Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

599 000 zł81,18 m² 7 378,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Otwieram notes podaje Mój numer   i czekam na telefon. Kto pierwszy ten lepszy! Dlaczego? Bo to jest sztos! 81,18 m + ogródek + poddasze do własnej aranżacji + miejsce parkingowe +.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,60 m² 6 884,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,6 m, usytuowanego na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,70 m² 7 387,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli zainteresowała Cię nieruchomość, nie zwlekaj, zadzwoń i dowiedź się więcej Magdalena Mularczyk   Do sprzedania godne polecenia- 3 pokojowe o powierzchni 46,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jarużyn

Jarużyn,kujawsko-pomorskie

222 750 zł891 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej okolicy w Jarużynie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł56,30 m² 15 275,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mariana Hemara budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,3m2. Układ: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,90 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem nad Jarem przy ulicy Sobieskiego 6 Usytuowane na I piętrze w bloku trzypiętrowym. Powierzchnia mieszkania 47,90 m2 Mieszkanie pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²300 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 502 m² 76,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane w obrębie Żółtańce koło Chełma, w drugiej i trzeciej linii zabudowy od ul. Gminnej. Według mpzp teren zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł91,10 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 91 m w samym centrum Częstochowy ogromny potencjał aranżacyjny. Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, przestrzenią i świetną lokalizacją ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 975 m² 116,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oto urocze miejsce w otoczeniu malowniczych gór i Jeziora Mucharskiego. Działka o powierzchni 1975 m2 we wsi Świnna Poręba - gmina Mucharz, położonej na opadających do Przełomu Skawy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piekary - działka 11 arów budowlano-rolna Na sprzedaż działka o powierzchni 11 arów , o charakterze budowlano-rolnym, zlokalizowana w miejscowości Piekary. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

382 540 zł24,68 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja tuż przy Parku Narodowym i Wyciągach na Szrenicę. Apartament w stanie deweloperskim w gotowym budynku. Wykańczamy apartamenty pod klucz - zapraszam do kontaktu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 €/m²519 m² 7 785 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu wysokiej klasy powierzchni biurowych usytuowanych w Centrum Poznania. Całkowita powierzchnia biurowa to 10500m2. Obiekt jest jednym z najwyższych budynków w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków - prądnik biały - ul. Turystyczna Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone bezpośrednio przy Placu Ibramowskim. Mieszkanie składa się z trzech zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny sklep 70 m + mieszkanie 120 m na działce 4200 m koło Oławy Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości o dużym potencjale, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł3 000 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** malownicza działka blisko lasu *****chmielnik ******* Dobry Dom Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę działki położonej w Chmielniku gminie Czarna Białostocka o powierzchni ok 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł58,20 m² 6 855,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niższa cena nowe, mieszkanie W stanie deweloperskim Z balkonem dąbrowa tarnowska, ul. Jagiellońska Na sprzedaż nowe, mieszkanie o powierzchni 58,2 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł88,35 m² 4 867,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o konstrukcji kanadyjskiej Grabina, gm. Mińsk Mazowiecki Parterowy, całoroczny dom jednorodzinny położony na działce nr 291/17. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,50 m² 15 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m z szerokim miejscem postojowym w cenie Kliny Zacisze | atal | ul. Małysiaka 24 | 4 piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł58 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone przy ul. Konstancińskiej na Sadybie. Budynek apartamentowy z 2016 roku, położony na tyłach Sadyba Best mall. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł90,46 m² 21 445,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90m2 - Miasteczko Wilanów, ostoja Wilanów, ul. Hlonda Na powierzchnię mieszkania składa się m.in:duży, jasny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,76 m² 6 526,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m , położone w topowej lokalizacji Szczecina przy Deptaku Bogusława oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Powierzchnia 3 000 m daje niemal elastyczne możliwości -.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: - wysoki potencjał inwestycyjny - spokojna lokalizacja - bliskość drogi S6 co zapewnia szybki i sprawny dojazd nieruchomość: na sprzedaż w pełni umeblowany dom z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 876 zł137,18 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż narożny, lokal użytkowy o łącznej powierzchni 137,18 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,06 m² 7 013,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,06 m , położone na 1. piętrze kameralnej, jednopiętrowej kamienicy czterorodzinnej przy ul. Prostej w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 234 m² 81,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

32,94 zł/m²85 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta w Śródmieściu Do wynajęcia odnowiony lokal użytkowy o powierzchni 85 m , usytuowany na parterze kamienicy, przy jednej z bardziej uczęszczanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje/55m2/rynek/żwirki i wigury/skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze przy Żwirki i Wigury w Skawinie. W skład lokalu wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru belov Mieszkanie do wynajęcia - ul. Kazimierza Promyka * Powierzchnia: 35 m 2 odrębne pokoje * Piękny widok * Nowa łazienka * Możliwość doposażenia sypialni (łóżko lub kanapa -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 100 000 zł236,68 m² 4 647,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładny, bardzo funkcjonalny dom, wraz z ogrodem i garażem, zlokalizowany w poszukiwanej części Jeleniej Góry, tj. na Osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 054 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Przestrzennego we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze sprzedaży nieruchomości gruntowej oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 193/4 obr.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 300 m² 69,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 932 zł44,44 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,44 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, realizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ul. Przemyskiej w Gdańsku (ujeścisko).

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,80 m² 8 459,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Osiedlu lsm. Mieszkanie o pow. 44,8 m2 przy ul.Wallenroda , w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł68,55 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Idea na styku Oliwy i Przymorza- wynajem długoterminowy m.in 12 miesięcy Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne, wygodne, po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą przy ul. Złotej 61 w Centrum Warszawy. Blisko Metro onz,.

Szczegóły ogłoszenia

185 850 zł41,30 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Centrum Tarnowskich Gór. Wnętrze tego mieszkania składa się z salonu połączonego z kuchnią, pokoju, łazienki Główne zalety mieszkania: >.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł13 600 m² 2,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości rolnej o powierzchni 1,36ha składającej się z 4 działek zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 058 042 zł74,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: funkcjonalny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.