Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

630 000 zł11 035 m² 57,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Woźniki, gmina Tomice, powiat wadowicki Oferujemy Państwu do kupna działkę budowlaną o powierzchni 110 arów w miejscowości Woźniki. Działka usytuowana jest w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł84 m² 23 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca gwarantującego ciszę, spokój (działka pod samym lasem) i prywatność (brak sąsiadów) ? Szukasz miejsca, gdzie każdego poranka przy kubku kawy możesz podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł80,40 m² 7 997,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny, położony na II i III kondygnacji, o łącznej powierzchni użytkowej 80,40 m2, składający się z: pokoju o powierzchni 23,47 m2, kuchni o powierzchi 17,77 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 400 zł63,20 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł77,38 m² 4 652,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe, 3 pokoje, i piętro bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 385 zł25,13 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji M3 Projekt. To propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i wysoki standard wykończenia, a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł159,26 m² 10 674,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 123 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4123 ha - idealna dla osób ceniących przestrzeń, spokój i bliskość natury. Na terenie znajduje się dom z bali.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł53,89 m² 14 455,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z przestronnym tarasem - gotowa inwestycja - duży wybór mieszkań - osiedle Z bogatą zielenią oferta bez prowizji I podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). Inwestycja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 320 zł30,18 m² 10 083,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł61 m² 18 016,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 635 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom nad morzem w Sasinie - funkcjonalne mieszkanie na wielkiej działce Oferuje do sprzedaży dom mieszkalny w Sasinie, gmina Choczewo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł682 m² 291,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska. Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł526 m² 703,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie. Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 484 zł51,70 m² 10 028,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 524 000 zł76,20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ: - jasny pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie - os. Przylesie, ul. Tadeusza Rejtana Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 4. piętrze na cenionym osiedlu Przylesie, w otoczeniu lasów i zieleni - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

14,76 zł/m²226,23 m² 3 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu kompleksu pomieszczeń o powierzchni 226,23 m2 na piętrze w budynku dworca pkp Działdowo. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 921 m² 81,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Rumejki, gm. Juchnowiec Kościelny, pow. białostocki. Działka numer 162/6 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeżeli szukasz domu do którego możesz się wprowadzić bez kłopotu szukania mebli to jest właśnie On. Na sprzedaż dom parterowy 135 m Wiewiórczyn ogrzewanie gazowe podłogowe, 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł1 005 m² 703,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1005 m w Chwaszczynie lokalizacja Chwaszczyno to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w województwie pomorskim, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł112,24 m² 42 765,50 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

We also speak eng|ua|ru stylowy narożny apartament O minimalistycznym stylu W samym sercu miasta 3 sypialnie | Duży taras z widokiem na panoramę miasta | Wysokie sufity | Smart Home |.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł57,02 m² 15 082,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ustronie Morskie - 12 km od Kołobrzegu. Mieszkanie dwupoziomowe w budynku dwurodzinnym z ogródkiem 620 metrów od morza. 300 metrów do kompleksu basenów i kortów. Pow. mieszkania 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,94 m² 13 700,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc 3 pokoje 53,94 m Kielce Kielczanka garaż balkon Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na 7 piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł54,26 m² 13 269,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zdjęcia pokazane w ofercie są wizualizacją! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim, 54 m, i piętro z balkonem. Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 478 zł42,35 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.42,35 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 000 zł127,13 m² 7 449,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Gotowe domy- zakończona budowa. Osiedle z pełną infrastrukturą. W pobliżu lasu. Cena zawiera 8 % podatku vat. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% i prowizji. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł2 000 m² 20,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa wysokiego składowania wyposażona w regały, bramę wjazdową, ogrzewaną (nagrzewnice). Budynek murowany, teren ogrodzony, monitorowany. Duży plac manewrowy, utwardzony. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł131,52 m² 5 314,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem Tomaszów Mazowiecki ul. Mostowa Szukasz domu, który daje komfort nowego budownictwa, funkcjonalny układ dla rodziny i przestrzeń, którą urządzisz dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 217 m² 47,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjne położone działki budowlane w okolicy ślesina/skulska. Nieruchomości zlokalizowane wśród domków jednorodzinnych i zabudowy zagrodowej. Działki płaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł64,67 m² 28 606,77 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, elegancki apartament o powierzchni 65 m , położony na 7 piętrze nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 na krakowskich Grzegórzkach. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2022 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł900 m² 165,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenie biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 900 m , położonej w miejscowości Konikowo,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł100,98 m² 4 307,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z podwórkiem o powierzchni 100,98 m , położone w Zbąszyniu przy ul. Łąkowej. To przestronna i funkcjonalna nieruchomość, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł81,18 m² 8 992,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 935 m² 89,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność przedstawić działkę budowlaną o powierzchni 1935 m2. Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Nieborów. Zlokalizowana w spokojnej okolicy, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 198 000 zł618 m² 3 556,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 564 m²

Rezydencja nad rzeką Wyjątkowa posiadłość z ogromnym potencjałem w Wiązownie Prezentujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość obejmuje piętrowy wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni użytkowej około 160m2, około 60-letni, podpiwniczony, murowany z pustaka, kryty papą. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł101,26 m² 8 680,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom parterowy | Włodzimierzów Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom parterowy z 2020 roku, położony w spokojnej części Włodzimierzowa. Nieruchomość zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35,70 m² 56,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: świeżo po remoncie. Gotowe do zamieszkania, w dużej mierze wyposażone. Ładny widok z balkonu, niezasłonięty. Możliwość wynajęcia miejsca w hali garażowej (300.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 248 m² 120,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 450 m² 54,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nad rzeką, dębnica Kaszubska, ul. Ks. Antoniego Kani, 79.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana z dostępem do rzeki Skotawa o powierzchni 1450 m2,.