Nieruchomości

238 517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

869 000 zł138,09 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 151m2 (użytkowej 138 m ), usytuowany na ponad 13 ar działce! Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 75 m , usytuowany na parterze kamienicy z lat 50. Nieruchomość znajduje się przy świeżo odnowionym odcinku ul. Przybyszewskiego (okolice Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 190 zł84,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 85 m | Przestronny taras 40 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 988 m² 138,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1988 m , położona w miejscowości Suraż, jedynie 30 km od Białegostoku. Cena: 275 000 pln Powierzchnia: 1988 m Media: wszystkie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł107,10 m² 1 858,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W laskowie! nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje bezczynszowego lokalu mieszkalnego usytuowanego na poziomie parteru w szeregowcu starszego typu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w urokliwej i cichej miejscowości Gałów, zaledwie ok. 1 km od granic Wrocławia. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²90 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U28 o powierzchni 90 m , który znajduje się na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 36 m , znajdujące się w budynku wolnostojącym w oficynie kamienicy przy ul Tartakowej w Częstochowie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł80,81 m² 4 702,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: wambierzyce, ul. Noworudzka Powierzchnia: 80,81 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 0 i 2 z 2 Media: co własne (pellet), woda, prąd Czynsz: 0 zł Cena: 380 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jabłonów, gmina Żagań, działka(i) budowlana, powierzchnia 65 arów, sprzedam, 520 000 zł. Jabłonów to jedna z ciekawszych propozycji w obrębie Żagania. Miejscowość położona na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł834 m² 323,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Śniardwy Nowe Guty, gm. Orzysz (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 052 zł108,12 m² 18 036 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rzestronny apartament premium W sercu poznania Stare Miasto | 3 sypialnie | Dwa balkony 8,53 m + 9,81 m | Concierge, fitness, wellness | Opcja pod klucz lub stan deweloperski | 3-5 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie, przy ul. Bieszczadzkiej. Dzięki świetnej lokalizacji, dużej widoczności oraz dogodnemu zjazdowi, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

92 500 zł2 011 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aktualnych 5 z 10 działek budowlanych w miejscowości Kukowo - zaledwie 4km od Centrum Olecka. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł410 m² 2 560,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 547 m²

Bardzo ciekawa oferta inwestycyjna dom Z garażem W zabudowie bliźniaczej lub 3 lokale usługowe I 3 lokale mieszkalne na dużej działce W centrum leśniewa Oferuje do nabycie 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 412 m² 118,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: teren płaski w kształcie prostokąta, wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²145 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 145 m2 - ul. Karmelicka (okolica ul. Grabowskiego i ul. Kremerowskiej). Lokal znajduje się na drugim piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Karmelickiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 222 zł35,60 m² 12 393,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na poznańskich Winogradach! Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Poznaj ofertę w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Na sprzedaż dom w Kramarzówce gmina Pruchnik powiat Jarosławski szukasz przestronnego domu w miejscowości Kramarzówka o powierzchni użytkowej 300 m, położonego na pięknej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 388 m² 354,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3388 m , położoną w prestiżowej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

174 060 zł967 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki położone w powiecie suskim, gminia w Zawoja / Hujdowa Ogłoszenie dotyczy działki nr 2. Powierzchnia 967 m2 Dojazd drogą gminną Jest to niepowtarzalna szansa dla entuzjastów gór,.

Szczegóły ogłoszenia

110,08 zł/m²261,38 m² 28 772 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U10 o powierzchni 218,15 m oraz pomieszczenie techniczne o powierzchni 43,23 m . Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,13 m² 8 890,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 003 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty Izabela Choma w Kwidzynie prezentuje działkę o charakterze budowlanym zlokalizowaną w dzielnicy Zakanale.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł14 800 m² 8,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, miejsca pod własne siedlisko lub prywatnej strefy relaksu? Ta nieruchomość łączy w sobie imponującą przestrzeń, uroki natury i doskonałe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł63,20 m² 18 196,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Franciszka Marii Lanciego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63,2m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,78 m² 8 787,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyłącznie w Central Office! nowa niższa cena! W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²313,41 m² 6 268 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Obszar Kolei 9. Przedmiotem najmu jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,29 m² 11 884,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: *nowoczesne osiedle Andromeda- inwestycja o wysokim standardzie i przemyślanej architekturze; *cicha, zielona i spokojna okolica idealne miejsce dla rodzin; *pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł4 655 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Każdy z nas choć raz czuł, że chce rzucić wszystko i uciec. Ale nie do miasta obok. Nie do hotelu na weekend. Chce uciec do czegoś własnego. Do miejsca, gdzie może złapać oddech. Jeśli to.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 462 m² 410,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Wyjątkową działkę widokową Ostra Górka, kielce inwestycyjny potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na spokojnym i zamkniętym osiedlu tuż przy Parku Klecińskim. Mieszkanie składa się z: -.