Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

71,11 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Leach & Lang ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu klimatycznego biura położonego w urokliwej, historycznej willi otoczonej pięknym, zadbanym ogrodem przy ul. gen. Józefa Chłopickiego.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł35,07 m² 21 243,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Warszawa, powiśle - ul. Fabryczna 4 Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,07.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł18 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje nowoczesne i w pełni umeblowane studio o powierzchni ok. 18 m w prestiżowym kompleksie przy ul. Wiktoryn 6a w dzielnicy Włochy w Warszawa. Studio zostało.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,90 m² 4 914,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

! tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,70 m² 7 559,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,7 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bałuckiego 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Krakowa - Krowodrza Górka. To propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 374 m² 224,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Imperium ma do zaoferowania na sprzedaż Państwu działkę budowlaną, która znajduje się w Nowym Sączu w okolicach ulicy Węgierskiej. Działka jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł750 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie , moja oferta to świetna okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł327 m² 10 703,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Osielsko,kujawsko-pomorskie

725 000 zł105 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Osielsku.

Szczegóły ogłoszenia

58,51 zł/m²37,60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca, które naturalnie przyciąga klientów i wzmacnia wizerunek Twojej marki? Ten lokal w samym sercu Olsztyna to przestrzeń, która daje realne możliwości rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł91,02 m² 6 580,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 poziomowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł612 m² 2 450,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 410 m²

Nieruchomość handlowo-usługowa zlokalizowana w Hajnówce w sąsiedztwie osiedla bloków mieszkalnych, stacji paliw i sklepu Biedronka. Działka o powierzchni 2410m( użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

32,22 zł/m²90 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na wynajem lokal handlowo usługowy o pow. ok 90 m2 znajdujący się w centrum Swarzędza. Bardzo dogodna lokalizacja - w sąsiedztwie gabinety medyczne oraz punkty handlowo usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł149 m² 9 328,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom Z dwustanowiskowym garażem - zabawa k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w standardzie premium , który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł95 m² 6 189,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Domu nad jezioremz Z prywatną plażą Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej stanowiąca lokal nr 1 zlokalizowany w budynku posadowionym na działce graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł3 429 m² 524,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla inwestora nieruchomość W zimowej stolicy polski! Ponad 3400m2 nieruchomość Z pozwoleniem na 16 widokowych apartamentów szacowany pum - 819m 2 idealny punkt na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 584 000 zł160 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż przedstawiamy budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie grupowej zlokalizowany w miejscowości Kamień Pomorski. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej okolicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł98 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie W nowoczesnym stylu osiedle zamknięte top lokalizacja Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie , położone.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,30 m² 6 906,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 33,3 m , położona na czwartym piętrze w centrum miasta, przy ul. Wyszyńskiego w Myszkowie. Mieszkanie w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 050 000 zł154 m² 13 311,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących w otoczeniu jezior, lasów i pól Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego projektu deweloperskiego położonego w samym sercu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania o powierzchni 110m2 zlokalizowane na drugim piętrze pięknej Kamienicy przy ulicy Jana Faski w ścisłym centrum Chorzowa.Obecnie mieszkanie wynajęte, przygotowane, umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 900 zł180,50 m² 7 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom jednorodzinny / inwestycyjny | gm. Baranów | 180 m | działka 3700 m Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w okolicy Baranowa ( teren nie objęty inwestycją cpk ),.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł66,16 m² 113,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament położony na 5 piętrze w Aloha Residence, w pobliżu Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,51 m² 7 857,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowocześnie zaaranżowany lokal mieszkalny w nowo wybudowanym budynku na osiedlu stokor vip w Ustce. Osiedle stokor vip apartamenty - to przestrzeń pełna zieleni, to kompletna oferta komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - po generalnym remoncie, - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 095 zł61,59 m² 18 575,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,59 m , usytuowane na ósmym piętrze, z ekspozycją zachodnią, która napełnia wnętrza ciepłym, popołudniowym światłem. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

35,66 zł/m²165,47 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu na wynajem idealny lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze w kameralnym budynku przy ulicy Jana Polskiego w Środzie Wielkopolskiej o powierzchni całkowitej 165,47.

Szczegóły ogłoszenia

9 094 400 zł12 992 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - swornegacie. Lokalizacja: swornegacie to prężnie rozwijająca się piękna kaszubska miejscowość, wczasowo turystyczna w gminie Chojnice. Swornegacie położona jest nad dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł222 m² 1 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 996 m²

Biuro nieruchomości bmc ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka zlokalizowanego w miejscowości Sieraków Śląski, powiat lubliniecki, przy ul. Długiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 998 zł205 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajmu halę o powierzchni całkowitej ok 205 m kw. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali głównej o powierzchni ok 205 m kw o wymiarach: długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

| do sprzedania bardzo ładnie położone działki w Radziszowie. Działki o powierzchni 10 a każda działka, sprzedawana w cenie 260000/działka. Nieruchomość nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 900 zł200,70 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 zł/m²500 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala typu blaszak.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 345 m² 234,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ładna, kształtna( z wjazdem od strony północy), działka budowlana położona w otulinie lasu, częściowo zadrzewiona. Dodatkowym atutem jest cisza i spokój oraz sąsiedztwo nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

32,26 zł/m²124 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 124m2 hala warsztatowo - magazynowa - bieńczyce/kocmyrzowska! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 3 minuty do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój po generalnym remoncie z dużym balkonowym oknem usytuowany w suterenie w domu z lat 80-tych, wynajem idealny na mieszkanie ewentualnie na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł227,50 m² 2 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom W skrzyszowie 160 M , 14 ar 565 000 zł oferta na wyłączność tylko U nas! Na sprzedaż dom o powierzchni 160 m położony na dużej działce 14 arów w Skrzyszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł143 m² 16 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom W stylu śródziemnomorskim dla rodziny Projekt Architektoniczny | Wyjątkowy design | Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38 m² 14 605,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w topowej lokalizacji Gdańska Przymorze. To propozycja, która idealnie wpisuje się w strategię inwestycyjną pod wynajem zarówno krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,59 m² 4 274,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920