Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wschód słońca oglądany przy kawie na tarasie.Wynajmując ten lokal każdy poranek może wyglądać w ten sposób:) PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,ul.Małopolska 159,osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 888 m² 76,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej miejscowości osiek/szpetal Górny Gmina Fabianki. Link do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł290 m² 3 444,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:316 m²

Polecam na sprzedaż dom w spokojnej części osiedla Zdroje w otulinie lasu. Szukasz swojego nowego miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb? Ofertę stanowi dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w Drezdenku przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na II piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł66,70 m² 9 970,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszym biurze do sprzedania, atrakcyjne mieszkanie o łącznej powierzchni 66,70m2 składające się z 3 pokoi,kuchni z oknem,przedpokoju,łazienki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45,04 zł/m²266,42 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal usługowy 266 m Wawer, marysin Wawerski Do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal usługowy zlokalizowany na I piętrze budynku handlowo-usługowego w sercu Marysina.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł51,70 m² 3 868,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni około 52m 2 znajdującego się na 2 piętrze w budynku przy ul. Tuwima w Bytomiu. Zdjęcia w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m, zlokalizowanego na IV piętrze bloku (po termomodernizacji), na osiedlu Nadodrzańskim.

Szczegóły ogłoszenia

6 864 zł312 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 748 m²

Do wynajęcia hala magazynowo / produkcyjna - 312 m2 - Koszalin (dostępna od sierpnia 2025 r.) Do wynajęcia przestronna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 312 m2, położona w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 247 m² 210,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1247 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Kolejowej w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł4 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 4500m2 Specyfikacja techniczna: -wysokość składowania 12m, -dostęp - doki załadunkowe - 9 sztuk -siatka słupów 22,5x12m, -gęstość obciążenia ogniowego >4000mj/m2, -posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 432 m² 265,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca, które łączy spokój natury z wygodnym dostępem do miasta? Działki, na której zbudujesz wymarzony dom, a z okien będziesz podziwiać malownicze krajobrazy? Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

19,67 zł/m²300 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-produkcyjne od ok. 300 m w obiekcie o łącznej powierzchni 947 m w Bydgoszczy (jachcice). Możliwość wynajmu części lub całości - elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,64 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny 299 000 złotych Polecam klimatyczne mieszkanie w kamienicy z cegły, na Jarach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

929 000 zł90,50 m² 10 265,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom z charakterem. Dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,95 m² 69,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowej kawalerki, mieszkanie o powierzchni 29 m2, położone na I piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 354 m² 731,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż bardzo dobrze położoną działkę w Poznaniu, na Kotowie na ulicy Sąsiedzkiej o powierzchni całkowitej 1354m2. Przeznaczenie: pod zabudowę mieszkaniową oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł807 m² 154,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia 8-arowa działka budowlana W świetnej lokalizacji W niedrzwicy dużej! Polecam do sprzedaży ustawną działkę budowlaną, o powierzchni 807 m2 , położoną w Niedrzwicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się Apartamentem na wynajem w świetnej lokalizacji na poznańskich Winogradach. Dwupokojowy na 4- piętrze w Apartamentowcu- "słowiańska Futura 36" Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł560 m² 1 248,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:850 m²

Atrakcyjna oferta. Dwa domy pod wynajem lub dla dużej rodziny. Brenna do sprzedaży dwa budynki o łącznej powierzchni całkowitej 560m2 usytuowane na działce o powierzchni 850m2. Dane techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

294 400 zł12 800 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż tylko W łączkowska nieruchomości działka rolna Choczewo- powiat wejherowski działka o pow. 1.28 ha oznaczona w mpzp jako grunty rolne klasa gruntu III b i IV a cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł154,78 m² 9 626,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom wolnostojący w Markach pod Warszawą - 136,70 m2 + garaż 18,08 m2, działka 357 m2 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, położony w spokojnej części Marek - dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł39,80 m² 7 185,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie w Polkowicach przy ul.3 Maja Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w niskim bloku, w Polkowicach przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa się z: - salonu , -.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,38 m² 14 055,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, mokotów - ul. Czerniakowska - 48,38 m2 / 3 pokoje + balkon / winda / piwnica + komórka lokatorska obok mieszkania ok 7m2 we speak english Zapraszamy Państwa do zakupu 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 500 zł46,67 m² 14 581,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 46,67 m | balkon 5,80 m | I piętro | 2 pokoje Lokale w cenach od 680 448,60 pln do 1 534 342,09 pln, o powierzchniach od 46,67 m do 85,39 m . W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł618 m² 6 148,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Marzysz O prowadzeniu własnego pensjonatu? Chciałbyś zainwestować w nieruchomość na wynajem, która będzie przynosić duże przychody? atuty: - 15 pokoi pracujących w długim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe. 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł21 295 m² 108,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz działki budowalnej z widokiem na jezioro Solińskie? Przedstawiamy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 2,12 ha położoną w turystycznej miejscowości Zawóz na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,18 m² 16 935,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 47,18 m znajdujące się na 2 piętrze kameralnego, 3 piętrowego apartamentowca z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 339 100 zł17 797 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne - o łącznej powierzchni 17 797 m2 1) dz. 12/5 o powierzchni 0,8394 ha 2) dz. 11/3 o powierzchni 0,9403 ha zlokalizowane w przemysłowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 240 m2 w tym część mieszkalna 140 m2 i część gospodarcza 100 2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 000 zł2 781,46 m² 4 278,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 200 m²

1. Oznaczenie nieruchomości Numery działek: 635, 433/8 , 433/9, 433/10, 433/16, obręb ewidencyjny: zakliczyn Adres: ul. Grabina 10 2. Szczegółowy opis nieruchomości Położenie, uwarunkowania terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Sianożęty,zachodniopomorskie

1 799 000 zł180 m² 9 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:870 m²

| zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Sianożętach w odległości 3km od Ustronia Morskiego i 11 km od Kołobrzegu, składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł134,60 m² 44,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

! komfortowy dom W zabudowie szeregowej - ul. Naturalna 1e! Jeżeli cenisz sobie spokój, bliskość przyrody oraz nowoczesny klimat to posiadamy dla Ciebie niezwykle komfortowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł15 294 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży - działka rolno-leśna, popielżyn dolny, gm. Nowe miasto Powierzchnia: 15 294 m2 | Wymiary: ok. 40 m x 390 m Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-leśna położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,30 m² 41,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura nieruchomości Certus do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Gromskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze niskiego 4-piętrowego bloku, ma powierzchnię 48,30m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 278 m² 117,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Mykanów miejscowości Kuźnica Lechowa przy ul. Leśnej o powierzchni 1278 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł420 m² 7 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowa rezydencja pod Krakowem komfort, przestrzeń i cisza Trąbki | 420 mkw | działka 28 arów | 9 pokoi | 3 250 000 zł Dom, który łączy elegancję z naturą Ta stylowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 620 zł49 m² 15 767,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 4000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy - Spełnij swoje marzenie o domu blisko natury! Łazory, gm. Harasiuki, pow. niżański Położenie i okolica: łazory to urokliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,37 m² 14 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z charakterem w jednej z najbardziej zielonych części Krakowa Nowa Huta zmienia oblicze. Dzielnica, która przez lata była niedoceniana, dziś przyciąga coraz więcej uwagi.