Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 469 zł2 134 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia teren zlokalizowany w Koniecpolu przy ulicy Kolejowej , położony na działce o numerze geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 457 zł117,14 m² 1 930 457 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Uwaga: w naszej ofercie również inne powierzchnie! Kamienica powstała w 1895 roku. To budynek pięciokondygnacyjny, a w jego bryle zaakcentowane są 3 wykusze zwieńczone w linii.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł4 300 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość przy drodze wojewódzkiej nr 982 (szczucin-jaślany) - ok. 4km od rynku W szczucinie. Oferujemy do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 0,43ha, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²44 m² 1 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na piętrze budynku biurowo usługowego w południowej części Skierniewic. Jedno pomieszczenie biurowe o łącznej powierzchni 44m.kw. pomieszczeniu półścianką.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł347,10 m² 8 210,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedaży nieruchomość inwestycyjna przy ulicy Skalistej w Starachowicach, w bardzo dobrej lokalizacji. W najbliższym otoczeniu osiedla bloków mieszkalnych i domów.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16,50 m² 19 393,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat - wynajem prowadzony przez operatora! Lokal o powierzchni 16,50 m , zlokalizowany przy ul. Legnickiej - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł1 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1400 m , położona w miejscowości Oleśniczka, gmina Długołęka. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, w spokojnej okolicy rolniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 8 w Gliwicach, położone w świetnie skomunikowanej okolicy z pełną infrastrukturą oraz dostępem do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76,10 m² 38,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób ceniących wygodę oraz miejskie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nędza,śląskie

174 000 zł3 013 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film i zakochaj się w urokliwej okolicy! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki w Nędzy o łącznej powierzchni 2900 m zlokalizowane przy ulicy Gliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł38,90 m² 6 940,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i dwustronnego mieszkania o powierzchni 38,90 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Koszalin,zachodniopomorskie

499 000 zł9 677 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Popowo o powierzchni 9677m2. W trakcie procesowania warunki zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę domu rekreacyjnego o powierzchni od 70m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł940 m² 382,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Otwock Mlądz działka 940m2 z pozwoleniem na budowę i projektem w cenie. Możliwość wybudowania domu wolnostojącego w otoczeniu ciszy i zieleni. Kształt działki to prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł28 m² 16 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na Ochocie przy ul. Grójeckiej. To propozycja łącząca wygodę codziennego życia z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł342,55 m² 23 062,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Penthouse Z prywatnym basenem położony W biznesowym centrum stolicy Dwupoziomowy | Taras na dachu z trójstronną ekspozycją | Prywatny basen w lokalu | 4 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 730 zł64,78 m² 18 165,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i jasne 3 pokoje | Balkon | Garaż | Zielona okolica [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 zł156 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jarosławiu, przy ul. Przemysłowej. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł178 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Osielsku. Spokojna okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł32,50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy apartament 2-pokojowy z wyjątkowym tarasem nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 32,5 m2 m.kw. Oferta Z rynku wtórnego Apartament o pow. 32,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł142,10 m² 6 256,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż dom do wykończenia i własnej aranżacji. Nieruchomość położona w atrakcyjnej części Jeżowa Sudeckiego (w otoczeniu nowej zabudowy). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 675 zł89 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²125 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia w reprezentacyjnym budynku o charakterze handlowo usługowym z możliwością wykorzystania na cele biurowe i magazynowe o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł700 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Zachęcamy do skorzystania z oferty zakupu budynku magazynowo-produkcyjnego, który jest zlokalizowany w Sieradzu przy ulicy Zakładników. Budynek o powierzchni 700M2 z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł53,40 m² 11 891,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,03 m² 8 521,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie z dużym tarasem i balkonem na kameralnym, strzeżonym osiedlu - Osowa Góra Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł18 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

W ofercie biura garaż murowany o powierzchni 18m2,znajdujący się w Dąbrowie Górniczej. Garaż usytułowany w szeregu garaży w pobliżu osiedla bloków mieszkalnych. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 700 m²

Na sprzedaż Gospodarstwo rolne z domem, halami i budynkami gospodarczymi 1,67 ha Gnieździska, gmina Łopuszno Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane gospodarstwo rolne o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 412 zł159 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:159 m²

Lokalizacja Oferowany magazyn znajduje się w Grudziądzu przy ul. Dworcowej 58. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Grudziądza, w pobliżu dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł3 280 m² 109,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 3280m2 (33ar) z domem 5-pokojowym o powierzchni 120 m . Działka położona jest w miejscowości Zdrapy, gmina Wilkołaz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 325 000 zł5 980 m² 556,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| teren inwestycyjny W cieszynie 5 980 m Kompleks działek usługowych przy ul. Stawowej i Cegielnianej Na sprzedaż atrakcyjny kompleks czterech działek inwestycyjnych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o powierzchni 42m2 na drugim piętrze kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł55,45 m² 16 230,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Cena 899.990 zł obowiązuje tylko do końca marca w ramach promocji. Najlepszym momentem na zakup takich obiektów jest właśnie okres przed sezonem,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 550 m² 464,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość położona w najpiękniejszym miejscu gminy Leszno w samym sercu kpn, cicha spokojna okolica- przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą, możliwość zabudowy do 30%.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł32,25 m² 15 038,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 32 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł2 065 m² 264,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie Działka w cichej i spokojnej lokalizacji, niska zabudowa - tereny zielone i rekreacyjne - Sw. Marcina Idealna działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

***na sprzedaż siedlisko W miejscowości baranki gm. Juchnowiec kościelny*** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży siedliska położonego w południowo-zachodniej części gminy Juchnowiec.