Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

300 000 zł68,34 m² 4 390 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w samym sercu Wałbrzycha przy rynku. Doskonała lokalizacja w centrum miasta zapewnia intensywny ruch pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł1 600 m² 388,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m (wymiary ok. 50 x 32m), położona w miejscowości Szczęsne, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł600 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę położona w malowniczej okolicy, w miejscowości Gruszczyn. Działka znajduje się ok 7 minut spacerem do przystanku autobusowego mpk, oraz Swarzędzkiego, autem do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł2 000 m² 209,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żywiec - działka budowlana z usługami o pow. ok. 2000 mkw, szer. ok. 19 m, położona przy głównej ulicy Armii Krajowej, przy rondzie w kierunku browaru. Na działce prąd.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł10 100 m² 24,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko W naszym biurze*** Na sprzedaż działka w malowniczej, spokojnej miejscowości, oddalonej o 40 km od Kielc, o powierzchni 10 100 m2 (1,01 ha). Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z Potencjałem | Połajewek | Działka 1000 m | Blisko Plaży Cena: 265 000 zł - do negocjacji Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł950 m² 673,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 950m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 28m szerokości na 33m głębokości. Dojazd do działki drogą utwardzoną. W drodze dojazdowej : prąd oraz gaz (w.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 000 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka nad morzem w okolicy najpiękniejszych plaż.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł3 005 m² 26,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A Jeżeli poszukują Państwo dla siebie cichego i spokojnego miejsca do zamieszkania, a ponadto chcielibyście zakupić dużą.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²34,92 m² 873 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 34,92 m2 usytuowany na parterze budynku dworca w Opalenicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ten siedmiopokojowy dom w Kościanie to wyjątkowa propozycja dla familijnej przestrzeni, której atutem jest lokalizacja w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim. Lokal z balkonem, gładzie w całym lokalu. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł16,20 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż murowany przy ulicy Malborskiej, o powierzchni użytkowej 16,20 m2. Działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 19 m2. Garaż środkowy w zespole garaży, bez prądu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych części Dąbrowy Górniczej - na spokojnym, zielonym i doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59,98 m² 5 985,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej cenie, które jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga żadnych nakładów finansowych i inwestycji? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł65,50 m² 8 702,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Przemyślany i elegancki projekt architektoniczny, dbałość o każdy szczegół i przede.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł34,34 m² 18 608,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Lokalizacja: niecałe 4 km do centrum- dojazd do centrum: 13 min samochodem 4 min. spacerem do przystanku tramwajowego 4 min. spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

5 278 449 zł10 253 m² 514,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,02 ha, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającym się rejonie Słupna (gmina Radzymin), w bliskim sąsiedztwie Alei Jana Pawła II oraz.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł58,60 m² 7 593,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,6 m, położone na parterze w dobrej lokalizacji. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

25,15 zł/m²446,90 m² 11 238 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Adres: ul. Piaski 11, swarzędz Powierzchnia uż.: 446,9 m2 Grunt: dz. ewid. nr 684 o pow 0,0456 ha Cena: - pow. magazynowe (kondygnacja -1) - 11,64zł/m2 - Pow. usługowo-handlowe (kondygnacja - parter).

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł38 m² 4 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w Bytomiu na osiedlu Arki Bożka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł400 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka na której, znajduję się duża hala w miejscowości Gryfice. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł48 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie świeżo odnowione, nowocześnie urządzone, zadbane, jasne, dwustronne, w super lokalizacji, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe, o pow. 48m2., na wysokim parterze, IV-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Białystok,podlaskie

52,17 zł/m²23 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Centrum 23m2 Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Centrum. Lokal położony na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym bez windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł220 m² 10 886,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Idealna nieruchomość na agroturystykę, pensjonat! na sprzedaż dom Z bezpośrednim dojściem do jeziora myśliborskiego Dom jednorodzinny, położony 6 km od Myśliborza, w m. Kruszwin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Urokliwe domy w pobliżu lasu - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Oferujemy Państwu Wolnostojące domy w malowniczej okolicy - blisko jezior, lasów i skałek. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane w Raszowa 255/6 o powierzchni 1000 m2 255/7 o powierzchni 961 m2 255/8 o powierzchni 1001 m2 Media prąd, gaz, kanalizacja, woda w odległości 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

19 550 000 zł80 000 m² 244,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

W sercu malowniczych Mazur, w otulinie Welskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000, pośród rzeki Wel o niepowtarzalnym uroku, znajduje się wyjątkowe miejsce Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

451 500 zł4 300 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w Skokowej koło Prusic Na sprzedaż działka o powierzchni 4 3 arów w miejscowości Skokowa, położonej w gminie Prusice (powiat Trzebnicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

269 446 zł1 354 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

TO, na co wszyscy czekali! Działki budowlane na sprzedaż Rydzynki Na sprzedaż działki w Rydzynkach przy ul. Komarowej o powierzchniach ok. 1354 m . W ogłoszeniu prezentowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł66,01 m² 11 846,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 801 997 zł68 m² 26 499,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 000 zł160 m² 9 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż zadbany i pełen ciepła dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Legionowie, na cichym i przytulnym osiedlu domów jednorodzinnych. To miejsce, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

9 355 000 zł31 500 m² 296,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 3,15 ha | mpzp u/p | zaplecze Wrocławia | idealna pod logistykę Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni ok. 3,15 ha (31 500 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 144 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3144 m znajdująca się w miejscowości Grabie w gminie Nowe Miasto. Działka jest w kształcie prostokąta, a jej wymiar to ok. 83m.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67,27 m² 11 134,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje * garaż w hali * balkon * winda * Grunwald - ul. Smardzewska 22, komfortowa przestrzeń do życia Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie wygody dobrze zaprojektowane,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł84,80 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,8m z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 320 m² 33,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj dom z własnym lasem! Duża działka w Chruszczobrodzie 3320 m przy dw796 Marzysz o domu, w którym poranną kawę wypijesz we własnym lesie, a do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł7 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka inwestycyjna niecałe 2 km od morza - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł268,61 m² 2 159,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

3-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy - zabrze Na sprzedaż wolnostojący budynek biurowy o łącznej powierzchni 268,61 m2 (powierzchnia użytkowa 204,32 m2), zlokalizowany w Zabrzu przy ul.