Nieruchomości

238 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

8 000 000 zł131 300 m² 60,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w homfi! Kompleks 10 działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 12,32 ha w Przecławiu, zaledwie kilka minut od Mielca i Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 670 zł60,99 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i dwiema loggiami, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 558 zł52,71 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie 42 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 192 zł47,95 m² 11 370 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł47,88 m² 18 588,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe | 2 pokoje | wysoki standard | zieleń za oknem | kraków Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 47,88 m , położone na 2. piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu pięknie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie, w Modlniczce. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupoziomowy, 4 pokojowy apartament w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł62,86 m² 10 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!   . Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. *.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 210 m² 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Lusowo koło Poznania. Działka jest objęta mpzp jako obszar intensywnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 647 zł45,01 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znjaduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 236 zł46,66 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 767 zł63,57 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znjaduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, kliny Zacisze- kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

33 500 zł608,50 m² 55,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 513 m²

Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący budynek biurowy typu open-space o wysokim standardzie technicznym, zlokalizowany w strefie przemysłowo-biznesowej Krakowa - ul. Makuszyńskiego |.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł41 m² 11 219,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

** stan deweloperski ** posiadamy identyczne mieszkanie również na IV piętrze ** ** 2 pokoje ** Apartament ** Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł102,34 m² 8 393,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł113,10 m² 7 029,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jesiennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

720 225 zł72,75 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 72,75 m znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Sienkiewicza Résidence przy ul. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł110 m² 6 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulny, 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, składający się salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, czterech sypialni, 2 balkonów i ogródka, mieszczący się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł58,32 m² 11 985,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i 2 balkonami, mieszczące się w nowej inwestycji Rezydencje Starowiejska w Nowym Sączu. Mieszkanie wykończone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł75 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Dunikowskiego na lubelskiej Dziesiątej. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł73 m² 9 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 73 m pod klucz | 4 pokoje | Centrum Tarnowskich Gór Lokalizacja: tarnowskie Góry, centrum Powierzchnia: 73 m Liczba pokoi: 4 Piętro: parter Stan: pod klucz Cena: 669 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł25,78 m² 16 989,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 25,78 m2 w bloku znajdującego się w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Armii Krajowej 81 w Krakowie. ****.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł58,90 m² 8 996,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem Mieszkanie o powierzchni 58,90 m , po generalnej modernizacji, w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²300 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany na granicy Wilanowa i dolnego Mokotowa w bezpośredniej okolicy ul. Belwederskiej i Łazienek Królewskich. W pełni przeszklona fasada.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł60,33 m² 18 315,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament Z widokiem na panoramę miasta I góry Na sprzedaż: elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 60,33 m z balkonem zlokalizowany w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

274 500 zł48,20 m² 5 695,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, położonej w samym centrum Łodzi, tuż przy Starym Rynku, manufakturze oraz Parku Staromiejskim. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł193 m² 129,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wola, wronia | Dwupoziomowy apartament 193 m2 | 6 pokoi, taras, loggia, antresola | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 3 piętro | Świetna lokalizacja na pograniczu Śródmieścia i Woli |.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe mieszkanie | 47 m | Mokotów ul. Obrzeżna 24 | 2. piętro | Do zamieszkania Mieszkanie o powierzchni 47m2 znajduje się na 2. piętrze w 9 piętrowym budynku z windą. Posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł1 076 m² 6 691,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 615 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych, potrzebujących lakierni, montowni, spawalni. Zapraszamy również serwisy samochodowe, zakłady metalowe, blacharskie, stolarnie Jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

2 440 000 zł197,38 m² 12 361,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Najważniejsze atuty - Metraż domu: 197m2 - Metraż działki: 314m2 - Dla kogo: dla rodziny, osób chcące prowadzić działalność w domu Dodatkowe udogodnienia: - zamknięte osiedle, widok na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kraków

Kraków,małopolskie

27 306 zł1 194 m² 22,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1194m2. Do hali przynależy 166m2 powierzchni biurowo socjalnej. Nieruchomość po generalnym remoncie. Hale posiada rampę rozładunkową. Oświetlenie led Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł253,44 m² 5 914,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:702 m²

Umowa przedwstępna Niektóre domy mają W sobie coś wyjątkowego. Ten daje przestrzeń, prywatność I ogród, w którym naprawdę można odpocząć. Jeśli szukasz miejsca dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 079 m² 203,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, do sprzedania działka z warunkami zabudowy, w cichej i spokojnej miejscowości na peryferiach Radomia. W okolicy znajduje się las, szkoła podstawowa, przedszkole, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł250 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaoferować do zakupu dom wolnostojący posadowiony na 7 arowej działce w Skawinie, przy ulicy Mikołaja Kopernika 38D, tuż obok Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł124,10 m² 9 186,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Nowe domy wolnostojące zlokalizowane w Przybysławicach gm. Zielonki - tylko 10 km i 12 min do ul. Opolskiej w Krakowie. Atuty: wygodny dla rodziny kompaktowy projekt domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł102,31 m² 14 661,32 zł/m²