Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 500 000 zł7 548 m² 463,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł61,50 m² 6 991,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,50 m2 przy ul. 3'go Maja w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na III piętrze, w pięciopiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł80 m² 4 337,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:261 m²

Dom częściowo do remontu w doskonałej lokalizacji, kilkadziesiąt metrów od płyty rynku w Zatorze. Idealny temat pod wynajem krótkoterminowy. Lokalizacja: zator to świetny punkt wypadowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,99 m² 7 944,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 106,99 m (powierzchnia użytkowa: 83 m ), położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie wykończone 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2 położone na dzielnicy Węglin Południowy, usytuowane na 4 piętrze z 5 w bloku z 2024 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł598 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 598 m2, położona w Hajnówce , przy ulicy Botanicznej. Kształtna działka, sucha. W otoczeniu znajdują się domy w zabudowie jednorodzinnej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł43,70 m² 2 723,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie do remontu Świebodzice ul. Bolesława prusa Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,70m2 w Świebodzicach,ul.B.Prusa Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł192 m² 6 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:625 m²

** Wyjątkowa nieruchomość w Braunlage sercu malowniczego Harzu ** Na sprzedaż przestronny, klimatyczny dom o powierzchni 192 m , położony na działce o pow.625 m w uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 600 zł114,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł143,67 m² 6 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Do sprzedania duży bliźniak o powierzchni 143,67 m2 w Chrzanowie Małym. Budynek znajduje się w kameralnym miejscu z widokiem na jezioro, stawy. Cisza spokój. Kameralna okolica, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 805 m² 415,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta tylko dostępna W osssa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1805 m położoną w miejscowości Dobrzewino, gmina Szemud, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł112,20 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1100 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł106,16 m² 6 113,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł135,59 m² 6 032,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 200 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse przestawia ofertę sprzedaży działki budowlanej. Do sprzedaży działka budowlana - położona w miejscowości Gierałtów, w Gminie Nowogrodziec. Spokojne miejsce w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

81 900 zł810 m² 101,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 450 m² 28,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 773 m²

Bardzo atrakcyjny obiekt o funkcji magazynowo-produkcyjno-usługowo-biurowej zlokalizowany przy trasie nr 91, 3 km od centrum Gdańska w bliskim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiejskiej i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul.Biskupia. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

55,91 zł/m²220 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończenia;.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Prezentujemy Państwu nowy budynek w Kup, położony około 20 minut od Opola. Budynek piętrowy w stanie surowym zamkniętym, mieści się na 2, 7h terenie z trzema prywatnymi stawami,.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł146,60 m² 25 170,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Bezpieczne transakcje wspieramy polisą oc.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W OSSA NIERUCHOMOŚCI Jeśli szukasz nieruchomości, która robi wrażenie i jednocześnie gwarantuje wartość to oferta, obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250m2;.

Szczegóły ogłoszenia

264 220 zł1 201 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - cicha i spokojna okolica; - media obok działki; - płaski teren; - w sąsiedztwie domy jednorodzinne; - 10 działek do wyboru. Lokalizacja: działki położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł39,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł72 m² 2 486,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie spokojny, słoneczny poranek Siadasz na tarasie z filiżanką kawy, cisza, śpiew ptaków i zieleń wokół. Bez hałasu, bez spalin tylko Twój własny kawałek przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł1 420 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1420 m2 (nr 1) w mpzp oznaczona jako 52 mnu, tereny mieszkaniowo-usługowe - maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej i usługowej - 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,50 m² 6 846,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu III przy ul. Kiepury. Bardzo dobra lokalizacja, z bliskim dostępem do przychodni, komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł294,50 m² 16 638,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Luksusowy dom w rytmie świadomego designu W jednej z najbardziej pożądanych części Złotna, powstał dom, który redefiniuje pojęcie luksusu. To architektura, w której design.

Szczegóły ogłoszenia

60,92 zł/m²32,83 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Solida nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia idealny na salon fryzjerski. Przygotowany do wejścia i wyposażony w niewielką recepcje oraz 3 stanowiska fryzjerskie + 1 myjka. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - korzystaj z tej wyjątkowej okazji! Dodatkowo oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, które ułatwi Ci sfinalizowanie zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł882 m² 470,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki o pow 882 m2, znajdującej się przy Ul. Gryczanej w Oleśnicy , obręb Lucień. *Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy* marzysz o swoim domu * to.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 629 zł108,07 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 046 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł63,36 m² 18 623,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Przeworska, warszawa, praga-Południe (grochów) najważniejsze informacje: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 60,30 m - Piętro: 4 z 6 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 3 działek położoną w miejscowości Kotowice, gmina Żarki, powiat myszkowski, woj. Śląskie. Zabudowa: stodoła murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stefanowo - ul. Powszechna - zapraszamy - świetne miejsce do życia, wygodne połączenie z Warszawą czy Piasecznem i samochodem i kilkoma autobusami. Ceny domów rozpoczynają się od.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł13 900 m² 118,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1 ha 39 arów położona jest w Bielsku- białej na skrzyżowaniu ulicy Barkowskiej i Dusznickiej. Działka ma symetryczny kształt zbliżony.