Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

35 000 zł3 200 m² 10,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna - Bartłomiejowice, gm. Wąwolnica. Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Bartłomiejowice w gminie Wąwolnica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł129,75 m² 17 726,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż luksusowy apartament o pow. 130 m z dwoma ogródkami 51,88 i 36,38 m2, na ul. Leśnej 28 w Olsztynie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stepno

Stepno,zachodniopomorskie

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 759 m²

Dom nad jeziorem i rzeką wśród lasów. Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 250 m2 , znajdujący się na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2759 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 501 m² 103,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w odległości około 19 km od centrum Lublina. Dojazd trasą ekspresową s12/s17 w zależności od warunków drogowych zajmuje około 15 minut. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł216 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rodzinny bliźniak na zielonych zawadach Garaż | ogródek | 2 sypialnie | Plac Vogla I tereny zielone | Umeblowany ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w typie bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 400 m² 99,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wawrowie ul.Widokowa 2400m nr,203/115 2 i działka rolna 6700m2 nr.203/116 przed Czechowem,obręb Wawrów wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny,pełne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł57,86 m² 5 098,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 31.05.2026R. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,86 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Strzemięcin.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 564 m² 63,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1521 do 0,4345 ha zlokalizowane w Marwicach gm. Lubiszyn, na granicy miejscowości Baczyna. Lokalizacja sąsiadująca ze stale rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25,88 m² 21 213,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo gustownie urządzony, klimatyzowany apartament o pow. 25,88 m2 z balkonem, znajdujący się na I piętrze w kompleksie hotelowym arka Medica Spa Kołobrzeg. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bardzo interesująca nieruchomość z ogromnym potencjałem pośród zieleni, o powierzchni użytkowej 96,83 m w sercu gdańskiej Oliwy przy ul. Polanki z dużym ogrodem. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47,20 m² 7 097,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie dwu pokojowe położone na IV piętrze w bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia mieszkania wynosi 47,20 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł90 m² 3 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem do adaptacji - Rybnik Orzepowice - 329 000 zł + możliwość projektu i firm budowlanych do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki usługowej, z fenomenalnym współczynnikiem zabudowy (3,5) cena ujęta W ogłoszeniu jest kwotą netto. Są miejsca, w których.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł58 m² 13 172,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , położone w dzielnicy Chorzów Batory. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy i wyróżnia się dużymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 909 zł45,60 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedane. Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Ostatni wolny lokal mieszkalny W budynku nr 1. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów o pow. 49,5 m2, 2-pokojowe, rozkładowe, częściowo umeblowane z agd oraz z miejscem parkingowym; na układ funkcjonalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni ok. 33 m , położone w nowoczesnym budynku z windą z 2019 roku na osiedlu Jagodno. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 165 zł57,95 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony z podatku pcc oraz prowizji biura! metalowa - nowe miejsce do Życia w Opolu! Marzysz o własnym ogródku i spokoju, jednocześnie pozostając blisko miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł27 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia urokliwego mieszkania jednopokojowego, które niedawno przeszło kompleksowy remont i odświeżenie. Położone w bardzo dobrej lokalizacji Chorzowa, przy ulicy Karłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł25,74 m² 12 393,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Tylko W naszym biurze! Kawalerka (25,74m2) położona na parterze w nowym budynku (2024 r.) na osiedlu Industria. Na sprzedaż wykończone i wyposażone mieszkanie, gotowe do wejścia bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Lokal użytkowy 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym bezpośrednio przy głównej ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł111,30 m² 13 027,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż elegancki segment 111,3 m Opole, malinka Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 111,3 m , położony w prestiżowej i cenionej dzielnicy Malinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

55,52 zł/m²144 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala usługowa do wynajęcia! atuty: - przystosowanie do działalności - dobre warunki techniczne - doskonała lokalizacja - przestronne wnętrze - kanalizacja sanitarna i technologiczna Hala: na.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł59,37 m² 16 843,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,37m2, parter/1, w budynku z 1954 r., Śródmieście Muranów. Do remontu. Idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie to: * salon z wyjściem na taras; * 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na 1 piętrze w odnowionej kamienicy na Starym Mieście w Częstochowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł6 700 m² 89,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam dom restauracyjny o pow. całkowitej 670 m2 usytuowany na działce o pow. 25477 m2 w Gminie Ceków Kolonia - miejscowość Prażuchy. Budynek murowany z ceramiki składa się.

Szczegóły ogłoszenia

127 355 zł7 491,47 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna powierzchnia do wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna: 2463 m Biura i zaplecze socjalne: 512 m Lokalizacja: łódź, ul. Milionowa / Senatorska Doskonały dojazd do autostrad A1.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m w samym sercu Warszawy (śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł71,50 m² 3 216,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i garażem blisko jeziora! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na wyższym parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63 m² 19 031,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony apartament położony zaledwie 500 m od piaszczystej plaży w spokojnej części Międzywodzia. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Tuczno,zachodniopomorskie

45 500 zł1 194 m² 38,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o nr ew. 1/13, obręb 0109 Tuczno o powierzchni 0,1194 ha, zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 34,00 m2, położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 738 zł45,91 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na Górę Świętej Anny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł274 m² 2 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 541 m²

|pilna sprzedaż| Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny jednorodzinny wraz z trzema budynkami gospodarczymi położonymi w miejscowości Wilków Wielki w gminie Niemcza. |szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 600 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 850 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana kompleksem budynków produkcyjno-magazynowych z zapleczem socjalo-biurowym i mieszkaniem. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,25 m² 13 639,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w solidnym budynku z cegły z 1955 roku, położone przy ul. Dwernickiego na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal ma powierzchnię 51,25.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł437 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 628 m²

Szprotawa, budynek użytkowy 420 m2, działka 16 ar, cena 2 990 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna, budynek murowany parterowy zlokalizowany na działkach o powierzchni 1628 m2.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,88 m² 11 483,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Rezerwacja Polecamy Państwu ofertę lokalu usługowego w jednej z najlepszych lokalizacji w Białymstoku- osiedle Wysoki Stoczek. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77 m² 11 675,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gustujesz w luksusie i elegancji ? Chcesz zamieszkać w prężnie rozwijającej się i zmodernizowanej cześci poznańskich Naramowic ? to tutaj! Serdecznie polecam klasycznie urządzone.