Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł634 m² 4 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny budynek z 2013 roku w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł145 m² 6 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł81,30 m² 14 132,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament z widokiem, który inspiruje - Gdynia, apartamenty na Polanie. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą i przestrzenią. Ten 3-pokojowy apartament (z.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł79 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu jednorodzinnego 80 m2, samodzielne mieszkanie na II Górce Sławinkowskiej w Lublinie. - salon z balkonem, w pełni umeblowany, z rozkładaną kanapą, -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Przymorzu, przy ulicy Chłopskiej. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł634 m² 6 151,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 487 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży prosperujący Hotel w bliskiej odległości od Lublina w gminie Niedrzwica Duża. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 383 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy ok. 115 m2, do częściowego wykończenia, wybudowany z belitu, ocieplony styropianem, okna pcv, wylewki betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 090 000 zł100 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 100 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice nieopodal krakowskich Błoń. Apartament będzie gotowy do odbioru w 2026.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,50 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, powierzchnia 106 m2, bez skosów na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64 m² 17 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 63,81 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - ul. Radzikowskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł677 m² 4 209,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo - usługowy z częścią mieszkalną. Budynek w całości wynajęty ( informacje dotyczące cen najmu dostępne w naszym biurze) lokal poziom -1 ( 143,4 m2 ) lokal parter (.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 120 m2 ( mieszkalnej 64 m2) w całości podpiwniczony, na działce o powierzchni 1957 m2 ( 17m x 116 m) w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł360 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w Częstochowie o powierzchni ok 360 m kw ogrzewany. Opis obiektu: wymiary: długość ok 28,00 m Szerokość 11,70 m 1 brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż! 2 pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, zlokalizowane na 2 p. w niskim 4 piętrowym bloku w Rybniku Chwałowicach przy ul. Obywatelskiej. Powierzchnia mieszkania to 38m2, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł58,20 m² 15 463,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe 3 Pokoje z ogromną komórką, loggią i garażem Metro Targówek Szukasz mieszkania, które jest nie tylko ustawne, ale też doskonale skomunikowane? Ta oferta przy ul. Borzymowskiej 43.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

916 000 zł38,88 m² 23 559,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament wakacyjny Z miejscem parkingowym i tarasem I dostępem do spa 80 M od plaży Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70 m² 12 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok 70m kw w Gliwicach Opis nieruchomości: lokal składa się z dwóch osobnych wejść i może być podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

42,31 zł/m²130 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dorota piegzik-izydorczyk Agent prowadzący   % prowizji Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 130 m położony w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 285, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł45,10 m² 10 997,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 45,1 m | Wasilków, ul. Krucza Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,1 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł186 m² 4 247,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom z dużą działką 5000 m - Zdrowa, gmina Kłomnice | Garaż | Fotowoltaika | Spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Unieszewo,warmińsko-mazurskie

790 000 zł225 m² 3 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Dom z potencjałem w Unieszewie - stan surowy częściowo zamknięty Warmia | 225,6 m | działka 1428 m | 1 090 000 zł Marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 500 zł38 m² 16 486,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie czekaj! Sprzedajemy ostatnie mieszkanie. Skrajne, na ostatnim, 3 piętrze w nowym, kameralnym bloku tuż przy lesie. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,40 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 przy ul. Osiedle Kolorowe (nowa Huta). Idealne najemców ceniących wysoką jakość i spokój. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy klimat starej architektury z nowoczesną wygodą? domnest Nieruchomości prezentuje przytulne, w pełnym rozkładzie mieszkanie (25,5 m2), na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52,69 m² 16 511,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam do sprzedaży nieruchomość położoną przy Al. Niepodległości w obrębie dzielnicy Ochota, w części Starej ochoty, sąsiedztwo Filtrów, odległość od centrum miasta w linii.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Łazy: idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Stacze

Stacze,warmińsko-mazurskie

359 000 zł3 001 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki nad jeziorem Z pomostem i wiatą widokową? Tylko u nas! W dwie i pół godziny drogi od Warszawy. Meg Real Estate oferuje do sprzedaży działkę nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł59,30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 59,3 m gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,3 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia piękny dom w rewelacyjnej lokalizacji obok Starego Miasta! Segment środkowy usytuowany przy jednej z kameralnych uliczek Nowego Miasta, na który składają się: - przyziemie-.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 423 m² 1 053,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W bustryku oferta na wyłączność Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1 423 m 2 w Bustryku gmina Poronin w skład, której wchodzą dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł110 m² 12 272,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Przestronny apartament W zakopanem Na sprzedaż widokowy, słoneczny apartament zlokalizowany w spokojnej części Zakopanego, w rejonie Pardałówki. Apartament o powierzchni 92,43.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł95,67 m² 13 483,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

4-pokojowy apartament W zakopanem Na sprzedaż przestronny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w spokojnym miejscu Zakopanego, w otoczeniu terenów zielonych, tras spacerowych. Komfortowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44,23 m² 15 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowy apartament W kościelisku oferta na wyłączność Na sprzedaż 2-pokojowy, stylowy apartament o powierzchni 44,23 m 2 , położony w malowniczej części Kościeliska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł305,18 m² 21 266,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:732 m²

D om W zakopanem Z 6 apartamentami Na sprzedaż stylowy dom o powierzchni całkowitej 305,18 m 2 a po modernizacji części budynku nad garażem o pow. całkowitej 335 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 190 000 zł110,70 m² 10 749,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:104 m²

Zakopane dom W zabudowie szeregowej Na sprzedaż przytulny dom z ogródkiem w zabudowie szeregowej położony w Zakopanem w okolicy dworca pkp. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,11 m² 14 102,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie W zakopanem Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 53,11 m2 położony w spokojnym miejscu Zakopanego, w otoczeniu terenów zielonych oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł86,13 m² 19 389,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, narożne mieszkanie z dwoma balkonami i fantastycznym widokiem na panoramę miasta! Na sprzedaż przestronne, starannie zaprojektowane mieszkanie trzypokojowe, położone na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł3 207 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo W ofercie działka budowlana z możliwością zabudowy rekreacyjnej. Chciałabym zaprezentować Państwu dwie ładne działki w miejscowości Lisiny-Suchom. Bardzo urokliwa.