Nieruchomości

239 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

15 000 000 zł870 m² 17 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:300 m²

Inwestycja premium z natychmiastowym, wysokim dochodem Nieruchomość od razu gwarantuje stabilny przychód i bezpieczeństwo inwestycji, gdyż jest w całości wynajmowana. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł54,40 m² 8 270,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni 54 m2 na Polance. W skład mieszkania wchodzi: * salon * sypialnia * oddzielna kuchnia * łazienka * przedpokój * pokój na piętrze Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł6 315 m² 249,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,2 ha, z czego 6 315 m przeznaczonych jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 023 m² 210,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 10,23 ara w kształcie nieregularnym w Czernichowie, gm. Czernichów, pow. Kraków woj. Małopolskie. Działka płaska, położona w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł1 188 m² 526,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.066450, 20.963194 Bobrowiec, gmina Piaseczno, ul. Brzozowa, numer ewidencyjny 96/43 Media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:328 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł44,71 m² 13 531,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To kameralne osiedle położone w Dziwnowie nad Morzem Bałtyckim. Inwestycja otoczona jest uroczym sosnowym lasem, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim Położenie gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 667 zł90 m² 11 796,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie - jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Optima, prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia. Lokal znajduje się na 1 piętrze zadbanej ocieplonej kamienicy w Cieplicach - ul Bohaterów Września. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie w trakcie generalnego remontu , które będzie wyposażone w podstawowe meble by zamieszkać :) W kuchni zabudowa meblowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 4. piętrze budynku przy ul. Czarna Droga w Trąbkach (powiat garwoliński). Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części Świętej Katarzyny idealna propozycja dla osób szukających komfortu, bezpieczeństwa i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł1 490 m² 9 731,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 495 m²

Dom Weselny Omega Dom Weselny Omega to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wesela oraz wszelkich imprez okolicznościowych, położony w Grzybowie 500 metrów od Morza Bałtyckiego, otoczony pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł197,18 m² 3 118,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal Z dużymi możliwościami adaptacji dąbrowa tarnowska - centrum! Nieruchomość stanowiąca lokal niemieszkalny - użytkowy, położony na pierwszym piętrze budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 700 zł33,50 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stegna Park II - Twoje miejsce nad morzem lub inwestycja z potencjałem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnej inwestycji Stegna Park II - zlokalizowanej zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 336 m²

Na sprzedaż połowa domu z dużą działką Nowy Targ, gmina Stary Targ, woj. pomorskie "to twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy " Zamienię na mieszkanie 2 pokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Tylna

Recz,zachodniopomorskie

119 000 zł33 m² 3 606,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowo - usługowy o pow. 33 m2 do niegdyś działający jako lodziarnia w centrum miasteczka. Lokal składa się z sali sprzedaży, sali produkcyjnej, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł129 m² 54,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Skrajny dom w zabudowie szeregowej, powstałej w 2020r., na ul. Winnickiej w Wieliczce. Możliwość najmu od lutego. 2026r. Na powierzchnię domu składają się: - 4 duże pokoje, - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł5 395 m² 125,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z zabudową, położona w Pawłowicach. Powierzchnia działki wynosi 5031 mkw., a łączna powierzchnia zabudowy to 364 mkw. W skład zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - o powierzchni 15 m, 50 m, 100 m, 150 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - toalety oraz aneks kuchenny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal zlokalizowany jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. To doskonale skomunikowana część miasta, w pobliżu której.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Dłużki

Dłużki,warmińsko-mazurskie

490 000 zł4 965 m² 98,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:813 m²

Przedmiotem oferty jest działka o pow. 4965m2 zabudowana budynkami produkcyjno- magazynowymi (tartak) w miejscowości Dłużki na Mazurach (gm. Gietrzwałd). Działka o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 080 zł48,25 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania łączącego w sobie mistrzowską lokalizację, ekologię i komfort życia ? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie blisko centrum w Szamotułach! Termin oddania inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

845 900 zł67,69 m² 12 496,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie | 68 m | loggia | garaż | komórka 9 m Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni niespełna 68.

Szczegóły ogłoszenia

1 509 360 zł18 867 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki w kształcie prostokąta, bezpośrednio z sobą sąsiadujące, położone w sąsiedztwie lasu, w niewielkiej odległości (ok. 15 km) od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 295 zł43,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 900 zł58,24 m² 11 244,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym ogrodem_osobne wejście_mieszkanie skrajne w zabudowie szeregowej_miejsce Postojowe ul. Rumiankowa_święta Katarzyna_2 km do granic wrocławia_pkp do Centrum 10 min. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł15 946 m² 41,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów. Działka o powierzchni 15946 m2, o wymiarach: 370 m x 25 m. Zlokalizowana wzdłuż drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Unin

Unin,zachodniopomorskie

845 000 zł130 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 585 m²

Ofertą sprzedaży jest: 1. Segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej według oświadczenia właścicieli 130 m2. Parter - salon, kuchnia połączona z jadalnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

23,50 €/m²150,90 m² 3 546 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 150,90 m2 brutto, który znajduje się on na bliskiej Woli. Powierzchnia netto lokalu to 142,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 557 m² 200,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Z nami kupisz bezpiecznie. Fajna działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Skrzeszew. Wieś Skrzeszew znajduję się w gminie Wieliszew w powiecie Legionowskim. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 694 m² 109,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1694 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej miejscowości Żelichowo, blisko miejscowości nadmorskich. Jest to wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²578 m² 34 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny obiekt biurowo-usługowy na wynajem - sopot Oferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł46,09 m² 6 940,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe, wysokie mieszkanie z dużą oddzielną kuchnią przy ul. Śniechowskiego w Zgierzu. Funkcjonalne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe 46,09 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 980 zł42,12 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 000 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko las moim sąsiadem Zapraszamy na prezentacje budowlanej działki w otulinie lasu w uwielbianej przez turystów Wysowej-Zdrój Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł19,60 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, przedzielonych ogólnodostępnym korytarzem klatki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 383 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o nr geodezyjnym 347/6 o pow. 3383 m2, zlokalizowaną w miejscowości Głęboczek, położonej w odległości 12 km od Czaplinka oraz 13 km od Złocieńca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 656 zł52,73 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania z widokiem na Odrę bezpieczeństwo, wygoda i wyjątkowa lokalizacja! Komórka lokatorska oraz parking w cenie! Wszystkie lokale są funkcjonalne, jasne i nowoczesne.