Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Urokliwe domy w pobliżu lasu - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Oferujemy Państwu Wolnostojące domy w malowniczej okolicy - blisko jezior, lasów i skałek. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane w Raszowa 255/6 o powierzchni 1000 m2 255/7 o powierzchni 961 m2 255/8 o powierzchni 1001 m2 Media prąd, gaz, kanalizacja, woda w odległości 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

19 550 000 zł80 000 m² 244,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

W sercu malowniczych Mazur, w otulinie Welskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000, pośród rzeki Wel o niepowtarzalnym uroku, znajduje się wyjątkowe miejsce Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

451 500 zł4 300 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w Skokowej koło Prusic Na sprzedaż działka o powierzchni 4 3 arów w miejscowości Skokowa, położonej w gminie Prusice (powiat Trzebnicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

269 446 zł1 354 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

TO, na co wszyscy czekali! Działki budowlane na sprzedaż Rydzynki Na sprzedaż działki w Rydzynkach przy ul. Komarowej o powierzchniach ok. 1354 m . W ogłoszeniu prezentowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł66,01 m² 11 846,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 801 997 zł68 m² 26 499,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 000 zł160 m² 9 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż zadbany i pełen ciepła dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Legionowie, na cichym i przytulnym osiedlu domów jednorodzinnych. To miejsce, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

9 355 000 zł31 500 m² 296,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 3,15 ha | mpzp u/p | zaplecze Wrocławia | idealna pod logistykę Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni ok. 3,15 ha (31 500 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 144 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3144 m znajdująca się w miejscowości Grabie w gminie Nowe Miasto. Działka jest w kształcie prostokąta, a jej wymiar to ok. 83m.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67,27 m² 11 134,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje * garaż w hali * balkon * winda * Grunwald - ul. Smardzewska 22, komfortowa przestrzeń do życia Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie wygody dobrze zaprojektowane,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł84,80 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,8m z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 320 m² 33,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj dom z własnym lasem! Duża działka w Chruszczobrodzie 3320 m przy dw796 Marzysz o domu, w którym poranną kawę wypijesz we własnym lesie, a do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł7 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka inwestycyjna niecałe 2 km od morza - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł268,61 m² 2 159,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

3-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy - zabrze Na sprzedaż wolnostojący budynek biurowy o łącznej powierzchni 268,61 m2 (powierzchnia użytkowa 204,32 m2), zlokalizowany w Zabrzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 312 m²

Klimatyczny dom W górach dzianisz | 178 m | widok na tatry tradycyjny dom Z duszą W sercu podhala Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom W dzianiszu, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł23,78 m² 71,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta zablokowana całkowicie urządzona, nowoczesna kawalerka przy ul. Braci gierymskich. Niski czynsz. Ładna kawalerka o pow. 23,78 m2, położona na II piętrze budynku. Przy budynku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł84,04 m² 9 043,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - świetna cena! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,09 m² 6 758,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla biura od kupującego Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 48,09 m 2 na drugim piętrze/4. Mieszkanie środkowe o wystawie wsch.- zach., z balkonem typu loggia od.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 484 m² 87,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną 1484m2 Żarki Czarka. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w lesie z utwardzonym dojazdem pośród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 45m2 z oddzielną kuchnią w Józefosławiu z balkonem za 2400 pln. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, 2 pokoi, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł62,60 m² 4 472,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe w pełni funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej miejscowości Dębsko, gmina Kalisz Pomorski, powiat drawski. Lokal mieszkalny o powierzchni 53,40.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł3 381 m² 1 626,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam do sprzedania super widokowa działka w Kościelisku działka posiada dojazd 4 m szerokości wyłożony z kostki brukowej na działce znajduje się również podejście kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł90 m² 1 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż działka z drewnianym domem do remontu w Mokranach Starych (gm. Zalesie) Wśród pół i łąk, nieopodal rzeki Krzny i Rezerwatu Szwajcaria Podlaska. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 420 m² 82,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 2420m2 media w ulicy - prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł733 m² 702,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Działki budowlane ul. Plastusia, białystok Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 890 zł72 m² 12 359,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dochodowa kamienica inwestycyjna W ścisłym centrum będzina Stopa zwrotu: około 10% rocznie, najemcy w pakiecie, gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż w pełni wynajęta dochodowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł219 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 10 minut od Elbląga. Nieruchomość położona w miejscowości Kępki. Działka o powierzchni 1.547 m2, na działce dom z garażem, duży budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 179 m² 199,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą działki budowlanej w pod toruńskiej brzozie - 1179 m Szukasz przestronnej działki niedaleko Torunia w spokojnej okolicy z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł63 m² 17 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2023 roku w inwestycji Solar Garden przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł480 m² 1 872,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w centrum Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł962 m² 179,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9,62ar położoną w miejscowości Dąbrowa (gmina Świlcza) zaledwie 15km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 104 m² 149,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1104 m w malowniczym Gliniku blisko jeziora, lasów i miasta. Glinik, gm. Deszczno, ulica Spokojna Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł71 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł32,78 m² 3 813,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Bytom, ul. Wrocławska Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na parterze kamienicy, od strony spokojnego podwórza, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51,32 m² 14 594,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,32m2 z tarasem 27,2m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w szeregowcu, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł289 m² 10 726,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny i nowoczesny dom na sprzedaż na Woli Justwoskiej english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 289.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 200m2 usytuowany na parterze w budynku wolnostojącym. Do lokalu przynależy duży ogród o powierzchni ok. 500m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²90 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| komfortowe lokale Z parkingiem Oferta tylko w naszym biurze Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na parterze.