Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 200 000 zł38 641 m² 31,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Czernichów - 3,86 ha gruntu z potencjałem i wyjątkowym klimatem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3,86 ha, położona w malowniczym Czernichowie. Teren zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę domu do remontu w starej części Lwówka Śląskiego. Budynek usytuowany jest na pięknej, dużej, nieregularnej 2500m2 działce na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 148 zł83,29 m² 9 234,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł264,19 m² 7 532,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Na sprzedaż- pakiet 5 lokali o łącznej powierzchni 264,19 m , stanowiących część budynku, wraz z udziałem w częściach wspólnych. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny zestaw.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł740 m² 160,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 119.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł19 901 m² 30,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł38 m² 1 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Chorzowie przy ulica Krzyżowej. Nieruchomość znajduje się na I piętrze jednopiętrowej kamienicy. Do mieszkania przynależy działka, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Bezczynszowe 2 pokoje mieszkanie w centrum Siedlec | Parter, parking, komórka Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, ale bez comiesięcznych opłat czynszowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł5 391 m² 148,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 5931 m2, zlokalizowaną w miejscowości Milejczyce, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka o regularnym kształcie, posiada wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku mieszkalnym, wśród domków jednorodzinnych w Gdyni Redłowie. Dom kilku mieszkaniowy usytuowany jest przy cichej, zamkniętej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł38,51 m² 14 775 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone pod klucz w wysokim standardzie mieszkanie 38,51 m2 z efektownym ogrodem w prestiżowej inwestycji Fuzja, przy ul. Tymienieckiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł12,50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe o powierzchni 12,5 mkw, w hali garażowej w nowym budynku, na terenie zamkniętym w Poznaniu, przy ul. Śliskiej. Miesięczny czynsz najmu - 400 zł wraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł14 700 m² 10,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy Czartki gm. Sieradz 1,47 ha ze stawem i lasem! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty działki w urokliwym zakątku Czartek, gminy Sieradz. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł43,46 m² 7 639,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Tychy, osiedle B Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w Tychach na osiedlu B. Nieruchomość znajduje się w niskiej zabudowie na parterze, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł53 m² 12 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem Warszawska 64a, 53 m , blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł66,07 m² 7 870,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 66,07 m , położone na 3. piętrze w bloku. Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) zapewnia naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²154 m² 3 234 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowa *** *** blisko białegostoku *** Polecam do wynajmu powierzchnię produkcyjno-magazynową zlokalizowaną na parterze budynku przemysłowego blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł170 m² 2 646,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom z potencjałem na dużej działce w Sarzynie - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! To propozycja idealna zarówno dla osób marzących o domu z dużym ogrodem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł65 m² 14 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 64,8 m , 3-pokojowe mieszkanie z loggią 10 m + miejsce parkingowe w kwocie 35 000,00 zł Pierwsze piętro, nowoczesny budynek na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

65,10 zł/m²271,50 m² 17 674 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie. Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

8 984 640 zł18 336 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży udziału w atrakcyjnie zlokalizowanym gruncie inwestycyjnym we Wrocławiu, przy ulicy Awicenny, w specjalnej strefie aktywności gospodarczej. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej, które przeszło kapitalny remont. Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł1 100 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł5 937,50 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki gruntowe niezabudowane o łącznej powierzchni 5937 m2, położoną w Żarowie przy ul. Magazynowej przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową. Teren usytuowany w wsse podstrefa.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł31,60 m² 11 645,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie Dwupokojowe Po Generalnym Remoncie w Kielcach Na sprzedaż - Nowoczesne mieszkanie z piwnicą | ksm Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

13 122 000 zł26 244 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-usługowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej. Specjalna Strefa Ekonomiczna pozwala przedsiębiorstwom, na skorzystanie z szeregu udogodnień takich jak ulgi podatkowe, czy.

Szczegóły ogłoszenia

188 500 zł2 900 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej 2900 mkw. Lokalizacja: bukowiec, gm. Czarnków, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo wielkopolskie. Odległości: -.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł53 m² 14 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone w spokojnej, zielonej części Gołąbek. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł5 100 m² 882,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:29 266 m²

Budyneki produkcyjne o powierzchni użytkowej 5100m2 działka 29266m2 tylko u nas oferta na wyłączność Radymno ul. Złota Góra opis nieruchomości : Działki pod planem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 230.000 ZŁ Bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe Łąka, gm. Czaplinek 250 m od Jeziora Pławno mieszkanie z budynkami gospodarczymi i dużą działką wykorzystywaną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,62 m² 14 376,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Chcesz mieć możliwość przyjazdu i spędzania czasu nad naszym Polskim morzem, a jednocześnie mieć możliwość czerpania dochodu pasywnego w postaci najmu krótkoterminowego ? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 558 zł44,10 m² 21 736 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł31 612 m² 110,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skarbimierz Osiedle | Wałbrzyskiej Specjalaj Strefa Ekonomiczna | Działka nr 184/95 (oferowana cena jest kwotą Brutto zawierającą podatek vat 23%) Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł800 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:419 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu inwestycję deweloperską zlokalizowaną w centrum Jeleniej Góry. Zabytkowa kamienica przy Placu Niepodległości - u zbiegu trzech ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²500 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Lokal usługowo-handlowy 500 m2 z windą i zapleczem Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 800 zł1 780 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane pod Łodzią! Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa ofertą trzech działek budowlanych : 30/47 - o powierzchni : 1780,00 m2 , 30/48 -.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł57 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Otwocku Małym. Prezentuję Państwu nietypowe, nowe mieszkanie o pow. 57m2 położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku w Otwocku Małym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Woronicza, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

39,66 zł/m²58 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o powierzchni 58m2 idealny pod działalność handlowo-usługową, biurową lub medyczną - znajdujący się na parterze w ścisłym centrum Chrzanowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 008 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka położona w malowniczej i spokojnej okolicy miejscowości Biele, o powierzchni 3008 m . Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz) na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł63,42 m² 3 311,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Chrzanowie na osiedlu Młodości o powierzchni 63,42 m2. Mieszkanie do własnej aranżacji- idealne dla osoby, która chce stworzyć przestrzeń według własnego gustu.