Nieruchomości

238 560 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Głogów, stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł109,77 m² 5 912,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

NA sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 109,77 m2 W centrum tułowic przy ul. Porcelanowej. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - bardzo dobrze rozwinięta miejska przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł81 m² 38 271,60 zł/m²

 

Piętro:6/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wprestiżowym obiektu Towarowa Towers Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rączna,małopolskie

1 010 000 zł104,24 m² 9 689,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży zadbanego mieszkania mieszczącego się na obrzeżach miasta. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²250 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu dużego lokalu użytkowego o pow. 250 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca kolejowego Nowa Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł6 264 m² 14,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, zielona działka położona w miejscowości Dobrzanów w gm. Skórzec pow. siedlecki. Jeżeli szukacie Państwo ciszy, spokoju, kontaktu z naturą to ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 550 zł47,94 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Spalskiej 58 W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 47,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 399 m² 54,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Popowie- letnisku gminie Somianka o powierzchni 2399 m2 , oznaczona literą Bz - przeznaczenie rekreacyjno - wypoczynkowe. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 344 zł63,01 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

760 000 zł111,50 m² 6 816,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Skrajny budynek w zabudowie szeregowej jednorodzinny w pięknym cichym zielonym miejscu w Centrum Stanowic z dojazdem asfaltowym Niedaleko sklepy, komunikacja miejska , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy na dużym osiedlu, usytułowany na parterze budynku 4 kondygnacyjnym. Powierzchnia użytkowa 75m2. Duże witryny, okna pcv. Na podłogach panele, toaleta w terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 752 m² 9,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni ponad 1 h w miejscowości Chojnik, gmina Gromnik, województwo Małopolskie w cenie 100000 zł. Dojazd do działki droga polną. Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł45 m² 15 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:812 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny domek położony w miejscowości Jurowce, z szybkim i wygodnym dojazdem do Białegostoku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł780 m² 447,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 7,8ara i wymiarach 27/29m. położona w Rącznej, gmina Liszki, pow. Kraków, woj. Małopolskie. Działka płaska, widokowa, położona w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 792 zł44,76 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 706 zł47,34 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pierwszych 10 apartamentów w promocyjnej cenie 15 000 pln brutto/m2! Osiedle Amber Apartments usytuowane zostanie przy ulicy Westerplatte 18 w cichej lokalizacji w Międzywodziu,.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł59,35 m² 5 678,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2 zlokalizowane na VII w X piętrowym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 804 zł111,27 m² 12 490,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Oferta bezpośrednia od dewelopera Kupujący jest zwolniony z podatku 2% pcc - zakup na rynku pierwotnym Marzysz o większej przestrzeni i spokoju, a jednocześnie chcesz mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²100 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro w sercu miasta zaprojektuj przestrzeń pod swój biznes Szukasz biura, które będzie wspierać rozwój Twojej firmy od pierwszego dnia? Wybierz nowoczesną przestrzeń w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Sprzedaż nr oferty : sldoc8760 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, tarninów powierzchnia: 65 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 960 zł52,70 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w pasie nadmorskim w miejscowości Sarbinowo! Sarbinove to nowoczesne osiedle apartamentowe zlokalizowane jedynie 190m od plaży polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

8 251 zł223 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo-biurowo-usługowy o pow. 223 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze w Domu Handlowym Gracja. Obiekt monitorowany i strzeżony, z własnym parkingiem. Lokalizacja dh.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,60 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Lokal stanowi idealne połączenie funkcjonalności z możliwością komfortowego odpoczynku w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł84,20 m² 12 410,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przedwojenne piętro willi | 84,2 m | 3,3 m | Ogród 200 m | Garaż | 2 piwnice | 1938 r. Na sprzedaż wyodrębniony lokal mieszkalny o powierzchni 84,2 m , zajmujący całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 630 m²

Nieruchomość inwestycyjna - 2,86 ha | funkcja przemysłowo-usługowa | gmina Janów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w gminie Janów, woj. śląskie, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł259,61 m² 4 811,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom z wolnostojącym garażem na sprzedaż w Łebie -wyjątkowa inwestycja! Szukasz domu nad morzem, który może pełnić funkcję zarówno rodzinnej rezydencji, jak i gotowej inwestycji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży 4 działki w Toporowicach, w kształcie prostokąta, 3 działki o pow. od 1000 do 1500 mkw, jedna działka z tyłu z prywatnym mostkiem o pow. 4000mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zygmunta Starego! Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się salonu, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

21,64 zł/m²134 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: centrum Suwałk przy ul. Konopnickiej, w budynku usługowo-mieszkalnym. Duża przestrzeń oferuje niezliczone możliwości adaptacji według własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł475 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 668 m²

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany przy drodze krajowej nr 92. Lokalizacja: genowefa, gm. Krzymów nieruchomość zlokalizowana w bliskiej lokalizacji drogi krajowej nr 92 (trasa.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł28,01 m² 14 959 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Atuty: * mieszkanie po remoncie - gotowe do wprowadzenia * budynek z 1945 roku - solidna konstrukcja i kameralna zabudowa * niskie koszty utrzymania * świetna lokalizacja blisko centrum * dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,40 m² 19 163,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61 000 m² 5,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż dużą działkę rolną położoną w miejscowości Kaczory, gmina Wiśniew, powiat siedlecki woj. mazowieckie. Nieruchomość składa się z 5 działek: 88, 237, 303, 304.