Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

950 000 zł172 m² 5 523,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni użytkowej ok. 117 m2 , (pow. całkowita ok. 172 m2), zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Pod.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40,40 m² 3 712,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Janowice Wielkie. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość natury, świeże powietrze oraz wspaniałe widoki. Zapraszam na prezentację mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kobylec

Kobylec,wielkopolskie

2 100 zł84 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

DO wynajęcia urokliwy dom W pobliżu jeziora kobylec, gmina wągrowiec Najem okazjonalny! Przedmiotem wynajmu jest dom całoroczny o powierzchni 84,00 m. Budynek ogrodzony z bramą wjazdową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz zewnętrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Warszawa, praga południe / saska kępa/ ul. Lizbońska - kawalerka / 27 M2 We speak English Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na Saskiej Kępie przy ul. Lizbońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 014 500 zł4 058 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona, płaska działka do szybkiej zabudowy położona w atrakcyjnym miejscu w Buku. działki obok zabudowane domami wolnostojącymi oraz bliźniakami. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

181 440 zł672 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 704 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł165 m² 34,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

Rezerwacja do 15.05.2026 NAJEM OKAZJONALNY- minimum 1 rok Zgoda na posiadanie niedużych zwierząt domowych. Polecam Państwa uwadze duży, funkcjonalny dom w świetnej lokalizacji. Ulica Robotnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł55,70 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na 2 piętrze o pow. 55,7 m2 do remontu w doskonałej lokalizacji - blisko centrum, na os. Szydłówek Mieszkanie 2-pokojowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament położony w samym sercu Gdańska, przy ulicy Szafarnia. Rozpościera się z niego przepiękny widok na Żuraw i Gdańską Starówkę. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł71,77 m² 5 155,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 71,77 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

9 590 zł2 740 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu przy czynnej linii kolejowej wraz z budynkiem biurowym i małym budynkiem gospodarczym,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł16 735 m² 8,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno budowlana Działka położona w zacisznym miejscu na Wieprzycach ,w rezerwacie dorzecza Warty(terytorialnie podlega pod Gminę Bogdaniec). Oaza ciszy i spokoju. Cena dotyczy całości.

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²660 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duża powierzchnia handlowo - usługowo - biurowa, położona na pierwszym piętrze w bardzo dobrze zlokalizowanym budynku. Lokale od 390 do nawet 1800 m2. Lokal położony we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 415 zł37,02 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Sprzedam Apartament zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 37,02 m , II piętro, z balkonem Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł190 m² 9 468,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:3 435 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę. Jeśli chcesz zrealizować swoje dotychczasowe marzenie o posiadaniu swojego ośrodka rekreacyjnego/agroturystycznego, który będzie się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 140 m² 280,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 615 zł29 347 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| 9 kształtnych parceli o łącznej powierzchni około 2,9 ha. Działki są podzielone na ponad 3000 m powierzchnie. Na dwie z nich wydane są decyzje umożliwiające zabudowę siedliskową.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Szukasz komfortowego domu w doskonałej lokalizacji? Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 140 m , usytuowaną na ogrodzonej działce o powierzchni 496 m . Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,50 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie | 77,50 m | 8. piętro | Ul. Jabłeczna | Tylko u nas! Platinum Square Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 517 275 zł102 m² 34 483,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży apartament w centrum w nowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł190 m² 44,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na wynajem wyjątkowa nieruchomość po stronie Niemieckiej, w miejscowości Bergholz jedynie 20 min jazdy od Szczecina. Stylowo urządzony dom o powierzchni 190 m 2. Do nieruchomości należy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 422 zł67,39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

5 425 zł217 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia magazyn o powierzchni 217 m2 blisko al. Okulickiego i ul. Króla Augusta w Rzeszowie. Magazyn znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

85,50 zł/m²58,08 m² 4 966 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia narożny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 58,08 m , z dużymi witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, zapewniającymi doskonałą widoczność i ekspozycję marki. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł87,10 m² 7 336,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację 4- pokojowego mieszkania na toruńskich wrzosach! Super lokalizacja ,w sąsiedztwie , apteka, szkoły , przedszkola, przystanki mzk, tramwaj, sklepy, żabka , wszelka niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 9 piętrze w wieżowcu na osiedlu Staszica. Lokal składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł39 m² 18 948,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż - jasne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m (w tym piwnica 2,61 m ) położone przy Alei Armii Ludowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 374,20 m² 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Lubniewice perła lubuskiego. Wyjątkowa nieruchomość Z bezpośrednim dostępem do jeziora. Powierzchnia użytkowa: 1374,2 m | Działka: 37 arów | Cena: 2 950 000 zł W sercu malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł50,70 m² 10 532,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 50,70 m2, mieszczącego się na parterze w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł8 364 m² 36,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Jędrychówko, gmina Morąg w powiecie Ostródzkim Pierwsza linia brzegowa Rozlewiska Morąskiego 1,5 km do centrum miasta Morąg Urokliwa działka w prestiżowej lokalizacji na obrzeżach Morąga.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł181,70 m² 4 678,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej dzielnicy Podlesie w Katowicach, przy ulicy Sołtysia. Ta klimatyczna nieruchomość z 1952 roku o powierzchni 182 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł268,44 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na wynajem Kijewo | Szczecin Reprezentacyjny, wolnostojący dom o wysokim standardzie i ogromnym potencjale najmu idealny dla dużej rodziny. Garaż: dwustanowiskowym w bryle budynku +.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł187 m² 5 828,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod inwestycję lub własną różnorodną działalność Oferujemy do sprzedaży piętrowy pawilon handlowo - usługowy , położony na jednej z głównych ulic Piaskowej Góry, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bartąg,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł143,21 m² 11 102,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:717 m²