Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

65 zł/m²60,36 m² 3 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokazacja: budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w dzielnicy Wielki Kack, przy ulicy Spokojnej 22. Doskonała lokalizacja - zaledwie 200m od ul. Wielkopolskiej łączącej dzielnicę Orłowo.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64,22 m² 6 384,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,22 mkw, położone na parterze w niskim, zadbanym bloku na Retkini. Układ mieszkania: 3 ustawne, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł1 346 m² 22,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca gdzie mógłbyś odpocząć? Oferujemy działkę na kameralnym kompleksie działek położonym w Puszczy Noteckiej, wśród rozległych terenów zielonych. W ofercie tylko 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 252 zł45,74 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł146 m² 10 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Komfortowy dom Z garderobą I tarasem idealny dla rodziny 146 m | wyjątkowy układ pomieszczeń | garaż ***** opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 146 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szczutowo,mazowieckie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wydane warunki zabudowy! Działkę 3000m lub 3140m. rolna z mozliwością budowy oraz większa działka mozliwość podziału ,bardzo dobra oraz przychylna gmina, w Szczutowie 140km.od Warszawy nad.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,66 m² 8 781,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 54,66m2 na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty po termomodernizacji, na Bałutach-Os. Żubardź.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 €5 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 5 000 m2. Jest zlokalizowany w zachodniej części Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 000 zł55 256 m² 280,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na cele obiektów produkcyjnych / magazynowych z budynkami biurowymi, o pow. 5,5 ha. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lisi Ogon, w odległości 8 km (15.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł1 600 m² 509,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1600 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Mosty (gmina Kosakowo, powiat pucki). Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, przy ulicy Górnośląskiej. Trudno o lepsze miejsce do życia w Warszawie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 250 m² 183,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Siedlęcinie o powierzchni 1250 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł53,15 m² 17 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1930 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł155,81 m² 7 695,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Parterowy Wolnostojący o pow. 155,81mkw. położony na dużej działce o pow. 1.100mkw /nie musisz chodzić po schodach / piękny duży salon / piękny rozkład / doskonała cena / Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 300 m² 219,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie posiadamy budowlaną działkę położoną w Rabce-Zdrój z panoramicznym widokiem. Powierzchnia oferowanej działki wynosi 1300 m2, kształt równego prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,08 m² 11 284,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka, przy ul. Estońskiej w miejscu cenionym za dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 316 m² 75,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejsce idealne dla osób szukających ciszy, natury i przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 3 316 m2 położona zaledwie 60m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł459,09 m² 6 512,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dochodowy pensjonat z prywatną linią brzegową jeziora Sitno. Na sprzedaż wyjątkowy, prosperujący budynek jednorodzinny z funkcją usług turystycznych (28%), położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

64,16 zł/m²248,50 m² 15 943 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ostatnia wolna powierzchnia W biurowcu blisko galerii krakowskiej I dworca głównego Inwestycja biurowa dostarczająca nowoczesną powierzchnię na małopolski rynek nieruchomości komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 910 m² 107,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży dwie działki: 106/17 - 910 m2 i    m2, znajdujące się w miejscowości Kobysewo, gmina Przodkowo przy ulicy Nowej. Działka 106/17 jest objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 500 m² 112,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o doskonałych parametrach w spokojnej i urokliwej miejscowości gminnej! Zagrody Dąbrowickie, gm.Biłgoraj Położenie i okolica: Działka położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 933 m² 139,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 39a z Warunkami Zabudowy na 5 budynków- dla inwestora lub klienta indywidualnego. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 39a w miejscowości Budy Głogowskie, gmina Głogów.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł211 m² 5 450,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Chrapanów (gm. Zawichost). Nieruchomość łączy w sobie nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł119 m² 5 756,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w miejscowości Starogard Gdański na ulicy Janusza Korczaka. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,70 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe | 40,70 m2 | Piła, ul. Dzieci Polskich Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,70 m , zlokalizowane w centralnej części Piły. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 375 zł10 883 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego produkcja, składy, magazyny Lokalizacja: pakosławice, województwo Opolskie, powiat Nyski, bezpośrednio przy rondzie - zjeździe na drogę wojewódzką nr 401.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:573 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 281 m , położony w miejscowości Ciechanowiec, usytuowany na działce o powierzchni 573 m . Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

750 974 zł38,71 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego mieszkania na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji scarpa, zlokalizowanej przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł131 m² 6 068,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko u nas! Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim - 131 m , duża działka 1600 m Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny z 2023 roku, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł18 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferujemy do sprzedaży garaż w bardzo dobrym stanie w ciągu garaży za firmą "batcar" na ul.Warszawskeij 164. Garaż ma 18m2, kanał, jest po remoncie w 2023r. Szybki termin przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 200 zł46 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

139 590 zł3 102 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana niewiadowo, gm. Goleniów 3102 m Na sprzedaż działka o imponującej powierzchni 3102 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Niewiadowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na Borku, w sąsiedztwie Parku Południowego. Idealna pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka wąska. Minimalna szerokość to 16 metrów. Teren uzbrojony: woda, prąd, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,07 m² 16 621,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,07 m, położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2016 roku z windą na osiedlu Avia.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł801 m² 123,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt