Nieruchomości

238 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

725 000 zł50,93 m² 14 235 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: iryna 795*606*627 Wszystkie oferty na stronie: Jeśli szukasz mieszkania 3 pokojowego, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł9 000 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3773m wraz z dwoma malowniczymi stawami o powierzchni 5295m. Nieruchomość położona jest w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka rolna o pow. 40 arów, położona w Łęgowie, gmina Stare Kurowo. Działka położona przy drodze asfaltowej na trasie Strzelce - Drezdenko, przylegająca do lasu. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44,88 m² 7 553,48 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 3 pokojowe, zadbane mieszkanie w centrum Zgorzelca przy ul. Bohaterów II awp. Powierzchnia mieszkania wynosi 44,88 m2 i obejmuje pokój.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 27 m | duży balkon Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: klimatyzowane, przestronne, gustownie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie (63 m ) z dużą garderobą przy ul. Kromera. Lokalizacja: dobra lokalizacja dla osób ceniących czas.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37,30 m² 15 549,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Annderson Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkania o powierzchni 37,30 m , położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie dwupokojowe ul. Na Kozłówce, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położony dom jednorodzinny - Dębnica Kaszubska (pod Słupskiem). Atuty: wysoka jakość wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł36,57 m² 8 613,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł320 m² 5 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom z ogromnym potencjałem w Zgierzu Cena: 1 690 000 zł Powierzchnia: 320 m | Działka: ok. 700 m | Garaż: 80 m Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł909 m² 1 265,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 909 mkw. objętą planem miejscowy położoną w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Agrestowej. Działka narożna zlokalizowana wśród.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,63 m² 15 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. W podanej cenie i metrażu, duża ponad 6 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 550 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działki we wsi Rodowo: województwo. warmińsko-mazurskie, powiat: mrągowski, gmina: sorkwity, obręb: jędrychowo. Miejsce pełne spokoju i ciszy wśród lasów, w pobliżu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,10 m² 9 733,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w Arka Nieruchomości bielsko-biała ul. Czecha, os. Piastowskie Do sprzedania przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow.45,10 m2 stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 zł61 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: do wynajęcia bez prowizji przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m na Ursynowie-Natolinie, przy ul. Kazury, obok Górki Kazurki z widokiem na Las Kabacki. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim II piętro, jasna kuchnia Do wynajęcia wygodne, słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy, położone na drugim piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 100 m z ogrodem i miejscem w garażu na parterze. Lokalizacja: ul. Jamnicka w Nowym Sączu Cena wynajmu: 3500+ kaucja Powierzchnia: 100 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł420 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 170 m²

Dom o powierzchni użytkowej 350 m2, usadowiony na działce 10170 m2. Parter domu to duży salon z wyjściem na taras, kuchnia, 2 łazienki, pokój z garderobą. Piętro salonik, 4 sypialnie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27,87 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio z tarasem i klimatyzacją w ovo, w samym centrum miasta, tuż przy Galerii Dominikańskiej. Świetna komunikacja z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 645 zł28,85 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronną i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 845 000 zł16 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną pod budownictwo wielorodzinne o powierzchni 1,67 ha położoną na osiedlu Jaroty. Działka w kształcie prostokąta z dojazdem drogą asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 032 m² 22,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3032 m 2 położona na obrzeżach Konecka w odległości 2 kilometrów od centrum miejscowości. Działka zlokalizowana w leśno-rolniczym. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,40 m² 6 130,95 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej- oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie 2-pokojowe - Lubin, os. Przylesie Lokalizacja: osiedle Przylesie Piętro: 7 Powierzchnia: 50,40 m Cena: 309 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

135 600 zł1 267 m² 107,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Aktualizacja - kolejna działka została zarezerwowana, a całość inwestycji została wykarczowana! Na sprzedaż działki budowlane w Medyni Głogowskiej koło Łańcuta Szukasz idealnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 1000 mkw położoną w kompleksie działek budowlanych, w malowniczej lokalizacji. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł73,24 m² 8 870,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

O nieruchomości: terenowe biuro dewelopera. Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz. Niepowtarzalna oferta! Zostań właścicielem jednego.

Szczegóły ogłoszenia

136 500 zł1 365 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zielone wzgórze pełne słońca czeka na Ciebie! Z widokiem na staw. Zielone wzgórze pełne słońca czeka na Ciebie! Z widokiem na staw. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo położone działki.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 199 m² 50,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka siedliskowa przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w cichej i spokojnej okolicy. Dostęp do drogi gminnej, zjazd z drogi asfaltowej, media przy działce. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Radziszewie. Aktualnie dostępne są działki wielkości: 900 m2, 933 m2, 1065 m2 i 1080 m2. Teren pięknie połozony, na wzniesieniu do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł67,59 m² 5 903,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego w stanie zamkniętym z elewacją na gotowo na działce 3000 m2 w miejscowości Markowy Wygon (kolonia wsi Poczopek), gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Borowa Góra, której najbliższa okolica oferuje szereg atrakcji zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł32,01 m² 15 276 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz miejsca na wakacyjny odpoczynek, położonego w sercu polskiego wybrzeża? A może pragniesz kupić nieruchomość, która będzie doskonałą inwestycją pod wynajem? Mamy idealną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł416,86 m² 3 598,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Sprzedający wystawia Fv Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Kamionkach, gmina Kórnik, przy publicznej drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł170 m² 7 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 182 m²