Nieruchomości

238 348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

835 000 zł80,72 m² 10 344,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł21 000 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzyno. Obecnie dom jest w trakcie remontu podczas którego będzie zrobione centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

71 460 zł1 191 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. - lokalizacja: ul. Wiejska, cewlino (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł188,99 m² 6 825,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny dom 6 pokoi 189mkw / działka 500mkw / mogą kupować obcokrajowcy / zakup bez prowizji / atut: piękny rozkład bardzo duże przestronne pokojeprzesuwne drzwi tarasowe slim ogrzewanie w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Straszewo

Straszewo,kujawsko-pomorskie

107 100 zł1 530 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Straszewie (gm. Koneck) o powierzchni 1530m2. Działka znajduję się w sąsiedztwie lasów w cichej okolicy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł95,93 m² 9 673,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m położonym na prestiżowym Warszewie (wzgórza Warszewskie) w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 100 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup, odsprzedaj, zyskaj - doskonała lokata kapitału # Bardzo dobra lokata wolnych środków - w sytuacji szalejącej inflacji i niepewnych czasów niech Twoje pieniądze nie tracą na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł12 200 m² 180,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlana w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną, widokową działkę o powierzchni 1,2 ha zlokalizowaną w Głogoczowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł156 m² 2 756,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 78, o powierzchni ok. 156 m , usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł34,11 m² 8 941,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe | wysoki standard | centrum miasta | gotowe do wprowadzenia | inwestycja z kontem Booking Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 1-pokojowe, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie po remoncie na 1 piętrze, dobrze doświetlone. Budynek w pięknym otoczeniu zieleni. Lokalizacja Apartament znajduje się w pięknej zielonej części Żoliborza, przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł129 m² 9 224,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gotowy dom na zielonym osiedlu w Zabierzowie, zaledwie 15 minut od serca Krakowa. Lokalizacja Dom położony jest w urokliwej podkrakowskiej miejscowości Zabierzów. Okolica wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

351 225 zł2 007 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cisza, przestrzeń I potencjał - twoje miejsce W komarnie! Nie szukaj dalej - oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Biuro Nieruchomości optima prezentuje wyjątkową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł7 001 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Zapraszam do zapoznania się z rzadko spotykaną ofertą 7001 m gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 490 m² 75,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego kawałka ziemi, gdzie spokój i natura tworzą niepowtarzalną atmosferę. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

30,30 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 260 m | Radwanice | 6 pokoi | Miejsca parkingowe | Blisko Wrocławia Oferujemy funkcjonalną przestrzeń biurową o powierzchni 260 m , położoną na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,82 m² 56,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na granicy oruni górnej I łostowic, dostępne od zaraz, miejsce parkingowe za szlabanem przypisane lokalizacja Mieszkanie położone przy popularnej ul. Świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 780 zł36,20 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym bloku na ul. Sołtysowskiej. Mieszkanie w południowej ekspozycji sprzedawane w stanie deweloperskim. Na życzenie Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł112,50 m² 3 476,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:801 m²

Sprzedam parterowy domek, bez podpiwniczenia z poddaszem nieużytkowym w stanie surowym. Budynek mieszkalny jednorodzinny położony jest na działce 84/14 i 84/16 ( 801 m2) w Rożku.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²246 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

homfi ma przyjemność przedstawić ofertę lokalu biurowo-usługowego w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi. Lokalizacja Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł51 m² 13 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na I piętrze, trzypiętrowego budynku z windą. Rozkład mieszkania bardzo komfortowy: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 760 zł35,72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę z małym drewnianym domkiem w miejscowości Jaskrów gmina Mstów, przy ul. Starowiejskiej 53, o powierzchni 2480.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²287 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia 271 m2 położona na parterze budynku biurowo-usługowego, która może być wykorzystywana zarówno na biuro, magazyn jak i cichą produkcję lub w innym dowolnym celu. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł99,09 m² 8 265,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 99,09m2 w miejscowości Laszczki, gmina Raszyn. Realizowany projekt domu - Dom w tunbergiach 2 (r2a). Powierzchnia działki do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia zaraz po zakupie, które nie wymaga wkładu W 5 minut zdobędziesz niezbędne informacje o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł95,12 m² 2 891,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości merkury oferuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²32,49 m² 2 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal usługowy w Gliwicach - ul. Nasyp 2C - Wynajem z opcją wykupu! Szukasz miejsca idealnego na swój biznes? Oto nowy lokal usługowy o powierzchni 32,49 m , który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Balin,małopolskie

50 000 zł3 422 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki rolne w Balinie, o powierzchniach: 1. 3422 m2 - cena 50 000 zł - w okolicy dk 79 i autostrady A4 (okolice wysypiska) Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł7 178 m² 1 003,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Komercyjna działka pod stację paliw, fastfooda oraz usługi i handel Powierzchnia gruntu 7178m/kw. Działka przy drodze Wojewódzkiej 981 relacji Nowy Sącz - Krynica Zdrój. Przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

Budynek użytkowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

64 900 zł13,62 m² 4 765,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Garaż | 13,6 m | ul. Szlakowa, bydgoszcz Powierzchnia wg kw: 13,62 m / powierzchnia rzeczywista: 14,76 m Elektryczna brama garażowa Zadaszony wjazd komfort w każdą pogodę Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 670 zł32 m² 11 864,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²225,50 m² 12 403 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy/modułowy o powierzchni 225,5 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, podgórze Duchackie, ul. Adama Bochenka, bardzo zadbane. Do wynajęcia 2- pokojowe, bardzo zadbane, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 47 m 2 , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 400 m² 583,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą i bliźniaczą, ze starodrzewem, media: prąd, kanalizacja w drodze przy działce, wodociąg i gaz ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł295 m² 3 386,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Malowniczo położony obiekt. Rzeka biegnąca przez posiadłość, las. Budynek jest w remoncie. Każda z trzech kondygnacji nie jest w pełni wykończona. Dach pokryty nową blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł75,32 m² 6 040,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowane na Śródmieściu. Powierzchnia mieszkania wynosi 75 m Lokal jest w stanie do zamieszkania. Na 78 mkw składa się: * salon * dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój z aneksem kuchennym w kameralnym domu na Pogodnie dla studentki lub pracującej kobiety. Łazienka z kabiną prysznicową wspólna z jeszcze jednym pokojem. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł135 m² 5 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Dwa domy w jednej cenie prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Domy mieszczą się miejscowości Łysiec gmina Starcza Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł3 004 m² 59,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka O powierzchni 3004 m2 położona na granicy dywit i różnowa** W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna** doskonała lokalizacja** piękny krajobraz**.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 600 zł58,34 m² 15 385,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2. pokojowego mieszkania na warszawskim Gocławiu. Park Skandynawia V to ostatni etap cieszącego się.