Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

772 600 zł77,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,26 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł76,80 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

| dom letniskowy w miejscowości Łęg Ręczyński do sprzedania Na działce o powierzchni 700m2 położony jest domek letniskowy. Powierzchnia domu 77m2. Parter: salonik z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się na 10 piętrze budynku z lat 70 roku. Budynek jest położony przy ul. Jana Pawła II tuż Hali.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł167 m² 9 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Atuty Nieruchomości: -Monitoring i alarm -klimatyzacja na obu piętrach -instalacja fotowoltaiczna 10,3 kw - eliminująca całkowicie koszty związane z energią -system nawadniania hunter na.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł501,75 m² 1 191,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Victoria Estate prezentuje nieruchomość na rynku w Jędrzejowie. Na sprzedaż większościowe udziały wynoszące 6/8 w nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 669 m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55,50 m² 10 630,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł19 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Suchoręcz - tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 19800 mkw., położona w cichej i spokojnej okolicy. Parametry działki: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kunów,lubelskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Jeziorem Kunów o powierzchni 1000 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy letniskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 543 zł70 m² 7 764,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najlepsze rabaty, najniższe ceny. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc bez ukrytych kosztów. Specjalna okazja na zakup 4 pokojowego mieszkania z duzym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł51,40 m² 9 338,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż stylowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Katowic przy ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Rozkład pomieszczeń: na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

853 700 zł5 336 m² 159,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dynamicznie rozwijająca się miejscowość Stawiguda w powiecie Olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie Działka numer 484/9 o powierzchni 0.5336 ha idealne pod inwestycję Media takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 222 m² 145,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka w tej lokalizacji! Działka o pow. 1222m2 w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Nasiennej. Zlokalizowana nieopodal ul. Warszawskiej w sąsiedztwie jeszcze niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 90m na wynajem pierwszy najem! Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 90 m , położony zaledwie kilka kroków od Parku Łazienkowskiego jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 427 zł36,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł5 678 m² 110,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: unieszewo malownicza wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Gietrzwałd. Miejsce pełne spokoju i ciszy wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł69,44 m² 21 313,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji Modern Mokotów. Wygodny, komfortowy apartament - 69,44 m2 wraz z miejscem postojowym, oraz boksem na rowery, motocykle, itp. Estetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,84 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 793 000 zł8 149 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, idealna zarówno pod bazy i składy, jak i zabudowę usługową lub mieszkalną jednorodzinną dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł138 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - duże ponad 400m2 ogrody - do 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł13 600 m² 29,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy, jednocześnie z szybkim dostępem do miasta. Usytuowana jest blisko lokalnej drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które szukają domu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 289 m² 231,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1289 m2, położone w Kostomłotach, objęte mpzp. Działka 59/5 o pow 404 m2 zabudowana pomieszczeniami gospodarczymi - stodołami.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57,10 m² 7 180,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Chrobrego w Bolesławcu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł68 m² 15 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przy zakupie mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 162 m² 109,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w granicach miasta Morąg obręb Nr 1 (zatorze). Działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł59,44 m² 74,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem urządzone mieszkanie na parterze W prestiżowym obiekcie city park na grunwaldzie W poznaniu Funkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Nowa Wieś,śląskie

4 200 000 zł2 400 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 829 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa 12 km od Częstochowy z doskonałym połączeniem z uwagi na sąsiedztwo dk1 Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł49 m² 9 591,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Krynica-Zdrój, al. Tysiąclecia Oferuję mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku, w bardzo atrakcyjnej części Krynicy-Zdroju blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł282 m² 4 929,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 909 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Gogolin, w województwie opolskim. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

201 396 zł844 m² 238,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 8,44 ar położoną w miejscowości Rudna Mała zaledwie 9km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²377 m² 20 358 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Samodzielny lokal biurowy, położony na 3 piętrze w budynku biurowo- apartamentowych. W hallu budynku znajduje się stanowisko ochrony. Podział powierzchni: 10 pokoi biurowychrecepcjawckuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł194 m² 2 525,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Bardzo ładny parterowy budynek w stanie surowym zamkniętym. Wykończenie budynku we własnym zakresie, lub po dodatkowych uzgodnieniach, przez wykonawcę. Dom posiada duże poddasze, które również.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²300 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem warsztatu samochodowego z podnośnikami w okolicach Warszawy Ożarów Mazowiecki, bezpośredni dostęp do S8. Hala 300m 1 brama wjazdowa. Kanał roboczy. Instalacja 3-fazowa 400V. Stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

76 700 zł768 m² 99,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Lubsza, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: nieregularny kształt zbliżony do rombu, wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł1 016 m² 61,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1016 mkw., położona w Motylewie gm. Bogdaniec. Wymiary: 33 x 31 m. Media : do wodociągu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,50 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

##nowa oferta ##mieszkanie##garaż##działka 4ar przy bloku## Atrakcyjne i przytulne mieszkanie o powierzchni= 51,5m2 na sprzedaż! lokalizacja: rudołtowice k/pszczyny 3km do wjazdu na dk1, 5km do.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł73,50 m² 16 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia w stolicy, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród pięknych okoliczności przyrody - jesteś pod dobrym adresem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł228 m² 10 964,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż segment skrajny o powierzchni 228m2 z garażem dwustanowiskowymi (ponad 40m2) i pomieszczeniem na hobby 26 m2. W skład nieruchomości wchodzi : pokój.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom położony na obrzeżach miasta, z doskonałą komunikacją z miastem. Budynek o powierzchni netto domu 100 mkw jest murowany betonu komórkowego i kryty jest dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal o powierzchni 15,38 m kw, położony w parterze centrum handlowego w ścisłym centrum miasta. Idealny na wszelkiego rodzaju działaność: handlową, usługową,.