Nieruchomości

238 358 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 431 zł3 041,25 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w parku logistycznym klasy A w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje się w pobliżu drogi S1 Hala o powierzchni 3041m2 posiada 3 doki oraz 1.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,84 m² 69,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W śródmieściu Dostępny od kwietnia 2026 r. | wynajem długoterminowy | Nowoczesny budynek ***** informacje O nieruchomości: mieszkanie na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 271 m² 114,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

w sprzedaży mamy dwie działki obok siebie o pow. 1271m2 i 1357m2 w cenie udział w drodze wewnętrznej. Cena za działkę ok. 115zł/m2. Wyjątkowa działka budowlana W brzózkach.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,38 m² 9 179,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Fordon mieszkanie bezczynszowe z pompą ciepła i fotowoltaiką Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym, w pełni gotowe do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom + biznes do przejęcia inwestycja W markach Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 407 m² 228,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się w lokalizacji Lublin-Zadębie. Działka umiejscowiona jest w cichej i spokojnej okolicy. Droga dojazdowa jest asfaltowa a media są tuż obok działki. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 748 zł52,18 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 194 m² 107,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna - Wyry, ul. Kopaniny. Oferujemy na sprzedaż dużą i ustawną działkę budowlano-rolną położoną w spokojnej, zielonej części Wyr. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o powierzchni 85m2 położonego, w miejscowości Wysoka (66-433), w województwie lubuskim., PL. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,90 m² 10 222,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś słonecznym wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 480 zł81,40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! okazja! apartamenty przy ul. Kochanowskiego inwestycja deweloperska zlokalizowana w samym sercu Lubina. To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zapewniające komfort użytkowania poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 300 m² 81,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem idealna pod inwestycję Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 43 arów, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy Siedliszowic,.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo- biurowy. Na powierzchni 500m2 znajdują się: powierzchnia magazynowa, pokoje biurowe,pomieszczenia socjalne. Wjazd do pomieszczenia bezpośrednio z poziomu 0 jak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż mieszkanie, w świetnej lokalizacji miasta. Mieszkanie ma 75 m2 i składa się z dwóch mieszkań. Mieszkanie to tak zwany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 055 zł62 m² 15 033,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 281 000 zł9 173 m² 139,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 9 173 m , położoną w miejscowości Suchoraba, na terenie gminy Niepołomice, w powiecie wielickim. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36,50 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na obrzeżach miasta! Marzysz o komforcie miejskiego życia, ale nie chcesz rezygnować z wygody i elegancji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł29,10 m² 9 965,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na 5 piętrze w bloku z dwiema windami, dobrze zlokalizowana niedaleko Fabryki Wody. W skład mieszkania wchodzi : pokój, otwarta kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł57,57 m² 24 839,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowy nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie. Ekspozycja względem stron świata - południe. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł141 m² 6 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Urbanowice, ul. Oświęcimska budynek 1 Dom w cenie mieszkania? Twój projekt, twoje zasady! Stan Surowy Zamknięty w Tychach! Chcesz zamieszkać na swoim, ale przerażają Cię gotowe, narzucone.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,53 m² 13 855,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rewelacyjna oferta sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Atlantis w Zegrzu, z bezpośrednim, niezależnym i wyłącznym dostępem do akwenu Zalewu Zegrzyńskiego od strony.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł44,01 m² 5 316,97 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:usługowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:-

Możliwość rozłożenia płatności na kilka nieoprocentowanych rat. Na sprzedaż lub najem lokal o powierzchni 44,01m 2 , położony przy ul. Armii Krajowej 8 w pobliżu sklepów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł962 m² 883,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jastrzębia Góra ul. Wiatrakowa (odległość ok. 900 m do morza w linii prostej, ok. 1300 do Centrum, ok. 5 km do Władysławowa) Atrakcyjna niezabudowana nieruchomość gruntowa o pow. 962.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 131 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w otoczonej lasami miejscowości Rybaki, w gminie Somonino. Idealna dla osób szukających ciszy i spokoju, kontaktu z naturą, bliskości jezior.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 400 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w kształcie prostokąta w Bożejowicach, położone w spokojnej okolicy. Nieruchomość o powierzchni 24 arów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,46 m² 12 792 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich, dzielnica Nowa Huta ul. Ziarkowa. Inwestycja oddana do użytku. Aktualnie do sprzedania posiadamy 2 mieszkania w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

69 700 zł1 022 m² 68,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Zielona przystań pod budowę Twojego domu!" Na sprzedaż atrakcyjne działki w malowniczej gminie Wińsko Dla działek - wydane warunki zabudowy - Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Koszalin,zachodniopomorskie

1 000 zł26,87 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Koszalin ul. Kolejowa Rozkład pomieszczeń - pokój połączony z kuchnią , łazienka ( z prysznicem - wejście z kuchni), wc, przedpokój. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł267 m² 10 074,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom józefów | 267 m | działka 822 m | 5 min do pkp Michalin | salon 6m wysokości Położony przy kameralnej, zielonej ulicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych, ten wyjątkowy dom łączy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szukasz domu gotowego do zamieszkania w spokojnej okolicy? Domu z klimatem gdzie chce się wracać i spędzać wolny czas z rodziną? - Ten dom może jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł882 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej w centrum Lipian. Nieruchomość znajduje się pomiędzy zabudowaniami, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3 pokoje z balkonem - Dębowe Tarasy Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo jasne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie (dwie niezależne sypialnie) w Katowicach przy ul. Baildona 20C.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 000 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość inwestycyjna z browarem, restauracją i sklepem odzieżowym Dwupoziomowa nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 18,5 ara. Układ jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł108 m² 2 490,74 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:własny parking

Okazja nowa cena! Dochodowy podwójny Lokal w Super lokalizacji! Kupujesz duży lokal a mały lokal z parkingiem dostajesz gratis! Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 108 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

746 005 zł2 557 m² 291,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Ruścu! Przedmiotem sprzedaży jest ustawna, pięknie położona działka budowlana o powierzchni 2557 m, zlokalizowana w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²134 m² 9 380 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 134 m.kw. M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 133 m2, znajdujący się w Sędziszowie Małopolskim. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

91 740 zł3 058 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana w miejscowości Sławka Mała, oddalona 9 km od Nidzicy, w woj. warmińsko-mazurskim. Grunt o powierzchni 3058 m2, numer.