Nieruchomości

239 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 zł/m²29,90 m² 1 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jastruna 3, tarnów Powierzchnia najmu: 29,90 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 100/4 obr. 109 o pow. 10 680 m2. Cena: 35 zł / m2 + vat (do negocjacji) Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

500 000 zł14 028 m² 35,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Gzin, o powierzchni 1,4 ha, położona w sercu natury, z unikalnym klimatem prywatnego siedliska w otoczeniu lasu. Lokalizacja: gzin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł9 566 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 9 566 m2 - Międzyrzecz, ul. Poznańska Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 9 566 m2, położoną w Międzyrzeczu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

586 630 zł74,54 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł711 m² 84,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Łęg, gmina Kruszyna, o powierzchni 711m. Działka: o pow. 711m wymiary: szer. ok 35,5 i dł.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł630 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych, o pow. od 630m2 do 914 m2, położonych w miejscowości Trzek (gm.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł39,23 m² 5 480,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! mieszkanie W jastrowiu W atrakcyjnej cenie, wyposażone, do zamieszkania lub wynajęcia Zapraszam na prezentację. Bartosz Specjalista ds.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 333 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową w Mętowie (gm. Głusk) o powierzchni 1333 m2. Działka położona w drugiej linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 56m.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł54 m² 10 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kunickiego w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

295 000 zł10 600 m² 27,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 10 600 m2, zlokalizowaną w miejscowości Ostowite, gm. Lipno. Bardzo malownicza okolica, działka w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²95,71 m² 11 485 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal: warszawa, ul. Taśmowa 8 Lokal położony jest na nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się osiedlu mieszkaniowym w Warszawie, przy ulicy Taśmowej 8. Bezpośrednie otoczenie stanowią liczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 555 000 zł379,24 m² 6 737,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:538 m²

Stegna: obiekt Inwestycyjny przy Głównej Trasie na Plażę | 538 m Działki | Potencjał roi Zainwestuj w "bezpieczny beton" w sercu Mierzei Wiślanej. Oferuję nieruchomość o solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 000 zł476,50 m² 6 569 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż duży lokal użytkowy (476,5m) usytuowany przy ul. Bażantów w Katowicach. Jest on częścią budynku biurowo-usługowego. Lokal niemieszkalny oznaczony jako żłobek/przedszkole usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 285 zł49,55 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! wysokie rabaty do zgarnięcia! *** *** *** kupujący nie płaci pcc *** posiadamy wszystkie lokale dostępne W inwestycji! zadzwoń I umów się na spotkanie! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł34,50 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,5 m2, widna kuchnia, łazienka, po remoncie - nowe tynki, ściany świeżo malowane, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 815 zł48,95 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 48,95 m 2 z ogródkiem i szybkim dojazdem do uczelni | Tarnów, ul. Skrzyszowska, osiedle Nowa Pradolina Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 585 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o życiu na wsi? Możesz urzeczywistnić to marzenie kupując działkę w Brenicy. Brenica - wieś królewska położona w gminie Lubochnia w powiecie tomaszowskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł280 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Dom, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokalizację! Sprawdź wirtualny spacer: dom: magazyn/garaż: na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 300 m z dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

28,30 zł/m²106 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie! Lokal o powierzchni 106 m2 znajduje się na pierwszym piętrze z wejściem od ulicy. Media: prąd, woda, ogrzewanie własne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 58m2, zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku z 1999 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł56 m² 40 178,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży apartament o powierzchni 56 m2 z urzekającym widokiem z każdego okna na Wawel w znakomitej lokalizacji Starego Miasta i prestiżowym budynku Angel.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 661 m² 143,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy położoną w malowniczych Angowicach, idealną dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 37 m2 w kamienicy przy ulicy Kołłątaja w Głogowie, osiedle Stare Miasto. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 652 m² 363,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka budowlana z pięknym widokiem. Lokalizacja Nieruchomość położoną w miejscowości Lublewo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139 m² 6 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Na sprzedaż dom w Bałdowie, na obrzeżach miasta Tczewa Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w malowniczej i bardzo pożądanej lokalizacji, zaledwie 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł196,60 m² 4 526,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczy - warsztat z funkcją mieszkalną, o pow. zabudowy 196,60 m2 zlokalizowany w Kozach , ul. Wapienna. Wielkość działki około 3000m2. Cześć gospodarcza na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł974 m² 189,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 974 m2, w Kłosowie, gmina Przodkowo (pow. kartuski). Działka położona w drugiej linii zabudowy (ok. 40m) od drogi głównej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł478 m² 416,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 478 m2 zlokalizowana w Kielcach, na nowoprojektowanym osiedlu Dąbrowa, w pobliżu ul. Warszawskiej. Działka niezabudowana, o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 917 m² 50,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 9917 m z wz 3 min od Suwałk, przy trasie Via Baltica! Wyjątkowa okazja dla inwestorów i przedsiębiorców szukających miejsca o ogromnym potencjale komercyjnym Na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wojnowice działka budowlana z koncepcją. Inwestycja z koncepcja zabudowy dla 2 działek budowlanych po 1000m2 każda. Wymiary 25m x 40m. Dojazd drogą szutrowa , aktualny miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy kameralny charakter, nadmorską lokalizację i realny potencjał najmu - ta oferta zasługuje na uwagę. Villa Nautica to butikowy projekt obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł56,60 m² 10 229,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Mieszkanie wyposażone w klimatyzację! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł1 642 m² 349,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 16,42 ara , zlokalizowana w miejscowości Luborzyca, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Działka nachylona w kierunku północnym, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł2 108 m² 149,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2108m2 wymiary ( 70 m x 29 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Parterowy lokal z witrynami o pow. 75 mkw znajdujący się w okolicach ul. Wałbrzyskiej Wrocław- krzyki Południe (klecina). Wejście z ulicy z 2 miejscami parkingowymi przed.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł48,10 m² 8 814,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Olsztyn, ul. Dworcowa 10 Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Olsztynie przy ul. Dworcowej 10, na V piętrze w wieżowcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł121 m² 37,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Wejherowskiej w Poznaniu (jeżyce). Dom świeżooddany i wykończony pod klucz. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 394 m² 47,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o wymiarach 42 x 32 m , położoną w miejscowości Gorzyczki. Cena: 69 000 zł Najważniejsze atuty: bezpośredni wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu na sprzedaż 1.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł159,33 m² 2 071,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

W ofercie sprzedaży bardzo ładnie położony dom w miejscowości w Drezdenku w województwie lubuskim. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie innych budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 300 m² 430,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż wrocław świniary Tylko u nas. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1300m2 z przeznaczeniem (zgodnie ze Studium Uwarunkowań.