Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 350 000 zł350 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 259 m²

Bez prowizji od kupująceego. Oferujemy Państwu do sprzedaży dom oddany do użytku w 2010r., pięknie położony w miejscowości Skarbka, gmina Bałtów. Działka o pow.2,13 ha - dwa nr.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,25 m² 11 378,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż Słoneczny apartament 2 pokojowy z ogrodem, kilka kroków od plaży w Ustroniu Morskim, w spokojnej okolicy - 100 metrów od plaży, przy ul. Bolesława Chrobrego. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Z dużym potencjałem Przedstawiam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 50m2 m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 1700 m2. Rozkład pomieszczeń : -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 51,25 m z balkonem usytuowane na drugim piętrze w bloku, zlokalizowane na osiedlu Piastów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla rodziny 2+2 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze. Lokal posiada prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w Rybniku o powierzchni 85 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Ten obiekt wykonany jest z cegły, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 956 167 zł142,81 m² 20 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowo-handlowy 142,81 m | Parter | Orłowo Square *lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

45 000 zł300 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Spełnij marzenie o własnym ogrodzie - działka rod z oczkiem wodnym gotowa do relaksu i upraw. Na sprzedaż działka rod o powierzchni 300 m , położonej na terenie Rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł45,30 m² 16 556,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 45,3m2 znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej 14a w Olsztynie. Lokal znajduje się na I piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 125m2, 2 sypialnie, duży taras, zamknięte osiedle, basen, mokotów budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł37,70 m² 7 159,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, w bloku na 1 piętrze, w ścisłym centrum miasta - al. Niepodległości 122 w Tychach Znajoma architektka przygotowała dla nas projekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł10 372 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 372 m²

Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 10 372m2 na terenie dzielnicy przemysłowej miasta z istniejącą zabudową produkcyjno-usługowa. Nieruchomość posiada dostęp do podstawowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 498 000 zł286 m² 12 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż, budynek usługowo- handlowy nad morzem ( tylko 300 m od morza), jarosławiec, ul. Bałtycka, 3.498.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-handlowy położony w absolutnie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł6 669 m² 11,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę gruntu położonej w Kaczorowie tuż nad krajową 3. Działka o powierzchni 6669mkw, lekko nachylona, w kierunku zachodnim, koszona na bieżąco. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł99 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 99 m na zamkniętym osiedlu przy ul. Kmicica 2 na łódzkim Janowie. -Nieruchomość- na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Stary Rynek

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom/kwatery pracownicze - kruszwica, centrum Komfortowy dom dla pracowników | Gotowy do zamieszkania | Duża działka Podstawowe informacje: lokalizacja: centrum Kruszwicy Typ: dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł20 173 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę dzierżawę dużego terenu komercyjnego położonego w Częstochowie przy ul. Łukowej, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk46. (Nr ewid.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 912 zł36,05 m² 13 035,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

66 apartamentów ze starannie zaprojektowanymi częściami wspólnymi oraz udogodnieniami takimi jak przestrzeń coworkingowa, strefa spa czy rowerownia. Stylowe wnętrza, nadmorski klimat i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,99 m² 6 817,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wchodzisz i mieszkasz! Super mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego - do wprowadzenia od zaraz. KB Nieruchomości przedstawia Państwu 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 663 415 zł244,35 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 244,35 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w sercu Białegostoku, ul. Białówny Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51m , zlokalizowane w samym sercu Białegostoku, przy ul. Białówny.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł35,85 m² 34 030,68 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne, funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie z aneksem kuchennym, wydzieloną sypialnią i balkonem w prestiżowej inwestycji Mennica Residence! Idealna lokalizacja! Tylko u nas! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł65,10 m² 13 026,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35,23 m² 9 083,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliżniaczej położony przu ul. Michałowo w Poznaniu. Nieruchomość ogrodzona, zagospodarowna, brama otwierana na dwie strony, miesce na trzy samochody.

Szczegóły ogłoszenia

297 600 zł43,13 m² 6 900,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkane płock, słodowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,13 m , zlokalizowane na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym. Idealne zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zielonki,małopolskie

1 100 000 zł5 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka siedliskowa w miejscowości Zielonki. Działka płaska, o pow. 55 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: 25m / 220m , położona w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 700 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone w urokliwej miejscowości Worliny, w sercu województwa warmińsko-mazurskiego. Szczegóły oferty: teren do zagospodarowania: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²32 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęci w centrum Zabrza przy dworcu pkp z ruchliwą ulicą do dowolnej działalności. Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

99 630 zł500 m² 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** udział W drodzę gratis! *** Biuro Nieruchomości Sudety prezentuje wyjątkową inwestycję obejmującą 50 widokowych działek budowlanych położonych w miejscowości Barcinek, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 260 m² 35,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlano-usługowo-rolną o pow. 42,60 ar. Zgodnie z planem zagospodarowania część działki ok. 20 ar to tereny oznaczone mu z przeznaczeniem podstawowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 552 m² 146,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 8552 m2 w Bronisławowie koło Błonia. Na działce stary drewniany dom mieszkalny (ok 70 m2) i murowana stodoła (ok 100 m2). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 088 m² 98,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Expander posiada w swojej ofercie działkę w Koziegłowach, w spokojnej dzielnicy Rosochacz. Powierzchnia: 1087 m2 Nr ewid.: 2569/6 Szer. od frontu : ok. 27.5 m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 149 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki budowlane w Iwicznie, w otoczeniu natury, lasów i jezior. W miejscowości Iwiczno, położonej w gminie Kaliska w powiecie starogardzkim, znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 217 m² 133,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka z linią brzegową o powierzchni 5217 m2, objęta Miejscowym Planem Zagodpodarowania Przestrzennego. Najważniejsze cechy oferty: - działka o wymiarach 65 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 557 zł28,03 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł267 m² 5 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Dom marzeń dla tych, co nie lubią się tłoczyć! - Gdzie? W miejscu, gdzie śpiew ptaków zagłusza Twojego szefa z Teamsa. - za ile? 1 500 000 zł (ale kto nie lubi się targować?) - wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł273 m² 5 677,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Nowoczesna rezydencja dla wymagającego klienta komfortowo wykończona w wysokim standardzie. Osiedle ,park szklary" k/lubina. Na część dzienną o pow. 62m 2 (która jest przeszklona przez całą.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 393 m²

Sułkowice - stary, drewniany budynek mieszkalny usytuowany na dużej 44 arowej działce w większości leśnej dochodzącej w pobliże rzeki Wieprzówki. Dom do kapitalnego remontu, ale dobrze że.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł79,30 m² 7 314 zł/m²

 

Piętro:9/10