Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 000 zł1 100 m² 254,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną pod Wieliczką w miejscowości Chorągwica. Powierzchnia działki wynosi 11ar jest w kształcie prostokąta[ 30x37] Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł314 m² 5 891,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości, która zapewni komfort, funkcjonalność i możliwość prowadzenia własnej działalności? Ta niepowtarzalna oferta zlokalizowana w Przylepie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł153,20 m² 6 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł57 330 m² 78,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:57 330 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5880 Kategoria: kompleks obiektów produkcyjno-magazynowcyh Lokalizacja: chojnów Powierzchnia działek: 5,7 ha Dojazd: droga asfaltowa opis Na sprzedaż kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 600 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępa wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5 600m2 z własnym zbiornikiem wodnym. Nieruchomość znajduje się tuż obok głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

14 625 €2 250 m² 6,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe i produkcyjne Z przyjemnością oferujemy wynajem budynku magazynowo produkcyjnego o łącznej powierzchni 3000 m , który obejmuje również część.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł54,04 m² 1 424,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 5 zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł181 m² 9 337,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej wykończony w 2014 roku, położony w Giebułtowie, w bliskiej odległości od Krakowa o powierzchni użytkowej 181m2, na 4a.

Szczegóły ogłoszenia

1 468 800 zł203 494 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 20.3494 ha.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 148 m² 65,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w Kątach Czernickich Gmina Strachówka | Powiat Wołomiński Idealne miejsce na budowę domu lub inwestycję długoterminową Na sprzedaż oferujemy starannie wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 074,74 m² 4 187,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 496 m²

Oferujemy Państwu budynek restauracyjno - hotelowy o charakterze dworkowym, położony w Gostyninie w pobliżu rezerwatu przyrody Dybanka. Działka ma aż 3496m2. Pow. użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł940 m² 287,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jedna z ostatnich działek blisko kanału Noteckiego, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł123,85 m² 5 078,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 123,85 m z możliwością podziału na dwa osobne mieszkania w Jarosławiu. Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 123,85 m , położone na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Estaton ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z narożnym ogrodem o powierzchni 78 m2 oraz 3 miejscami postojowymi położone w Zaczerniu obok Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł41,02 m² 11 214,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Młode Miasto w Gdańsku to dziś w pełni funkcjonująca, dynamiczna część centrum nie projekt na przyszłość, ale realnie działająca lokalizacja. Kupujesz gotowy produkt w sprawdzonej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²12,60 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 12,60 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 340 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w Twardowicach gmina Bobrowniki. Powierzchnia 1340m2, kształt trójkąta, wymiary 52x54x62. Działka usytuowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł59,70 m² 6 448,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż | 2 pokoje | 53,3 m + piwnica | ul. Królewiecka, elbląg | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 100 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Jeziorem Grabnik Grabnik, gm. Stare Juchy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2100 m , położona w malowniczej miejscowości Grabnik, w gminie Stare Juchy,.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²135 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Urządzony lokal biurowy bez odstępnego w centrum miasta! Nieruchomość: oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 135 m , zlokalizowany na II piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 996 zł44,13 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł389,40 m² 3 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w bardzo oryginalnej bryle z 2005 roku. Budynek mieszkalny jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 300,52m2. Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł98,50 m² 8 527,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Nowe Domy z Prywatnymi Ogródkami oraz dwoma miejscami parkingowymi Blisko Krakowa zaledwie 10 min do Bronowic brak pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera brak prowizji dla pośrednika pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 061 640 zł265 410 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zmiana ceny, obniżamy! Nieruchomości rolne z potencjałem - zainwestuj w przyszłość! Odkryj malownicze tereny w województwie zachodniopomorskim i zainwestuj w działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł103 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 103m2, piętro 1/2 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Wylot, stare Włochy. Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł993,22 m² 503,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuj działkę położoną w samym centrum Szczawnie Zdroju. Działka idealna pod inwestycję, istnieje możliwość wybudowania budynku wielorodzinnego lub hotelu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł90 m² 10 877,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Przestronny dom Z ogrodem W szczucinie - blisko centrum! Nowa, niższa cena! Nie przegap okazji! - Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok.110 m2 + ok. 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo produkcyjna o powierzchni 1000m2 z dostępem do suwnicy o udźwigu 5 ton Wysokość do belki suwnicy 7,2m Hala o konstrukcji stalowej o wysokości 11.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, o powierzchni użytkowej 50,8 m z dodatkową piwnicą 6,2 m , łącznie 57 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł50 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na 14 piętrze w 25-piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2001 roku, na parterze recepcja i ochrona. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - otwartej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł52 m² 20 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe mieszkanie premium z dwoma balkonami na Warszawskim Grochowie. Na sprzedaż oferuję niezwykle eleganckie, przestronne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 419 m² 176,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! działka rolna 1419 m2/kunice/dolnośląskie Na sprzedaż działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł57,53 m² 8 673,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego do remontu przy ul. Wojska Polskiego. W skład nieruchomości wchodzi: -salon z wyjściem na balkon , -pokój, -pokój, -pokój, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 944 m² 108,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy, usytuowany w pięknej, spokojnej miejscowości Jastrzębie. Powierzchnia działki 2944 m , powierzchnia budynku ok. 400 m. Tylko teraz I U nas Tomasz   .

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Giże,warmińsko-mazurskie

110 000 zł1 851 m² 59,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Giże, gmina Świętajno, działka budowlana 1851 m2, z dostępem do wspólnej plaży przy brzegu jeziora Dudeckiego, na terenie Mazur Garbatych; przedstawiamy Państwu, ofertę atrakcyjnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł64,50 m² 14 574 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium * w ofercie również inne metraże * Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86,34 m² 12 740,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W przypadku decyzji zakupu nieruchomości do końca Maja. Cena 1 199 000zł -> 1 100 000 zł Dwupoziomowy apartament z delikatnym widokiem na morze i latarnię przestrzeń, która robi wrażenie od.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, nowe, 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Papierni Prądnickich. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, oddzielną sypialnią, przedpokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,30 m² 9 034,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu piękne słoneczne mieszkanie o pow. 66,30m2 wraz z przynależną piwnicą o pow. 10,1m2 w bardzo bliskim sąsiedztwie centrum Rzeszowa. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł50,07 m² 18 953,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa Grobla apartament w Śródmieściu Gdańska gotowy do wejścia. Atuty: apartamentowiec z 2019 roku 5 minut spacerem do Motławy w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz.