyjątkowy dom w Różankach z potencjałem większym niż plany po wypłacie. Idealny dla dwóch rodzin, jednej rodziny i teściów (ale w bezpiecznej odległości), albo dla kogoś,.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł1 700 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w świetnej lokalizacji w miejscowości Domaszowice. Ta działka to wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 468 m²

Dom z potencjałem gotowy do zamieszkania, z możliwością dalszej rozbudowy Lokalizacja : Ryki, ul Przemysłowa, powiat rycki, gmina Ryki, woj lubelskie Przedmiotem sprzedaży jest murowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

146 895 zł1 399 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w cenie 105,- zł za 1 m2 powierzchni są położone w Gościnie między ul. Kolejową / ul. Sosnową / i ul. Jarzębinową. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 999 zł50,50 m² 7 524,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 - pokojowe / Miejsce parkingowe gratis Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Środzie Wielkopolskiej! Lokalizacja: ul. Kasztanowa Powierzchnia: 50,50 m Piętro: 3 w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł50,34 m² 12 018,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 711 m² 67,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy niezabudowaną działkę budowlaną o numerze 153/6 oraz powierzchni 1711m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

679 424 zł58,28 m² 11 657,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.2, ogródek: 15,4 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

2 977 800 zł4 963 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży zespołu działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni blisko pół hektara, zlokalizowanych w prestiżowej, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Prezentuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na 1 piętrze w nowym budynku z windą w pobliżu Łąk.

Szczegóły ogłoszenia

67,66 zł/m²713 m² 48 242 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal parterowy zlokalizowany w nowym, nowoczesnym biurowcu. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, które zapewniają świetną ekspozycję oraz bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł83,58 m² 5 409,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 850 m²

Oferujemy dom w miejscowości Czarzaste Błotki w gminie Krzynowłoga Mała, w powiecie przasnyskim. Dom parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł136,84 m² 8 038,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Bieńkowice, gm. Dobczyce, powiat Powiat Dobczycki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 290 zł40,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej przy ul. Jasnej w Toruniu! Kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Konina - ul. Powstańców Styczniowych Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł17 713 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które zapewni Ci absolutną prywatność i przestrzeń, jakiej nie znajdziesz na typowych osiedlach? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością podziału?.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł1 348 m² 364,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1348 m , położoną przy ul. Ogrodowej w Nowym Luboszu k. Kościana. Działka znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

340 300 zł1 000 m² 340,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka 1000m z mpzp pod budowę Domu przy Rezerwacie Przyrody Gałków obok Andrespola Janówka W pełni ogrodzona Działka znajduje się przy ul. Rumiankowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł3 938 m² 111,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszym biurze Działka budowlana w Zabrzegu Wymiary ok.30 m (front) x 130 m. Nieruchomość nieogrodzona, niezagospodarowana o powierzchni 3938.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł49,07 m² 3 729,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Pasewalku (niemcy) o powierzchni 49,07 m2. Pasewalk to spokojne i ciche 15-sto tysięczne miasteczko w Meklemburgii oddalone od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 551 m² 117,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2551 m , położona w miejscowości Cholewy, w gminie Błonie. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56 m położonego na parterze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł117,39 m² 6 457,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   śliczny dom W zabudowie dwulokalowej wraz garażem pow. Całkowita 163,87mkw działka ~430,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 822 zł45,17 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronne i jasne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł169,40 m² 4 574,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, gotowy do wejścia w Gościcinie Skorzystaj z wirtualnego spaceru 360 i obejrz dom zdalnie! dom Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dobre

Dobre,kujawsko-pomorskie

849 000 zł196,99 m² 4 309,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecamy na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Dobre z basenem na działce oraz dużą zagospodarowaną. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,99 m2(część użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

75 681 zł860,10 m² 87,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 860 m do 2250 m , położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla osób poszukujących przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 918 m² 181,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Parterowy dom mieszkalny w dogodnej lokalizacji miasta Biłgoraj, ul. Moniuszki 89 Położenie i okolica: atrakcyjna lokalizacja nieopodal biłgorajskiego rynku , miejsce charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 602 m² 174,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kotomierzu | mpzp | Media | 1600m2 | 175 zł/m2 ***** tylko U nas Szukasz miejsca, w którym stworzysz swój wymarzony dom? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł216 m² 5 412,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Sześciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117,5 m2 położony przy ul. Liliowej w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 115 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 130 m2 znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko lasu i jezior, oddalony 2 kilometry od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł116,50 m² 17 854,08 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis nieruchomości Warszawa, łucka 15, 27. piętro Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 116,5 m zlokalizowane na 27. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Łuckiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł538 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, gmina Grębocice, działka budowlana, 538 m2, sprzedam, 35 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Trzęsów w gminie Grębocice. Działka pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Chotów

Chotów,wielkopolskie

1 100 000 zł305,47 m² 3 601,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Parterowa Rezydencja Komfort, przestrzeń i Elegancja w jednym Poznaj wyjątkowy, nowoczesny dom o imponującej powierzchni użytkowej 305,47 m , zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 077 m² 413,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1077 m2 położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Janówek koło Tarczyna. Cicha i spokojna okolica, bliski kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł1 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1600 m , zlokalizowanej w miejscowości Mosty, w gminie Kosakowo, tuż przy granicy z Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej , aktualnie w trakcie realizacji są warunki zabudowy na dom mieszkalny. Prąd w drodze w odległości 150 m . Wodociąg w odległości 500.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

-rezerwacja- , ustawne mieszkanie 48 m2 Doskonała lokalizacja, tuż przy centrum miasta Najbardziej poszukiwane, 1 piętro Duże możliwości aranżacyjne Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Polecamy.