Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m , a jego cena to 980 000 pln, co daje 9 800 pln za metr kwadratowy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 768 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe siedlisko w Janowicach gm. Janowiec o powierzchni 1768m Nieruchomość składa się domu oraz dwóch budynków gospodarczych. Dom idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł792 m² 126,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 792m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową położona w miejscowości Drwalew w gminie Chynów. Wymiary działki: długość 37m, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,74 m² 6 941 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Dąbrowie w okolicach ulic podhalańska/zbaraska. Lokal bez balkonu, położony na 3 pierze w niskim bloku. Układ mieszkania; -salon z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,85 m² 9 499,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Ciepła 12 78,85 m dwupoziomowej przestrzeni z potencjałem Są mieszkania, które odpowiadają na potrzeby. I są takie, które dają możliwości. To przy ul. Ciepłej należy zdecydowanie do.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 568 m² 107,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 26 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gorzków, w gminie Wieliczka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł67,72 m² 14 471,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam: piękne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na prestiżowym Osiedlu Nowe Żerniki w zachodniej części Wrocławia. Zaprojektowane przez architekta i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł87,75 m² 6 746,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 545 zł25,67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,90 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem przy ul. Księdza Stefana Pawlickiego na Dębnikach - blisko Zakrzówka i świetnie skomunikowane. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł8 500 m² 199,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod usługi z powierzchnią biologicznie czynną 30%. Wysokość zabudowy 15 m. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł79 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w inwestycji 'Tobaco Park 'przy ul. Kopernika. Posiada powierzchnię 79m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł4 083 m² 67,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Każdy z nas choć raz marzył, by mieć miejsce tylko dla siebie. Bez sąsiadów za ścianą. Bez miejskiego zgiełku. Z widokiem, który nie kończy się na płocie, ale prowadzi do ściany lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł550 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Odkryj właściwości, które łączy w sobie przestronność, potencjał i nowoczesność. Oferta obejmuje sprzedaż nieruchomości położonej w malowniczej części Pabianic w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł41,79 m² 10 050,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie wykończone ,pod klucz' przez firmę Dewelopera, zlokalizowane na malowniczym ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł48,26 m² 12 619,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,54 m² 8 413,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 21 m, zlokalizowana w centralnej części Krakowa Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł15 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny. Lokalizacja: sątopy, gm. Nowy Tomyśl, powiat nowotomyski. Specyfikacja: 1. Numer ewidencyjny działki: 459 Identyfikator działki: 301504_5.0014.459 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław fabryczna - kuźniki ul. Dźwirzyńska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie opis Na wynajem, dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, zlokalizowane spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł246,10 m² 3 856,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Rezerwacja - umowa przedwstępna Wyjątkowy dom - styl, komfort i przestrzeń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnego domu, urządzonego z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78 m² 11 474,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | przestronne | nowe budownictwo | teren ogrodzony Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

69 160 zł1 064 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Kobylanka, gmina Michałowo. Ładnie położone, kształtne działki z warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne (domy parterowe z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 001 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w otulinie Ińskiego Parku w pobliżu jeziora Ińsko. Działki o powierzchni od 3.001 m2 do 3.852 m2 znajdują się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł60 m² 1 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Do sprzedania budynek z działką o powierzchni 53 ar położony w miejscowości Łodzina gm. Sanok. Budynek drewniany, pokryty blachą, oszalowany stan techniczny do kapitalnego remontu lub do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł147 m² 2 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, parterowy, podpiwniczony położony w kompleksie leśnym w gminie Pniewy k/grójca. Powierzchnia całkowita 147 m2, użytkowa 117 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 880 zł66,58 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 2 bedroom apartment with a balcony! Features: living room furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł72,24 m² 6 810,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł672 m² 443,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Maniowach przy ul. Józefa Poniatowskiego. Parcela ma powierzchnię 672 m i kształt prostokąta o wymiarach ok. 17,5 m x 38,4 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 780 zł28,62 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

doskonale zlokalizowane mieszkanie w gdańskiej dzielnicy Letnica. Kwadrans spacerkiem od plaży. Bloki o podwyższonym standardzie. Przestrzenie wspólne zagospodarowane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²44,50 m² 3 093 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku.