Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

94 635 zł701 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękne działki w doskonałej lokalizacji znajdujące się na terenie Natura 2000! Działki mieszczą się w miejscowości Wymysłowo przy dk nr 15 z Gniezna na Trzemeszno. Zaledwie 1km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Junony - Gdańsk Osowa. Kameralne, dobrze utrzymane osiedle z zadbaną zielenią. Klatki.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł83 m² 15 048,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Inwestycyjny majstersztyk 6 niezależnych pokoi przy ul. Rzeźniczej! Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po zakupie będzie dla Ciebie pracować? A może potrzebujesz ogromnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej 188,1 m (z dużym garażem 41,7 m z ogrzewaniem podłogowym), położony w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł64 m² 12 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie ul. Zielna, rejon Wieliczka Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,0 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,05 m² 44,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy, umeblowany apartament, który idealnie łączy komfort i wygodę z doskonałą lokalizacją. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 576 m² 27,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o numerze ewidencyjnym 121/1 o powierzchni 3576 m2 ,znajdująca się w kompleksie dziesięciu niezabudowanych działek gruntu , położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,90 m² 11 985,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokojowe z garażem prądnik czerwony ulica strzelców oferta na wyłączność - Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku zbudowanym z cegły (1995r.) położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 792 m² 393,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 28 - Sucha Beskidzka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Suchej Beskidzkiej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł93 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny dom parterowy w Twardowicach - stan surowy zamknięty, gotowy do dalszych prac wykończeniowych. To idealna propozycja dla osób, które chcą szybciej przejść do etapu wykończenia wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

4 515 000 zł3 612 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Teren inwestycyjny w warszawskim Wawrze, w rewelacyjnej lokalizacji - przy ulicy Jeziorowej, niedaleko do Wału Miedzeszyńskiego. Okolica mocno rozwijająca się - zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł300 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Na sprzedaż dom do zaadaptowania w miejscowości Bielawy przy ulicy 17 Pułku Ułanów, powiat łowicki, o powierzchni całkowitej 300 m2 (210 m2 powierzchni użytkowej). Dom posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 130 m² 168,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1130 m , położona w zacisznym zakątku Dolaszewa - tuż przy ścianie drzew, z szybkim dojazdem do Piły. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

248 880 zł1 900 m² 130,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rudzica | 1900 m | mn1 Większość ludzi szuka działki 800 1000 m . Bo tyle wystarczy. Tylko że później okazuje się, że: nie ma miejsca na garaż, nie ma miejsca na ogród, nie ma gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie Z loggią osiedle złotego wieku mistrzejowice, kraków lokalizacja: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Złotego Wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 913 500 zł233,08 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni użytkowej 233,08 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego dwupiętrowego budynku mieszkalno-usługowego. Atuty lokalu to duże witryny,.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł49,60 m² 13 790,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowa Huta, ul. Klasztorna - 2 poziomowe - 3 pokoje / 49,6m2 ( powierzchnia użytkowa ) + komórka lokatorska + ogrodzony duży parking / nowe budownictwo Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł172 m² 11 040,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Luksusowy, nowoczesny a przede wszystkim energooszczędny dom o powierzchni 172 m położony w Bestwince (gmina Bestwina, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 041 m² 383,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: sulejówek Powierzchnia: 1041 m Przeznaczenie w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,97 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże wygodne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i z komórką lokatorską położone na parterze w nowym apartamentowcu na os. Viniarnia, usytuowanym blisko ścisłego centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł20 500 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolno leśną o powierzchni 2.05 ha, położoną w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Powierzchnia lasu to ok.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane przy ul. gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1965 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

269,23 zł/m²13 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinety w prestiżowym biurze serwisowanym Oferujemy komfortowy gabinet biurowy położony na 4. piętrze prestiżowego budynku Wolf Marszałkowska. To idealna propozycja dla małych zespołów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł360 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:584 m²

Dom wolnostojący z ogrodem w Trzebnicy - idealny zarówno dla dużej rodziny jak i pod cele komercyjne (do remontu, trzy garaże, duże pokoje, taras, użytkowe poddasze, duże zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł98 m² 83,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie w kamienicy na warszawskim Powiślu. Idealne na kancelarię prawną, biuro architektoniczne, księgowe, konsultingowe lub inne biuro usługowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł249 m² 3 574,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:775 m²

Dom o modernistycznej bryle, solidnej konstrukcji i dużym potencjale aranżacyjnym na pograniczu Siernieczka i Fordonu. Polecam do sprzedaży dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł466 m² 105,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o wyjątkowo dużej powierzchni 466 mkw, na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Zalesie , na Osiedlu Południe, jednostka E, we Włocławku, z domkiem murowanym około 14.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł27,74 m² 15 825,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł65,24 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie w kamienicy 65m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Kilińskiego we Wrocławiu (okolice pl. Bema - Nadodrze - Śródmieście) lokalizacja Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł75,90 m² 8 168,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 75,90 m , zlokalizowany w samym centrum Kielc, przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,68 m² 10 049,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! atrakcyjne mieszkanie Z klimatem, 2 pokoje, zabudowa szeregowa, niezależne wejście, miejsce postojowe. Zabudowa szeregowa z wydzielonymi mieszkaniami z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł2 200 m² 211,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie zlokalizowana działka w Kępie k/opola Opolska działka usytuowana w atrakcyjnym położeniu lokalizacyjnym w obrębie Opola /w trakcie przekształcania na grunt budowlany/ Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łutynowo

Łutynowo,warmińsko-mazurskie

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości Łutynowo, w gminie Olsztynek, dom stanowi idealne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Okolica zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł110 m² 9 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rączna zakup od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok.110m2 (105m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

498 988 zł101,01 m² 4 939,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu, który od razu może zacząć pracować na Twój biznes? Lokal L36 to 101 m funkcjonalnej przestrzeni ulokowanej w jasnym przyziemiu prestiżowej, zabytkowej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecinek,zachodniopomorskie

188 000 zł28,95 m² 6 493,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,95 m , zlokalizowana na IV piętrze przy ul. Mierosławskiego. Mieszkanie odświeżone, przygotowane do wprowadzenia idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł170 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy piękny dom w Rajczy. Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz. Dom na sprzedaż Z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach (kuchnia z pełnym agd, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rosnowo

Rosnowo,zachodniopomorskie

683 400 zł141 m² 4 846,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. 141 m2 (po podłodze) położony na działce o pow. 623 m2 w miejscowości Jagielno pod Rosnowem, wol. zachodniopomorskie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w Mstyczowie w gminie Sędziszów. Nieruchomość stanowi prowadzony niegdyś sklep spożywczo-przemysłowy wraz z barem oraz budynek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Powierzchnia: 152 m Kilka kluczowych cech: - dwustronne (ekspozycja północ-południe) - 2 piętro w zabytkowej kamienicy - wysoki.